Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Naprawa gwarancyjna - Regenersis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2025 odpowiedzi w tym temacie

#401 pikolo75

pikolo75
  • 341 postów
  • SkądWęgorzewo, Poland

Napisano 12 sierpnia 2010 - 20:24

Moje doświadczenia w sprawie Regenersis. IP 3GS spalony za pomocą ładowarki ( takie moje są podejrzenia, dlaczego to nie wiem , po prostu nie uruchomił się w trakcie ładowania ) . Oddany do Orange i wysłany do serwisu 6.08. Dzisiaj 12.08 dostaję wiadomość że Orange ma wydać nowy z magazynu!! Ulga wielka bo szybka diagnoza i uznana gwarancja. Teraz tylko pozostaje pytanie czy Orange ma 3GS-y na magazynach ( nie ma ich na ich stronie internetowej są tylko 3GS 8GB ) i ile czasu im to zajmie sprowadzenie do mnie.

#402 luukashek

luukashek
  • 17 postów
  • SkądMalbork

Napisano 31 sierpnia 2010 - 10:55

co oznaczają te numerki na zdjęciu ?

[url]http://www.regenersis.pl/Photo.aspx?ID=42115&DB=APPRO[/url]

#403 hoogs

hoogs
  • 132 postów

Napisano 12 września 2010 - 17:32

w środę zaniosłem 3gs do ery na gwarancje bo mi latał ten przycisk od wyciszania, powiedzcie mi co mogę zrobić jeśli powiedzą mi że telefon jest zalany albo coś?

#404 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 12 września 2010 - 17:41

w środę zaniosłem 3gs do ery na gwarancje bo mi latał ten przycisk od wyciszania, powiedzcie mi co mogę zrobić jeśli powiedzą mi że telefon jest zalany albo coś?


niestety chyba nie ma na to sposobu.

#405 Alex007

Alex007
  • 820 postów

Napisano 12 września 2010 - 17:58

co oznaczają te numerki na zdjęciu ?

http://www.regenersi...=42115&DB=APPRO



W zasadzie nic. To tylko numerki tasiemek. Chyba to dotyczy rozkładania i składania iPhone'a.

#406 patrick1989

patrick1989
  • 495 postów

Napisano 12 września 2010 - 18:24

W piątek odebrałem nowego 3GS 32GB White. Czyli już druga reklamacja związana z iPhone'ami została rozpatrzona pozytywnie :)

#407 qubuch

qubuch
  • 989 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 września 2010 - 19:13

W zasadzie nic. To tylko numerki tasiemek. Chyba to dotyczy rozkładania i składania iPhone'a.


Dokładnie tak;]to są oznaczenia tasiemek:]

#408 321atak

321atak
  • 6 postów

Napisano 12 września 2010 - 20:00

Witam Być może było na forum ale nie doszukałem. No cóż najwyżej mi się oberwie. Otóż sprzęt otrzymałem drogą wymiany za HD2 od kogoś kto w trakcie trwania gwarancji z Orange (rok) nie pofatygował się odwiedzić serwisu z tytułu pęknięcia obudowy w okolicach gniazda ładowania (zwyczajnie używanie w uchwycie samochodowym). Roczna gwarancja minęła w sierpniu. Słyszałem że istenieje opcja ubiegania się o naprawę gwarancyjną obejmującą 24 a nie 12 miesięcy... Czy jest to wykonalne, czy raczej to plotka jakaś. Proszę o podpowiedź i z góry dziękuję

#409 patrick1989

patrick1989
  • 495 postów

Napisano 12 września 2010 - 20:29

Jeśli telefon jest wzięty na firmę, to masz tylko 12 miesiecy Jeśli na osobę prywatną to 24 miesiące (12 m + 12m niezgodność towaru z umową). Jednak jesli na fakturze nie są Twoje dane to nic nie zdziałasz...

#410 mAsHER

mAsHER
  • 210 postów
  • SkądBytom

Napisano 13 września 2010 - 19:59

Jeśli telefon jest wzięty na firmę, to masz tylko 12 miesiecy
Jeśli na osobę prywatną to 24 miesiące (12 m + 12m niezgodność towaru z umową). Jednak jesli na fakturze nie są Twoje dane to nic nie zdziałasz...


Zdziałasz , ja wczoraj oddałem mojego iPhone 3G 16GB na gwarancje i na fakturze nie sa moje dane , roczna gwarancja mineła bo mam telefon od 26.06.2009r i Pani przyjęła telefon z tytuły "niezgodności towaru z umową".

Zgłosiłem, że padło wifi oraz nieszczelność ramki z wyświetlaczem.

Oddawał ktoś ostatnio iPhone ? Bo nie wiem czego sie spodziewac ? Może będą mieli dobry dzień ?

#411 DanielCW_92

DanielCW_92
  • 266 postów
  • SkądTarczyn

Napisano 13 września 2010 - 22:52

nie prawda , ja kupiłem telefon przez allegro , od pani która wzięła iPhone na firmę , a dzisiaj oddałem go na gwarancję :) nie było żadnych problemów :) co jedyne nie dostałem telefonu zastępczego :)

---------- Wpis dodano o 23:52 ---------- Poprzedni wpis dodano o 23:15 ----------

Powiem że powoli zaczynam żałować , że oddałem telefon na gwarancję , nie dość że bez żadnej ryski , mało skarany tył , ale 8 pixeli , które nie za bardzo mi przeszkadzały , ale mówię sobie jak są i podlegają gwarancji to co mi tam ...
Ale jeżeli mam dostać , np. ekran z żółtawym odcieniem , albo jakieś dziwne podświetlenie w którymś z rogów , albo z krzywym ekranem bądź prześwitami , to po prostu zaczynam się bać o swoją zabawkę , no i na dodatek czekać miesiąc bądź dwa na telefon to przegięcie totalne , mam telefon na firmę i potrzebuję go do pracy , więc nastraszyliście mnie swoimi postami .
A to że oddałem telefon i mogą go nie zakwalifikować do naprawy , a dostanę go skaranego , to chyba złapię załamkę :D

#412 patrick1989

patrick1989
  • 495 postów

Napisano 13 września 2010 - 22:52

Zdziałasz , ja wczoraj oddałem mojego iPhone 3G 16GB na gwarancje i na fakturze nie sa moje dane , roczna gwarancja mineła bo mam telefon od 26.06.2009r i Pani przyjęła telefon z tytuły "niezgodności towaru z umową".

Zgłosiłem, że padło wifi oraz nieszczelność ramki z wyświetlaczem.

Oddawał ktoś ostatnio iPhone ? Bo nie wiem czego sie spodziewac ? Może będą mieli dobry dzień ?


Gdzie oddales i faktura na osobę prywatna czy firmę?

#413 DanielCW_92

DanielCW_92
  • 266 postów
  • SkądTarczyn

Napisano 13 września 2010 - 23:13

Gdzie oddales i faktura na osobę prywatna czy firmę?


skoro roczna gwarancja to telefon na firmę jak w moim przypadku , no i coraz bardziej się boję , w sumie to nie miałem żadnych zastrzeżeń , ehh no zobaczymy jak będzie ;/

---------- Wpis dodano o 00:13 ---------- Poprzedni wpis dodano o 00:11 ----------

Witam
Dzisiaj oddałem swoje małe dziecko apple w ręce orange jako niezgodność towaru z umową , jako powód podałem dead pixels , w liczbie ok 4 odrazu rzucających się w oczy , 4 jak zwrócisz większą uwagę , a pod lupa oo tutaj był szok , 14 , ale odniosłem się głównie do tych 8 , dla mnie jako posiadacza telefonu i osoby która jest w pewnym sensie zafascynowana produktem apple jest to irytujące , ponieważ wiedząc że pixele są , w samej podświadomości już mnie to irytuje

Tak więc maxx 14 dni oczekiwania na odpowiedź z orange co w związku ze złożoną przez moją osobę reklamacji co do produktu i jego zgodności z umową

Nie którzy pewno uznają to ze bezsensowny temat , ale bynajmniej tak jak mi , i na pewno nie jestem sam , ta w pewnym sensie ciekawostka może się przydać
Tak więc dam znać co i jak , liczę na pozytywne rozpatrzenie złożonej przeze mnie reklamacji

PS.Telefon brany na firmę , ale to ma małe znaczenie co do jakości czy lepszego traktowania klienta , jak to może się nie którym zdawać , Apple to Apple

Muszę przyznać iż mam sporę obawy po przeczytaniu waszych postów ;/

#414 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 14 września 2010 - 07:13

[...]


Jezeli brales telefon na firme nie obejmuja cie przepisy ustawy o szczegolnych warunkach sprzedazy konsumenckiej a wiec i nie ma odpowiedzialnosci sprzedawcy za zgodnosc towaru z umowa. I pewnie taka odpowiedz otrzymasz od Orange.

#415 badboyryba

badboyryba
  • 23 postów

Napisano 14 września 2010 - 11:49

a mój ip4 leży 13 dzień w regenersis i nie zrobili z nim jeszcze nic i oczywiście nie potrafią powiedzieć, kiedy zrobią.....

#416 krisdiverse

krisdiverse
  • 363 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2010 - 12:53

A czy iPhone oddany do Orange, będzie widoczny w informacjach o naprawie na regenersis.pl? Sprawdzał ktoś w taki sposób swojego oddanego iPhone do Orange?

#417 badboyryba

badboyryba
  • 23 postów

Napisano 14 września 2010 - 12:55

ja tak sprawdzam swojego iphonea oddanego do ery

#418 krisdiverse

krisdiverse
  • 363 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2010 - 13:01

a po jakim czasie, po oddaniu do ery, mogłeś sprawdzać status iphone (po IMEI)?

#419 DanielCW_92

DanielCW_92
  • 266 postów
  • SkądTarczyn

Napisano 14 września 2010 - 15:24

Takie zgłoszenie zostało zatwierdzone przez serwisanta , powiedział że w przeciągu 12 miesięcy gwarancji apple , telefon podlega pod niezgodność towaru z umową :)
Zawsze jest możliwość ponownego złożenia reklamacji , obawiam się tylko o stan w jakim zostanie mi zwrócony telefon w przypadku odmowy , choć pixele podlegają w pełni gwarancji :)

---------- Wpis dodano o 16:23 ---------- Poprzedni wpis dodano o 16:15 ----------

PS.Telefon brany na firmę ale kupiony przez allegro , dokument jaki dostałem jest zatytułowany "Zgłoszenie niezgodności towaru z umową"
"Oświadczam , że niżej wymieniony sprzęt został zakupiony przez osobę fizyczną w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą" - rozumiem to poprzez uznanie mnie jako młodego człowieka za zwykłego konsumenta , a nie przedsiębiorcę :)

---------- Wpis dodano o 16:24 ---------- Poprzedni wpis dodano o 16:23 ----------

Wchodzisz na regenresis.pl - sprawdź stan naprawy - podajesz IMEI i sprawdzasz :)

#420 krisdiverse

krisdiverse
  • 363 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2010 - 15:28

Ok, to będę sprawdzać, bo na razie mam komunikat, że telefonu nie ma w bazie danych...

#421 DanielCW_92

DanielCW_92
  • 266 postów
  • SkądTarczyn

Napisano 14 września 2010 - 15:34

Ja oddałem wczoraj i na razie jestem pełen obaw , pierwszy raz oddałem ip na gwarancji ;/ A podobno nie lada rzeczy tam wyprawiają

#422 Viola1

Viola1
  • 1 postów

Napisano 14 września 2010 - 15:45

Czy jest jakaś możliwość oddania iPhone'a bezpośrednio do regenersis? Nie posiadam faktury, ani paragonu i w salonie nie uznają mi gwarancji.

#423 DanielCW_92

DanielCW_92
  • 266 postów
  • SkądTarczyn

Napisano 14 września 2010 - 15:51

Czy jest jakaś możliwość oddania iPhone'a bezpośrednio do regenersis? Nie posiadam faktury, ani paragonu i w salonie nie uznają mi gwarancji.


oddać możesz , ale na własny rachunek :) nie masz paragonu , nie masz faktury , nie masz gwarancji , nie ma wymiany czy bezpłatnej naprawy , proste :)

#424 zihlmann

zihlmann
  • 408 postów
  • SkądCK/WWA

Napisano 14 września 2010 - 20:39

Mam problem z moim iPhonem. Przycisk HOME nie zawsze reaguje i trzeba go "odpowiednio" wcisnąć (nie mocno, ale w odpowiednim miejscu). Problem pojawiał się stopniowo więc nie stało się to od żadnego upadku czy czegoś podobnego. Gwarancja (iPhone kupiony w erze) kończy mi się 18 września więc pomyślałem, że nawet jak wykryją "zalanie" to nic nie tracę. Teraz mam pytania: Czy gwarancja obejmuje takie uszkodzenia i czy w przypadku jej nieuznania płacę za transport do serwisu? Mam nadzieję na wymianę na nowego iPhone 4, albo 3GS i sprzedaż tego 3gs jako nowego i wymianę na 4 Proszę Was o szybą odpowiedź bo mam mało czasu P.S. Oryginalne słuchawki i kabel są uszkodzone i nie wiem czy jak takie wraki dołączę do iPhona to uwzględnią mi gwarancję?

#425 badboyryba

badboyryba
  • 23 postów

Napisano 14 września 2010 - 20:51

dwa dni po oddaniu do ery tel był widoczny w regenersis




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych