Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Naprawa gwarancyjna - Regenersis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2025 odpowiedzi w tym temacie

#251 11owca

11owca
  • 9 postów

Napisano 25 sierpnia 2009 - 07:56

poprosiłem o zdjęcie niby zalanego mojego iphona. dołączono mało czytelne zdjęcie do statusu naprawy i widać że naklejka jest czerwona. tylko po tym zdjęciu nawet nie jestem w stanie stwierdzić czy to jest iphone.
[URL="http://www.regenersis.pl/Photo.aspx?ID=13880&DB=APPRO"]http://www.regenersis.pl/Photo.aspx?ID=13880&DB=APPRO[/URL]
co wy na to?? może ktoś dostał identyczne zdjęcie

#252 jardins

jardins
  • 160 postów

Napisano 25 sierpnia 2009 - 08:47

Naprawiający Apple iPhone 3G w Regenersis, nie ma nowych 3G na wymianę, a nie naprawiają tylko wymieniają je na nowe.. więc troszkę sobie poczekamy...


ktoś już gdzieś robił rozpierduchę, dawał dowody, że model nie jest już produkowany i dostał 3gsa

#253 makanes

makanes
  • 32 postów

Napisano 25 sierpnia 2009 - 08:55

Czy wiesz może kto? Zwrócił bym się do niego z prośbą o pomoc, bo widzę, że sobie nie poradzę, a nie wiem jak działać teraz.

#254 Mikax

Mikax
  • 52 postów

Napisano 25 sierpnia 2009 - 09:10

ktoś już gdzieś robił rozpierduchę, dawał dowody, że model nie jest już produkowany i dostał 3gsa


Znaczy się fake jak się patrzy? Mam takie małe pytanie po ilu dniach mieliście możliwość sprawdzenia stanu naprawy w firmie Regeneris?

#255 kuba006

kuba006
  • 632 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 sierpnia 2009 - 09:25

W srode oddalem, w piatek bylo u nich, a w poniedzialek juz odeslali "nowego" 3G.

#256 makanes

makanes
  • 32 postów

Napisano 25 sierpnia 2009 - 10:21

o to ciekawe co piszesz kuba, moze jednak mi tez przysla..

#257 matfiej

matfiej
  • 15 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 25 sierpnia 2009 - 11:15

Ja już 2 razy wysyłałem z powodu badpixla, krzywego podświetlenia, rozłażącej się obudowy i dalej nic, każda naprawa trwała 2 tygodnie i dziś znowu wiadomość, że usterek nie stwierdzono, że przywrócono ustawienia fabryczne, czyli w skrócie "pie...l się". Nie wiem co dalej mam z tym robić, już mam tego dość. W sumie telefon na serwisie spędził miesiąc abym się dowiedział, że Regenersis nie widzi usterek. Acha, w międzyczasie skończyła mi się gwarancja. Co mogę dalej z tym zrobić, jakieś pomysły??

#258 LukaS92

LukaS92
  • 319 postów
  • SkądCzersk, Warszawa

Napisano 25 sierpnia 2009 - 13:29

Zostawiłem iPhone w Orange 27 lipca. W bazie Regenersis pokazał się dopiero 5 lipca, ale jakby nie patrzeć to już 3 tygodnie. Jak do nich dzwonię to twierdzą, że czekają na części. Jak mogę ich pośpieszyć/postraszyć? Jest ktoś doświadczony w rozmowie z tymi partaczami? :)

#259 jardins

jardins
  • 160 postów

Napisano 25 sierpnia 2009 - 19:07

o to ciekawe co piszesz kuba, moze jednak mi tez przysla..


czytałem albo tu, albo na myiphone, potem poszukam i dam linka. btw skąd znasz moje imie? :P

#260 makanes

makanes
  • 32 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 00:26

wyśledziłem Cie.. :P jak masz login kuba006 to logiczne, że jesteś Kubą :) A link koniecznie podeślij. PS. A LukaS92 to zapewne Łukasz ;) hehe

#261 flamastero

flamastero
  • 16 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 08:37

ja byłem wczoraj z moim 3G (Orange) w RRsie - kurz pod wyświetlaczem i trzeszczący mikrofon Pani powiedziała, że to Orange, a że Orange ma 'zablokowane konto w RRsie' to oznacza, że jeśli telefon okaże się 'do wymiany' to i tak mi nie wydadzą nowego wystawią tylko ekspertyzę 'telefon nadaje się do wymiany' i mam sobie iść do salonu Orange! czeka mnie perspektywa walki z Orange, masakra przy okazji byłem też w iSource, po drodze do RRsu. jak mnie Pani zobaczyła z iPhonem to mnie pogoniła, że oni nie realizują napraw gwarancyjnych iPhonów... to się dowiedziałem

#262 kuba006

kuba006
  • 632 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 sierpnia 2009 - 08:55

Ja kiedys poszedlem do iSpot'u w Poznaniu w Malcie i tam gosc powiedzial, ze bez problemu moge oddac do nich telefon do naprawy gwarancyjnej, a oni sie nim zajma.

#263 uher

uher
  • 15 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 11:36

10 znaków....

#264 rubin

rubin
  • 11 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 12:01

Witam,

oddałem Iphone 3G 16GB White do salonu Ery 12.08.2009, na stronie Regenersis od 19.08.2009 jest status naprawa. Wczoraj dzowniłem do Ery, powiedziano mi, że serwis czeka na części. Skontaktowałem się z Regenersis:

"wysłano kosztorys do Ery, ponieważ stwierdzono ingerencję cieczy w telefonie."

W telefonie nie działa port usb, natomiast oprócz tego cały telefon hula, interesuje mnie w jaki sposób iphone, który uległ zalaniu może tylko częściowo nie działać?!!

Wszedłem na stronę regenersis, a tam przy moim zleceniu fotka:

[url]http://www.regenersis.pl/Photo.aspx?ID=13878&DB=APPRO[/url]



Mój telefon jest:
a)BIAŁY
b)nie ma jakiegokolwiek pęknięcia przy porcie USB.



Czy oni są niepoważni?

#265 iMarekPL

iMarekPL
  • 2 727 postów
  • SkądZduńska Wola

Napisano 26 sierpnia 2009 - 12:20

Witam,

oddałem Iphone 3G 16GB White do salonu Ery 12.08.2009, na stronie Regenersis od 19.08.2009 jest status naprawa. Wczoraj dzowniłem do Ery, powiedziano mi, że serwis czeka na części. Skontaktowałem się z Regenersis:

"wysłano kosztorys do Ery, ponieważ stwierdzono ingerencję cieczy w telefonie."

W telefonie nie działa port usb, natomiast oprócz tego cały telefon hula, interesuje mnie w jaki sposób iphone, który uległ zalaniu może tylko częściowo nie działać?!!

Wszedłem na stronę regenersis, a tam przy moim zleceniu fotka:

http://www.regenersi...=13878&DB=APPRO



Mój telefon jest:
a)BIAŁY
b)nie ma jakiegokolwiek pęknięcia przy porcie USB.



Czy oni są niepoważni?


Coraz ciekawiej się robi w Regenersis.
Z tym zdjęciem przegięcie.

Telefon zalany może działać częściowo.
Miałem kiedyś wypranego Samsunga, który działał w 99%. Nie łapał zasięgu. :)
Ale po jakimś czasie padł zupełnie.

Poczytaj sobie o problemach z Regenersis i zalanych telefonach.

Polecam też: http://www.myapple.p...kodowanych.html

#266 jardins

jardins
  • 160 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 12:26

Witam,

oddałem Iphone 3G 16GB White do salonu Ery 12.08.2009, na stronie Regenersis od 19.08.2009 jest status naprawa. Wczoraj dzowniłem do Ery, powiedziano mi, że serwis czeka na części. Skontaktowałem się z Regenersis:

"wysłano kosztorys do Ery, ponieważ stwierdzono ingerencję cieczy w telefonie."

W telefonie nie działa port usb, natomiast oprócz tego cały telefon hula, interesuje mnie w jaki sposób iphone, który uległ zalaniu może tylko częściowo nie działać?!!

Wszedłem na stronę regenersis, a tam przy moim zleceniu fotka:

http://www.regenersi...=13878&DB=APPRO



Mój telefon jest:
a)BIAŁY
b)nie ma jakiegokolwiek pęknięcia przy porcie USB.



Czy oni są niepoważni?


Osz w mordę. Ładnie lubią robić klienta w banana!
Założę się, że jak pójdziesz to powiedzą, że przecież telefon na zdjęciu jest biały! Co do pęknięcia to pewnie włosek na obiektywie!

Swoją drogą jak na serwis to zdjęcia robią beznadziejne, jakby jakimś starym SE.

#267 rubin

rubin
  • 11 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 12:33

We właściwościach zdjęcia jest podany Canon, zadzwoniłem do nich po raz kolejny. Otrzymałem odpowiedź, że skontaktują się ze mną. To jest jakaś bajka, miałem kilkadziesiąt telefonów w swoim życiu, nigdy z czymś takim się nie spotkałem.


Tutaj jest napisane, że white na zdjęciu już niestety nie..

[url]http://img12.imageshack.us/img12/4673/naprawa5.jpg[/url]

#268 d3tr000

d3tr000
  • 1 712 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 sierpnia 2009 - 13:23

sami sobie ukręcili bat na dupe, ale teraz będzie sporo problemów i czekania masz xero faktury ? jest tam napisane że White ? żeby nie wmówili że był jednak czarny a to im sie pomyliło opis na stronie

#269 rubin

rubin
  • 11 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 13:29

Mam papiery wydane w erze, najśmieszniejsze jest to, że konsultantka na początku pomyliła kolor w formularzu, dopiero jak sprawdziłem to poprawiła. Teraz byłyby niesamowite historie, gdybym tego nie zauważył. Czytając obydwa tematy i tak wiem, że nic mi się nie uda wskórać i będę do tyłu 150zł. Wracam do Nokii, odechciało mi się 3gs.

#270 makanes

makanes
  • 32 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 14:54

To jest jakaś abstrakcja.. "usterki nie wykryto", a wiem, że jest nadal. To idzie o pomstę do nieba..

#271 Alex007

Alex007
  • 820 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 20:10

---- Dodano 26-08-2009 o godzinie 21:15 ----
Czy ktoś komu się udało wymienić naprawić Iphona lub dostać nowego może mi pomóc i powiedzieć jak to zrobił interesują mnie posty tylko z Polski

#272 iMarekPL

iMarekPL
  • 2 727 postów
  • SkądZduńska Wola

Napisano 26 sierpnia 2009 - 20:16

Na moim Iphonie są dwa pęknięcia na obudowie widocznena zdjęciu.Telefon jest w erze.
Mam kilka pytań:
1.Czy mam jakieś szanse na otrzymanie nowego Iphona?
2.Czy ktoś dawał Iphona i dostał nowego?
3.Ile trwa naprawa?
4.Ile trwa gwarancja?
5.Telefon zamówiony kurierem nie ma go w bazie na stronie Apple czy to może w czymść przeszkodzić?(mam fakturę zakupu telefonu)
6.Przeczytałem że komuś wymienili Iphona 3g na 3gs czy to prawda?
Proszę o odpowiedż kogoś kto pracuje w erze lub w jakimś centrum serwisowym Iphone`a.
Prosze także o pomoc osób z forum.
LINK DO ZDJĘCIA P7240094.JPG | | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl
Przepraszam za dubel ale nie dowiedziałem się nic konkretnego.
Po tamtym poscie dowiedziałem się że telefon według regeneriss zawsze jest uszkodzony czy to prawda?
Czy komuś naprawili/ wymienili telefon.


Nie widzę zdjęcia.

1. Masz.
2. Tak, ja.
3. U mnie miesiąc (oddawany w salonie Ery).
4. Rok albo dwa. Sam już nie wiem...
5. Dziwne, że nie ma go w bazie Apple. Faktura powinna być wystarczająca.
6. Gdzieś widziałem to na forum. To było w Orange ponieważ nie mieli 3G na stanie.

#273 Alex007

Alex007
  • 820 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 20:38

Sorry za brak zdjęcia daje adres 404 - strony nie znaleziono - Fotosik.pl dzięki za odpowiedź i prosze opisz jak znimi walczyłeś.

#274 iMarekPL

iMarekPL
  • 2 727 postów
  • SkądZduńska Wola

Napisano 26 sierpnia 2009 - 20:45

Nie walczyłem z Regenersis. Największa walka była w salonie z niekompetencją osób tam pracujących przy oddawaniu sprzętu. Po miesiącu dostałem telefon, że czeka na mnie w salonie nowy iPhone.

#275 Alex007

Alex007
  • 820 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 20:53

Dzięki zerknij prosze na zdjęcie i powiedz czy mój iphon ma podobne pęknięcia jak twój?
Drugie pęknięcie jest na prawo nie co niżej niż znak wykrzyknik i nie co na prawo.
P7240094.JPG | | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl




Użytkownicy przeglądający ten temat: 9

0 użytkowników, 9 gości, 0 anonimowych