Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

RageSpace Online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
243 odpowiedzi w tym temacie

#51 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 23 marca 2009 - 22:14

punkty sa niewazne, a) ze nie da sie tej gry przeciez wygrac, B) ze na poczatku (1-100) nie maja duzego znaczenia @reaper mowisz o ukladzie slonecznym :] galaktyka to "x" w X:yyy:y we wspolrzednych twoich. chyba sa dwie, dlatego sie zdziwilem :] a za te pare dni jak bedziemy miec wszyscy stocznie itp to sie zacznie dynamiczna gra, oj tak. Juz widze te miny wkur*ienia w autobusie porannym :D

#52 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 marca 2009 - 22:20

Juz widze te miny wkur*ienia w autobusie porannym :D


no to nie jest wesole...grac mozna...
ale ja napewno nie bede w nocy wstawal zeby fsa zrobic;p

#53 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 23 marca 2009 - 22:21

Faktycznie, chodziło mi o układ słoneczny - tyle, że o tym nawet nie wiedziałem, ale już wiem.

No cóż, będę więc zatem podbijał układ słoneczny... galaktyka będzie musiała poczekać z jakieś 1000 pierdyliardów lat (pierdyliard = 100 do potęgi 10 miliardów).

PS. Pora pomanipulować procentami w dziale Resources.

Jeśli ktoś jeszcze nie obczaił w czym może się to przydać... np.

Mam sporo kryształów, a mało Deuterium ... robie więc upgrade Deuterium, ale nie starcza mi energii słonecznej aby w pełni wykorzystać upgrade. Obniżam więc procentowo wydobycie kryształów (których narazie mam pod dostatkiem), aby móc pełną mocą produkować Deuterium.

---- Dodano 24-03-2009 o godzinie 00:25 ----

no to nie jest wesole...grac mozna...
ale ja napewno nie bede w nocy wstawal zeby fsa zrobic;p


Kumpel pogrywał w Space Pioniers (coś jak oGame) gdzie o konkretnej godzinie, ba!-sekundzie- musiał kogoś albo zaatakować albo spier...caugh caugh... uciekać.

Jako, że nie miał iPhone'a ani nic małego co by miało internet...często nagle uciekał do domu coś tam pogmerać w gierce.

Po dwóch latach raz się zapomniał zwinąć z torbami i odlecieć i został ograbiony, jego twarz wyglądała wtedy jak kiszony ogórek :D

#54 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 23 marca 2009 - 22:26

;/ Myślałem, że to będzie wyglądać jak iMob Online... A tu STRONA INTERNETOW'a??? lol... Ja dziękuję, poczekam na lepszego klona OGame (a na pewno nadejdzie).

#55 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 23 marca 2009 - 22:31

no to prawda, nei mam pojecia czemu te obrazki nei sa zapisywane w cashu -.-

#56 sandwolf

sandwolf
  • 103 postów

Napisano 24 marca 2009 - 09:42

wg moich obliczeń do MT/SC (mały transportowiec/ small cargo) zostało 27 H. a potem będę killerem systemów ościennych :D

#57 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 24 marca 2009 - 10:42

transportowcem bedziesz atakowal?Rozumiem,ze satelity chcesz zestrzelic...

Ja narazie usprawniam obrone zeby ustrzec sie przed raszistami,satelity tez buduje..jeszcze nie mam ani jednej,dopiero sie robi..ciekawi mnie ile daje energii-moze wiecej niz baterie sloneczne?

---- Dodano 24-03-2009 o godzinie 14:06 ----
kicha..satelita solarna dodaje tylko 36 do energii,nie pyli sie.

#58 sandwolf

sandwolf
  • 103 postów

Napisano 24 marca 2009 - 13:12

kto na tym etapie będzie miał satelity. Na wszelki wypadek wyśle jeden LM do obstawy :cool: Poza tym farmić będę najsłabszych punktowo dla pewności. Choć z drugiej strony gdybym robił to z najsilniejszymi spowolnił bym ich rozwój.

#59 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 24 marca 2009 - 13:22

No tak,ale transportowiec sluzy do zbierania surowcow..napewno sam wystarczy,nawet jesli ktos nie ma floty? Znaczy moge leciec samym transportowcem i jesli ktos nie ma floty czy rakiet to go okradne?Dobrze rozumiem?

#60 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 marca 2009 - 14:41

to jest 1 etap szukasz ludzi sonda bez wyrzutni rakiet...floty...golych takich jak np ja a z oplacajaca sie ilosciaa surowca i jechana;]

#61 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 24 marca 2009 - 15:04

Narazie prawie nikt nie ma obrony. Heja transportowcami:) Ja też już jutro :-)

#62 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 marca 2009 - 15:10

ja sie chyba do jutra nie wyrobie;/ ...ale pojutrze napewno juz beda z 2 transportowce^^

#63 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 24 marca 2009 - 16:29

Ktore to sonda?Jesli to co mysle,to za dlugo musialbym na nia czekac Espionage probe,to ta sonda?200 lat minie zanim ja wybuduje,a do tej pory kazdy sie uzbroi

#64 sandwolf

sandwolf
  • 103 postów

Napisano 24 marca 2009 - 16:49

na początku nie ma co czekać na technologie szpiegowskie i sondy. Wybierasz najsłabsze ofiary i jedziesz. Sprawdź kto ma najmniej punktów o ościennych układach i jazda. zanim dojdą do konkretnych rozwiązań ty będziesz miał na tyle kasy żeby zainwestować w szpiegostwo. Nie farm za często tej samej planety bo się w końcu uzbroi. zrób sobie rajd po okolicy. Nie farm jednej planety więcej niz 3 razy na dobe. za wiecej daja chyba bana to tyle jeśli chodzi o moje rady

#65 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 24 marca 2009 - 17:34

Z obawy przed atakiem (zostaniem zfermionym) postawiłem najpierw rakiety, wysłałem też jedną satelitę energetyczną (nie opłaca się - bardzo mało daje, a dużo kosztuje), więc opóźni się mój podstępny plan ataków :(

#66 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 marca 2009 - 17:36

napewno warto rezygnowac z epsionage? ekhm... wystarczy jedna wyrzutnia rakiet i z transporterow zlom zostanie... btw zaraz obok mnie jest jeden gosc z ally god? drugi rs...patrzac na ilosc pkt chyba poszukam sobie w ukladzie obok ;p

#67 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 24 marca 2009 - 18:41

Ostrzeżenie dla tych, którzy mają piracką wersję gry. Na forum pojawiło się info od adminów,że pirackie konta będą blokowane - a mogą sprawdzić kto jedzie na piracie, a kto nie (wystarczy,że zapytają apple czy iphone o danym numerze seryjnym zakupił gre i jeśli nie, to ban). Ja kupiłem.... 2min temu :P

#68 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 marca 2009 - 18:58

to bedzie ekhm...buba;D

#69 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 24 marca 2009 - 19:19

oh shit :] sie wymysly cos :P giftcard moze :-) pff staje sie dobrym uzytkownikiem ;)

#70 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 marca 2009 - 19:21

tak jak napisalem wczesniej...sadze ze nie maja pojecia...chca poprostu zeby ci ktorzy uzywaja cracked sie przestraszyli i zaplacili...a jak nie to coz....wracam do sway[-.-]

#71 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 24 marca 2009 - 19:23

moga tak zrobic. Moje kotno w agencywars czy jakos tak zostalo usuniete.

#72 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 24 marca 2009 - 19:25

Hehe no i widać kto piraci ;) A co do twórców to mogą sprawdzić kto grę kupił po id urządzenia, także wywalenie piratów jest bardzo prawdopodobne, tyle, że wtedy nam się ally sypnie a 5$ pójdzie się ekhm... nieważne. W każdym razie jak Was wywalą to chyba zrezygnuję ;p

#73 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 marca 2009 - 19:26

omg ...przez to ze miales pirata?... to teraz mysle o swojej pierwszej eee gift card?;]

#74 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 24 marca 2009 - 19:33

omg ...przez to ze miales pirata?...


Niestety walka z piractwem może się odbywać jedynie w grach online.

#75 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 24 marca 2009 - 19:48

Heh, wlasnie kupuje pierwszy gift card :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych