Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

RageSpace Online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
243 odpowiedzi w tym temacie

#1 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 22 marca 2009 - 18:27

Krótko opisze o co chodzi w tej grze. Może ktoś pokusi się o bardziej szczegółową recenzję. Ktoś, kto grywał w gry typu Space Pioniers, będzie wiedział o co chodzi. Po zarejestrowaniu się (utworzeniu konta ) stajemy się właścicielami planety.Planetę mozna nazwać wedle uznania, jak również nadajemy sobie nick gracza. Po nadaniu obu nazw rozpoczynamy kolonizację. Budujemy kopalnie: metalu i kryształów (te da się przetworzyć w późniejszym czasie na paliwo). Jednak aby móc postawić kopalnie, potrzebujemy energię, więc zmuszeni jesteśmy postawić baterie słoneczne. Mając odpowiednią ilość zasobów możemy rozpocząć badania naukowe, oraz wytwarzać uzbrojenie (silosy rakietowe, roboty przyśpieszające budowę oraz FLOTĘ i wiele, wiele innych). Flota pozwala nam albo ochraniać naszą planetę, albo atakować inne planety (planety mogą znajdować się w naszej galaktyce, lub w innej - odległość planety, na którą chcemy ruszyć przekłada się na ilość potrzebnego paliwa, itd. Gra posiada bardzo wiele możliwości kolonizacji planety oraz uzbrojenia. Co ważne, można tworzyć sojusze i wspólnie atakować danego wroga lub wspólnie pomagać sobie będąc atakowanym (wymieniać się surowcami, itp.) Gracze mogą przesyłać sobie wiadomości (coś na zasadzie PM) Jeśli ktoś już gra, możeby stworzyć sojusz. Moja planeta: Ziemia Nick: Reaper

#2 Alundro

Alundro
  • 26 postów

Napisano 22 marca 2009 - 19:23

Ta gra z tego co widzę to 100% klon ogame.Fajnie by było pograć gdyby tak jak i ogame było za darmo a nie za 5$.

#3 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 marca 2009 - 19:37

ZAINSTALOWALEM zapowiada sie hit..ogame zawsze przy tobie....;] jak cos nick shivan planeta shivanistan;]

#4 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 22 marca 2009 - 20:34

Aby kogos dodac do buddy list nalezy uzyc opcje Search i po wyszukaniu gracza nacisnac ta zielona krope obok nicku - zostanie wyslany buddy request.

#5 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 marca 2009 - 21:07

no ja cie moge doddac z tym ze cos nie chce mnie wpuscic na serwer od kilkunastu minut

#6 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 22 marca 2009 - 21:16

U mnie dziala-wyslalem request.

#7 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 22 marca 2009 - 21:50

Widzę, że stworzyliście Alliance. A szkoda, bo ja też to zrobiłem, no ale trudno. Może któryś z nas usunąłby swoje Ally i zzostalibyśmy przy jednym? Mój nazywa się MyApple (pozwoliłem sobie użyć tej nazwy) :) Btw, reaper: mam już grę, także wkrótce postaram się coś napisać (o ile mi się to spodoba).

#8 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 marca 2009 - 21:57

sadze ze moglibysmy dolaczyc sie do myapple... edit wyslalem aplikacje...

#9 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 22 marca 2009 - 22:00

Ok,laczmy sie do MyApple :) o ile uda mi sie usunac zalozony ally

#10 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 22 marca 2009 - 22:07

Ok. Już shivan dodany :) Czekamy na innych.

#11 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 22 marca 2009 - 22:14

Nie wiem jak usunac zalozone Ally,zmienilem nazwe i tag na MyApple ale nic to nie dalo. Jaki masz tag i nazwe?

#12 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 22 marca 2009 - 22:16

Wejdź tam w administrację Ally i na samym dole jest delete.

#13 MBorowiec

MBorowiec
  • 255 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 22 marca 2009 - 22:26

sorry ale nie jestem w stanie dac $5 za gre ktora moge miec za free tylko przy uzyciu przegladarki, ktora de facto niczym sie nie rozni, a nawet przewyzsza ...

#14 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 22 marca 2009 - 22:32

To jest jednak coś zgoła innego. Poza tym w tym obamę wszystko co możliwe jest już zdobyte i nowicjusz nie da rady wbić się na wysokie pozycje w rankingach (nie grałem w ogame, ale wydaje mi się, że to niemożliwe), a tutaj możesz zdobywać wszystko i szybko wskoczyć na wysokie pozycje. A 5$ to nie jest majątek ;)

#15 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 marca 2009 - 22:42

gralem dawno temu w ogama...bylem na etapie battleshipy/destroyery/nanity jednak szybko sie zniechecilem...w dobie mmorpg takich jak lineage czy wow nie ciekawilo mnie to ale na iphonie?...w pracy/uczelni ...gdzie chce...wydaje mi sie to strzalem w 10;] btw:zrobili update obrazkow...tamte byly takie same jak w ogame ktory pamietam te sa jakies inne^^

#16 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 22 marca 2009 - 22:43

Wyslalem aplikacje :) Ps.Mozesz zmienic tag na Poland albo Polska?Z pewnoscia gracze z Polski(nie koniecznie z myapple) beda szukac po tym tagu?

#17 MBorowiec

MBorowiec
  • 255 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 22 marca 2009 - 22:43

jednak za taka grę - jest, w tej cenie znajdzie się wiele innych ciekawszych pozycji. Nie wiem jak działa ale domyślam się że coś na wzór przeglądarki i tyle. Myślę tak, bo moim zdaniem granie w tego typu gry na telefonie jest męczące, sam, próbowałem się przekonać do iMoba, Mafii itp, ale bez push-notyficatins, granie staje się uciążliwe, i zniechęca (proszę pamiętać że piszę w własnej osobie) dla tego, IMO ta gra nie jest warta wspomnianych $5.

#18 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 22 marca 2009 - 23:01

wyslalem aplikacje :] ogame ma paredziesiat tysiecy graczy na serwerze a tu jest paruset :] narazie :/ obrazki faktycznie nowe

#19 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 marca 2009 - 06:41

znowu zmienili te chyba lepsze sa^^...push ma wyjsc w czerwcu?..sam juz nie pamietam ale najlepsze jest to ze uniwersum dopiero startuje...jest szansa sie czegos dorobic^^

#20 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 23 marca 2009 - 07:02

denerwuje mnie,ze na kopalnie krysztalow trzeba zuzyc wiecej krysztalow niz na kopalnie metalu :/

#21 sandwolf

sandwolf
  • 103 postów

Napisano 23 marca 2009 - 09:28

Chętnie przyłączę się do sojuszu Myapple. Mam nadzieję że polska reprezentacja będzie miała silną pozycje. jak narazie sojusz jest na 28 miejscu.

#22 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 marca 2009 - 11:45

niektorzy juz poszli do przodu...ale wszyscy z wyjatkiem 1 goscia...pewnia kumpla admina sa do dogonienia;] sadze za za dzien/dwa bede mogl zrobic juz 1 transportery i pognebie troche sasiadow... najblizej mnie jest z tego co widzialem endriu... sporo ludzi sie rejestruje ...przydaloby sie szbko zrobic kolonizacyjne zeby pozajmowac dobre miejsca...na poczatek gdzies blisko 1 planety...

#23 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 23 marca 2009 - 12:02

MyApple na 11 miejscu :) Zapraszam wszystkich do sojuszu, może uda nam się wejść do pierwszej 10, ba pierwszej 5 nawet :)

#24 sandwolf

sandwolf
  • 103 postów

Napisano 23 marca 2009 - 13:47

Nieźle. Jak zawsze "kumple admina" maja juz po 95 pkt. ja mam 5. Z drugiej strony granie na bugach to żadna zabawa

#25 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 marca 2009 - 15:55

pewnie dla wiekszosci to zadna nowosc..ale zauwazylem ze lepiej wybudowac kopalnie metalu do lvlu 6/8 przeplatajac elektrowniami a dopiero potem wziasc sie za krysztal i na koncu deuter... metalu ciagle brak a krysztalu od cholery;]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych