Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dla dobrodusznych ludzi...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
178 odpowiedzi w tym temacie

#176 mfutro

mfutro
  • 2 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 11:33

Zgadzam się z Tomian. Chcesz coś osiągnąć ciężko pracuj a wszystko przyjdzie z czasem. Zobaczysz jaka będzie potem satysfakcja z osiągniętego sukcesu...
Też kiedyś przeglądałem tylko pisma CA i oglądalem maczki a teraz mam dwa i wiem, że sam na nie zapracowałem ciężką i rzetelną pracą.



#177 Walle0

Walle0
  • 15 postów

Napisano 24 stycznia 2010 - 07:56

powiem tak... do wszystkiego można dojść ! sam jestem tego przykładem :) mam prawie 17 lat i od 2 lat zbierałem na komputer od Apple, niestety za dużo tego nie było ponieważ miałem swoje wydatki... jakieś 3 miesiące temu dostałem iPhona 3GS 16GB... sporo zabawy z grami, internetem, aplikacjami oraz innych wariacji... niedawno uświadomiłem sobie że taki telefon zwyczajnie nie jest mi potrzebny :) sprzedałem go za 1600zł :) Uzbierane pieniądze wsadziłem do portfela, pojechałem do ISpot'a we Wrocławiu i kupiłem upragnionego Maca ! Oczywiście był to Mac mini za 2600zł :) do tego starczyło mi na monitor i ciesze się moim mobilnym maczkiem :D Najgorsze były chwile kiedy oglądałem na youtube reviewy i "onboxingi" ! Wyobrażałem sobie że to ja rozpakowuje mojego maca...

#178 pkobierecki

pkobierecki
  • 1 239 postów

Napisano 24 stycznia 2010 - 21:30

A mógł zbierać punkty na lockerzie...

#179 Gość_iMacCheck_*

Gość_iMacCheck_*

Napisano 25 stycznia 2010 - 13:47

na mojego MBP13 pracowalem dokladnie 3 lata. od razu po liceum zatrudnilem sie. najpierw na budowie, potem w noclegowni dla bezdomnych na 1/2 etatu i na koniec Deutsche Bank (umowa o zastepstwo, nie polecam banku). Odliczajac platnosci za studia i codzienne wydatki nabylem wreszcie upragnione cacko, ktore traktuje jak dziecko PS.nie dajcie sie naciagać. pracuje teraz w pomocy spolecznej i wiem, ze nawet zebrajacy na ulicy czesto poprostu są w pracy a nie zebraja. pozatym na myapple.pl pojawil sie juz kiedys wątek tego typu z ta roznica ze tam ktos chcial odac maca w dobe rece (co tez uczynil)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych