Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook white czy Macbook aluminium - oto jest pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#26 jabłek

jabłek
  • 622 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 19:45

A może to aukcja naszego admina nad adminami (miasto pasuje). Pomysł ogólnie... Pomysłowy :lol:

#27 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 lutego 2009 - 19:49

nie chodzi tu o to czy jest ładny, brzydki czy nawet połamany. boli to, że prawdopodobnie ktoś z grupy trzymającej władze robi reklamę aukcji swojego znajomego (lub nawet swojej). co to wyglądu Maca - nie będę się rozpisywał na temat jego wyglądu i urody. Powiem jedno - oryginalny.

#28 Darson

Darson
  • 173 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 20:05

Nie wiem czy ktoś odwiedzał jego aukcje - sprzedaje nową białą klawiaturę:

Witam Państwa. Mam do zaoferowania klawiature apple do macbook 13,3" ( 13" ) pasuje zarowno do bialego jak i czarnego. Klawiature kupilem w sklepie internetowym dwa dni temu jednak dokonalem blednego zakupu. Klawiatura sprzedawana prze ze mnie jest przeznaczona do macbookow europejskich ( duzy enter w ksztalcie odwroconej litery L pionowej i maly lewy shift ) a ja posiadam macbooka US z malym poziomym enterem i duzym lewym shiftem. Wymiana jest wedlug mnie dosc prosta wiec powninien sobie poradzic kazdy dlubak komputerowy, ewentualnie kazdy serwis. Ewentualnie moze ktos po prostu kupi ja dla wymiany klawiszy z wersji niemieckiej na polska badz jakiejs skandynawskiej ;) Klawiatura w pelni sprawna, dwa dni lezala w pudelku ;)

Ciekawa propozycjaj est tez tuning macbookow np do czarnego wlozenie bialej klawiatury ;) poszukajcie na google ;)


Jakoś dziwnie nie wiem czemu, wydaje mi się, że podmienił klawiatury i starą sprzedaje jako nową.

#29 pj_N76

pj_N76
  • 71 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 20:07

Chodzi mi o to, że nie została zaburzona jakaś ogólna estetyka, może tylko przydałby się jakiś czarny akcent na zewnętrznej stronie dla lepszego zrównoważenia.


Ciekawy pomysł, tyle że to już by raczej przypominało laptopa HP :P

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#30 Gość_soyerski_*

Gość_soyerski_*

Napisano 07 lutego 2009 - 20:07

ja wycięto - Simon MF, jak podrzuce wam link do mojego ipoda mini po lekkim tuningu tez to wstawicie na glówną?

ludzie prosze...

#31 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 lutego 2009 - 20:07

Nie wiem czy ktoś odwiedzał jego aukcje - sprzedaje nową białą klawiaturę:



Jakoś dziwnie nie wiem czemu, wydaje mi się, że podmienił klawiatury i starą sprzedaje jako nową.


na zdjęciu jest widoczny paragon, więc chyba wszystko ok....

#32 EmotiCon

EmotiCon
  • 355 postów
  • Skądmam wziąć kasę na iPad'a?

Napisano 07 lutego 2009 - 20:11

Ludzie, to tylko ciekawostka. Można przecież obejrzeć coś co człowiek sam wymyślił a nie kupił.

#33 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 20:16

A mi sie nie podoba to, ze autor aukcji wali scieme az strach.

Polecam poczytac opis jego 2 aukcji Klawiatura Apple Macbook !!! OKAZJA !!! BCM !!! (550192946) - Aukcje internetowe Allegro

Sprzedaje biala klawe z MB piszac, ze nowa i blednie zakupiona bo jego MB ma inny ENTER :-) LOL
Ciekawe skad ja wymatowal.

Bez komentarza. Autor aukcji to kretacz i nie chcialbym z nim ubic nawet muchy w kiblu nie mowiac o interesach.

---- Dodano 07-02-2009 o godzinie 22:18 ----

na zdjęciu jest widoczny paragon, więc chyba wszystko ok....


A widzisz cos na tym paragonie, ja moge wystawic kompa z paragonem po ziemniakach bo co to zaornica. A paragon pewnie i tak od tej czarnej jest :-)

#34 jabłek

jabłek
  • 622 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 20:19

Ja tam chyba widze na paragonie "APPLE G4"

#35 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 07 lutego 2009 - 20:22

Według mnie to jest tandeta!

#36 bartel

bartel
  • 1 050 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 20:29

Myślę, że gdyby zamiast MacBooka alu wyszło oficjalnie coś takiego to wszystkim by się podobało.
Po prostu przeszkadza wam (może podświadomie), że jest to stary połamany macbook z allegro.


Bzdura. Do tej pory pamiętam, jak zaraz po premierze MacBook'a Air ludzie się denerwowali, że stopki są czarne co zupełnie nie pasuje do designu aluminiowego laptopa. I mimo że to było oficjalne rozwiązanie Apple, to sporej części społeczności się to nie spodobało.

#37 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 07 lutego 2009 - 20:31

Polak potrafi :)

#38 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 lutego 2009 - 20:55

Panowie zapominacie o jednym - o gustach się nie dyskutuje :)

Popadacie z jednej skrajnosci w druga - jedni pisza ze komputer ma byc tylko funkcjonalny, a drudzy ze ladny - a nikt nie pomyslal ze moze wlascicielowi sie to podoba, a kompa kupil jeszcze przed Alu i nie chcial/nie mogl sprzedawac to sobie zmodowal - z mojej storny co by mu nie wyszlo to gratulacje pomyslowosci.

I tez bez przesady ze poziom spada itd. - nie oszukujmy sie ale MyApple nie jest jakims mega waznym portalem, to ze wygryzlismy szarlotke, nie znaczy ze jestesmy juz jakims Gizmodo, Engadgetem, czy innym znanym portalem zagranicznym - zauwazcie ze 98% informacji pochodzi z drugiej reki i chyba zaden portal nie linkuje do nas - nie mamy dostepu do informacji z pierwszej reki wiec uwazanie sie za mega profesjonalny portal to lekka przesada....

Troche luzu panowie - jestesmy spolecznoscia wiec i pozartowac wolno i poofftopowac czasem (a ostatnimi czasy forum stracilo wiele uroku - jakikolwiek offtop konczy sie wykasowaniem - ludzie jak tu stworzyc naprawde fajna spolecznosc, jak mozna rozmawiac tylko full oficjalnie a ze wszystkimi offtopami odsyla sie do odpowiedniego dzialu lub na PW). Znam vortale (vide IN4.pl - nie bede kryl) gdzie jakos wszedzie mozna popisac glupoty, a moderatorzy nie kąsają - spolecznosc dzieki takim zachowaniom lepiej sie zna i wie ze ten cyz ten lubi pospamowac - "that's part of its charm" i w mojej opinii nie psuje to w zadnym calu estetyki forum - to takie moje 3 grosze...


Pod całym Twoim postem podpisuję się obiema rękami.

A co do tematu, to gdyby Gizmodo opublikowało takiego newsa, to wszyscy opowiadaliby jaka fajna - że użyję młodzieżowego języka - zajawka...

A tutaj... szkoda gadać jak się czyta waszą reakcję

#39 brumek

brumek
  • 82 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 20:58

Jak dla mnie, nie wygląda to za pięknie :/

#40 greggScutum

greggScutum
  • 88 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 lutego 2009 - 20:59

Mac brzydki... to tak ode mnie :) ... Co do umieszczania takich rzeczy raz na jakiś czas na głównej stronce to nie mam nic przeciwko... byle by nie zaczęło się zasypywanie portalu takimi newsami. A czy ktoś zapłacił za to czy nie.. co mnie to :)

#41 DCYrek

DCYrek
  • 2 postów
  • SkądRuda Slaska, Poland

Napisano 07 lutego 2009 - 21:18

ja tam wole mojego aluminiowego a nie jakis tuningowany

#42 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 07 lutego 2009 - 21:31

..ciekawy NEWS ..ciekawe rozwiazanie ..sluchajcie: skoro sie wymienia klawiatury i obudowy w telefonach.. iPhony "wsadza" w przedziwne wynalazki (skarpety, silikony, oklejane zig-zagi) to dlaczego by nie wymienic klawiatury w komputerze? dysku i pamiecie tez nie wymieniac? ..biale z czarnym?.. ujdzie.. tak jak nowy iPhone 16GB ;) poOzdrawiam

#43 matuesz

matuesz
  • 27 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 21:32

Nie rozumiem tego całego ataku na ten news, ktoś miał ciekawy pomysł a co ważniejsze go zrealizował więc tylko pogratulować. W końcu ten serwis jest od tego aby informować - w tym również o takich ciekawostkach. Jak komuś się nie podoba link do aukcji to w końcu możne samemu zamówić co potrzebne i sobie zamontować. Odnośnie tematu, nie wie ktoś czy czarna klawiatura nowych MBP przypadkiem nie pasuje do MBP (w moim opisie) poprzedniej generacji? Jedyne czego zazdroszczę w nowym MBP to właśnie bardziej czytelna klawiatura.

#44 Yako

Yako
  • 86 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 lutego 2009 - 21:39

Ale szajs. ktoś ładnie powiedział - jak stuningowany malczan albo poldolot ze wsi. Szkoda, że jeszcze ten mac nie pomalowany srebrnym szprajem. A na umieszczaniu takich "reklam" na głównej cierpi wizerunek serwisu. Niestety.

#45 sokl

sokl
  • 209 postów
  • SkądSzklarska Poręba

Napisano 07 lutego 2009 - 22:17

heh enter mu nie pasował....

#46 majksee

majksee

    The Funny Man

  • 1 816 postów
  • SkądLublin

Napisano 07 lutego 2009 - 22:19

Nie ma się co gorączkować. Za cimonj: białe z czarnym - ujdzie.

PS: Swoją drogą: ciekawa mieszanka kolorów - taka ... mulatka, nieprawdaż panowie? ;)

#47 jabłek

jabłek
  • 622 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 22:30

Prawdaż ;)

#48 Neuron

Neuron
  • 489 postów
  • SkądWarschau, Poland

Napisano 07 lutego 2009 - 22:46

Po co szpecić białaska czarną, nekrologową wizją Ive'ego????

#49 Foucault

Foucault
  • 197 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 22:49

Znalazłem tę aukcję na godzinę _przed_ zajrzeniem na myapple i widząc newsa na stronie głównej pomyślałem że ktoś miał dużo czasu i pokusił się o zabarwioną złośliwością analizę optycznego tunningu. A tu panie reklama.. Jakoś tak i nieładnie i bez sensu - mam na myśli "newsa", bo o gustach się nie dyskutuje (choć prywatnie - widziałem ładniejsze "mulatki")

#50 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 lutego 2009 - 22:56

cena się nie zgadza...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych