Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Co to "Autorytet" ? Było: Co to "Siła Reputacji" ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
383 odpowiedzi w tym temacie

#51 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 września 2006 - 22:15

No, z tym liczeniem to rzeczywiście coś nie tak. A poza tym obok zdjęcia w profilu też jest ten kwadracik, ale jak na niego najadę to wyświetla sie dymek "Andrzej is an unknown quantity at this point" - to chyba konsekwentnie doliczyć sie nie może :-)

#52 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 04 września 2006 - 07:19

Jeszcze jak Code juz w tej dokumentacji siedzi to, mozna by bylo oznaczyc posty za ktore osoba dostala pkt rep. z dwóch powodow:
1 dla uzytkownikow ktorzy szukaja rozwiazania beda je miec oznaczone - szybciej znajda
2 dla moderatorow aby zapobiec "nabijania" sobie pkt rep przez uzytkownikow

#53 parasit

parasit
  • 187 postów
  • SkądWawa

Napisano 11 września 2006 - 17:23

Temat liczenia głosów i kolorków jeszcze nie rozwiązany, a ja już mam kolejną zagadkę. Od czasu do czasu zaglądam na swoje punkciki, a dziś patrzę i mi conajmniej dwa zniknęły. Tzn. może zniknęło więcej, ale 2 jestem pewien, bo to były pierwsze dwa jakie dostałem. To jakiś normalny objaw czy "samosie" zrobiło ?

#54 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 11 września 2006 - 17:48

Temat liczenia głosów i kolorków jeszcze nie rozwiązany, a ja już mam kolejną zagadkę.
Od czasu do czasu zaglądam na swoje punkciki, a dziś patrzę i mi conajmniej dwa zniknęły. Tzn. może zniknęło więcej, ale 2 jestem pewien, bo to były pierwsze dwa jakie dostałem. To jakiś normalny objaw czy "samosie" zrobiło ?


moze code poczyscil te ktore na probe dostalismy ...?

#55 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 września 2006 - 18:35

Temat liczenia głosów i kolorków jeszcze nie rozwiązany, a ja już mam kolejną zagadkę.
Od czasu do czasu zaglądam na swoje punkciki, a dziś patrzę i mi conajmniej dwa zniknęły. Tzn. może zniknęło więcej, ale 2 jestem pewien, bo to były pierwsze dwa jakie dostałem. To jakiś normalny objaw czy "samosie" zrobiło ?

Tablica wyświetla tylko pięć ostatnich komentarzy. Widocznie masz już ich siedem ;-)

#56 parasit

parasit
  • 187 postów
  • SkądWawa

Napisano 11 września 2006 - 18:53

Tablica wyświetla tylko pięć ostatnich komentarzy. Widocznie masz już ich siedem ;-)

No to ma sens, jakby dobrze liczyło to bym widział różnice :)

#57 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 08 października 2006 - 10:48

Taka mała uwaga odnośnie tej reputacji - bo dzisiaj właśnie zauważyłem przypadkiem w ustawieniach, że ktoś mi dał jeden punkcik, a np w liście użytkowników, ani nigdzie indziej tego nie ma... coś chyba nie działa? Tak w ogóle to jakoś wydaje mi się że nikt tego nie używa i nie wiem czy to potrzebne w ogóle jest...

#58 dareks9

dareks9
  • 268 postów
  • SkądKatowice

Napisano 08 października 2006 - 22:57

...
Tak w ogóle to jakoś wydaje mi się że nikt tego nie używa i nie wiem czy to potrzebne w ogóle jest...


Potrzebne możeby i było, ale faktycznie ten mechanizm nie działa. Ludzie dodają punkciki z których nic nie wynika, bo nawet ich zliczanie działa źle.
Ale najgorsze, że po prostu dziwnie wyglądamy wszyscy z tą "zerową" reputacją.....

#59 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 14 października 2006 - 13:50

obaj przeczytajcie caly watek to sie dowiecie jak to dziala ;)

#60 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 22 października 2006 - 19:15

I pomyslec, ze kiedys to bylo takie latwe.. wciaskales POMOGL i bylo OK. A teraz trzeba kilkudziesieciu postow userow z watpliwosicami, zeby dowiedziec sie wogole o co w tym wszystkim chodzi...

#61 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 05 listopada 2006 - 16:51

Po kolei: 1. Na starcie każdy zarejestrowany użytkownik do dziś otrzymuje 1 punkt reputacji (Nie mylić z Punktami-Siły Reputacji) 2. Nowo zarejestrowani użytkownicy otrzymują 1 Punkt Reputacji. 2. Za każdy przebyty rok na forum użytkownik otrzymuje 1 Punkt-Siły Reputacji. 3. Za każde napisane 1000 postów użytkownik otrzymuje 1 Punkt-Siły Reputacji. 4. Za każde 25 otrzymanych Punktów Reputacji użytkownik otrzymuje 1 Punkt-Siły Reputacji. 5. Aby przyznawać Punkty Reputacji użytkownik musi mieć conajmniej 15 postow na koncie. 6. Każdy użytkownik może maksymalnie w ciągu doby przyznać 10 Punktów Reputacji. 7. Aby przyznać kolejny Punkt Reputacji tej samej osobie użytkownik musi przyznać pięciu innym osobą Punkt Reputacji.
  • kulasdp lubi to

#62 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 05 listopada 2006 - 16:54

Może szanowny admin rozważyłby możliwość nowej siły... siły głupoty ;)

#63 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 05 listopada 2006 - 16:57

Może szanowny admin rozważyłby możliwość nowej siły... siły głupoty ;)

Dlatego reputację można dodawać na plus i na minus.

#64 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 05 listopada 2006 - 17:00

Czy będzie istniała lista wszystkich przyznanych punktów? Czy tylko te ostatnie? I co z tym "user is an unknown quantity at this point" w tooltipie? :)

#65 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 05 listopada 2006 - 17:04

Super moderatorzy mają wgląd do wszystkich komentarzy. A "opisy" trzeba będzie przetłumaczyć.

#66 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 05 listopada 2006 - 17:08

Nie chodziło mi o samo znaczenie napisu, tylko jego sens.

#67 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 05 listopada 2006 - 17:10

W zależności od Siły Reputacji: Użytkownik is infamous around these parts Użytkownik can only hope to improve Użytkownik has a little shameless behaviour in the past Użytkownik is an unknown quantity at this point Użytkownik is on a distinguished road Użytkownik will become famous soon enough Użytkownik has a spectacular aura about Użytkownik is a jewel in the rough Użytkownik is just really nice Użytkownik is a glorious beacon of light Użytkownik is a name known to all Użytkownik is a splendid one to behold Użytkownik has much to be proud of Użytkownik has a brilliant future Użytkownik has a reputation beyond repute Na innych forach tego typu "opisy" nadawane są na podstawie ilości postów.

#68 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 05 listopada 2006 - 17:15

Super moderatorzy mają wgląd do wszystkich komentarzy.

Gdzie?

#69 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 05 listopada 2006 - 17:17

W zależności od Siły Reputacji:
...
Na innych forach tego typu "opisy" nadawane są na podstawie ilości postów.

Ok teraz już rozumiem ;) dzięki za wyjaśnienie.

#70 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 05 listopada 2006 - 17:18

Gdzie?


Szukasz klienta http://myapple.pl/mo...ser.php?do=find
następnie [Edit Reputation]
  • MacDada lubi to

#71 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 06 listopada 2006 - 07:12

Teraz należało by zaapelować do wszystkich:

Szanowni forumowicze, nie wahajcie się wyrażać swoich opinii na temat postów!
Używajcie przycisku Posted Image !
Przycisk dostępny pod każdym avatarem.



#72 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 12 listopada 2006 - 15:48

Ale tak w ogóle to coś to dalej nie teges ;) W sensie coś dalej świruje, bo np. w profilu nie można zobaczyć ile pkt reputacji każdy ma, ani w zakładce użytkownicy. Ja bym proponował żeby to się jakoś pojawiło... (oczywiście nikogo nie poganiając ani nic :) )

#73 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 listopada 2006 - 16:49

no własnie ja tez nie moge tego odszukac!

#74 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 03 grudnia 2006 - 09:29

a nie ma w ustawieniach pod subskrybowanymi tematami ?

#75 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 03 grudnia 2006 - 11:07

tylo "ostatnio" przyznane są pod lista subskrypcji




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych