Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Fanatycy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#76 sahib

sahib
  • 73 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 13:48

Skad taka niewiara w ludzi? Jestem przekonany, ze ludzie z wiekiem sie zmieniaja, a grupa o ktorej mowisz nalezy do mniejszosci.

Ludzie się zmieniają, owszem, ale ta "niereformowalna" grupa jest zarazem w wielu przypadkach najbardziej wokalna, przez co - mimo, że stanowi mniejszość - jest bardzo wyeksponowana.

#77 bartosz

bartosz

  • 1 644 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 14:30

glupota byla jest i bedzie - polemika z nia tylko niepotrzebnie ja nobilituje. szkoda czasu i wysilku. trzeba sie nauczyc ja ignorowac i jej nie poddawac. to wszystko.

#78 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 08 lutego 2009 - 15:55

hmmm mnie nazwac fanatykiem ? :) hehehehe ktos pieknie napisal, ze dla mnie to hobby :) i tu jest piekna prawda :) fanatykow apple to ja znam paru i patrze na nich z krzywym okiem :) otorz ja nie posiadam iphona bo wole Motorole :) nie robie zdiec isightem :P bo kocham nikona :) jestem milosnikiem apple oj tak ale systemu operacyjnego a nie marki :) a to ze mam wytatuowane jabluszko i pol metrowe logo apple na masce ? hmmm moze dlatego, ze jestem swirem ? :) kocham moje male jabluszko na aucie to mnie wyroznia uwielbiam kiedy ludzie dziwia sie jak prosto przychodzi mi (nam) praca przy stronach grafice itp (bo na osx to cudnie sie pracuje) fanatyk glosil by slowo apple i nawracal inno wiercow na maca ... ja tego nie robie :) jesli ktos sie mnie spyta o apple oczywiscie moge gledzic godzinami :) ale nie wepchne komus takiego kompa jesli wiem, ze nie jest to komp dla danej osoby. Dzieki mnie wielu moich znajomych ma apple w moim domu windowsa nikt juz nie zobaczy ale to jest raczej kwestia wyboru i przekonania sie do danej marki a nie narzucania a fanatyzm to narzucanie ;) ps. nastepnym razem jak ktos chce zebym sie wypowiedzial napiszcie mi PMa :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych