Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[21.02.2009] WARSZAWA - SPOTKANIE URODZINOWE MYAPPLE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [21.02.2009] WARSZAWA - SPOTKANIE URODZINOWE MYAPPLE (0 użytkowników oddało głos)

  1. TAK (25 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

  2. NIE (11 głosów [14.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.67%

  3. JESZCZE NIE WIEM (39 głosów [52.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 52.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#101 M@thias

M@thias
  • 188 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 lutego 2009 - 22:24

OK!!! zacznę od organizacji taaaaa ktoś po prostu wystawił nas do wiatru.... dosłownie i w przenośni;) (no comment...)
Ale jakoś sobie poradziliśmy było bardzo miło pozdrawiam wszystkich tych co byli (hehehehe całe dwadzieścia [B]pięć osób[B]......

Podczas spotkania padła propozycja ponowienia spotkania w jakimś większym gronie lepiej zorganizowanym...... lol

#102 mkrzysztof

mkrzysztof
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 lutego 2009 - 22:42

Cześć, no cóż w W-wie nieco nie wyszło. W Tabace nie było rezerwacji, ktoś tego nie dopilnował. Dobrze, że poczekaliśmy przed lokalem to uzbierało się nas całe 4 OSOBY! W szczycie w końcu było 6 osób i poszliśmy do Tortilla Factory. Było miło, ale krótko. Mała ta społeczność Macowa w tym mieście, tym bardziej, że deklarowało się 25 osób. Szkoda, może następnym razem. Trzymajcie się. Do następnego.

#103 robaczyfka

robaczyfka
  • 29 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 23:55

Czesc! Dzieki wszystkim obecnym za bardzo mily wieczor :) Fajnie bylo Was poznac. :) I tak chrzest jako pierwszak mam juz za soba ;) :D Do nastepnego (mam nadzieje wczesniej, niz za rok) razu :) Pozdrawiam, robal.

#104 M@thias

M@thias
  • 188 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 lutego 2009 - 00:01

No to tak ku pamięci.... :)

Dołączona grafika

pozdr

#105 dziadeq

dziadeq
  • 32 postów
  • SkądFrankfurt

Napisano 22 lutego 2009 - 01:06

totalna masakra :/ warszawiacy warszawiakami ale jak ktos by dojezdzal to nie zazdroszcze mam nadzieje ze tony wyjasni co sie stalo i ze nie wspomne o tych 25 osobach :D za to spontaniczna reanimacja kaszany w mojej ukochanej TF bardzo mila, fajnie bylo was poznac i mam nadzieje ze wypali cos z czestszymi spotkaniami i juz nie kosztem spotkania kolka rolnikow z naszej klasy bo serce mi sie krajalo ze nie moglem z nimi sie bawic - przywitania byly ewidentnie wrozace bardzo elokwentna, konstruktywna i rozwijajaca dyskusje ale czego sie nie poswieca dla nadgryzionej szarlotki ?;)

#106 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 22 lutego 2009 - 04:50

Dzięki za spotkanie! Co do organizacji: chętnie posłucham co tony ma do powiedzenia, bo jak narazie okazuje się, że zostaliśmy zrobieni w przysłowiowego c*uja :( Co do ludzi - fajnie było poznać część makowej Warszawy, szkoda że wiele osób poszło do tabaki i po dowiedzeniu się, że rezerwacji nie ma - poszli do domów bo nie wiadomo było co się dzieje. Do następnego razu - mam nadzieję w większym gronie :)

#107 mkrzysztof

mkrzysztof
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 lutego 2009 - 09:54

apropos pikantnych papryk ;-)

Krzysztof M. - Chille Pepper Heat

#108 M@thias

M@thias
  • 188 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 lutego 2009 - 11:11

Chyba jednak przydało by się parę słów wyjaśnienia od panów w końcu odpowiedzialnych za rezerwację... Czekam na wyjaśnienia.... pozdr

#109 Suave

Suave

  • 2 204 postów

Napisano 22 lutego 2009 - 20:53

z tego co wiem to nie Tony organizował spotkanie..

#110 dziadeq

dziadeq
  • 32 postów
  • SkądFrankfurt

Napisano 25 lutego 2009 - 13:21

to ze ktos nawalil - ok bywa, przezylismy- dalismy rade ale to ze ta osoba nie wysilila sie nawet na slowo wyjasnienia to juz malo fajne i cisnie mi sie pare slow na klawiature...

#111 robaczyfka

robaczyfka
  • 29 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 23:00

Czesc! Szykuje sie jakis mac-spot, czy idea upadla? Teraz fajna pora - mozna juz na swiezym powietrzu przy piffku posiedziec, ale w niezatloczonej knajpie ze sprzetami ;) Pozdrawiam, robal.

#112 mkrzysztof

mkrzysztof
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 kwietnia 2009 - 23:49

Piwko, czyli Mac Spot

Czesc!

Szykuje sie jakis mac-spot, czy idea upadla?
Teraz fajna pora - mozna juz na swiezym powietrzu przy piffku posiedziec, ale w niezatloczonej knajpie ze sprzetami ;)

Pozdrawiam,
robal.


Idea nie upadła mam nadzieję, tylko może już po Świętach co? Jakby co to ja jestem chętny!

#113 Smierc

Smierc
  • 379 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 kwietnia 2009 - 11:51

ja zaproponuję nieśmiało Mac-Kiełbasę w Powsinie, jest tam zarąbista polana z miejscami do palenia ognisk, a w pobliżu 24 godzinne Tesco. Zresztą gdziekolwiek by nie miało się spotkanie odbyć zgłaszam swój udział.

#114 robaczyfka

robaczyfka
  • 29 postów

Napisano 08 kwietnia 2009 - 22:14

Czesc! Jasne, ze po swietach :) Pytam po prostu kontrolnie, bo jakos cicho sie zrobilo, mimo ze padlo haslo do czestszych spotkan, niz tylko z okazji urodzin MyApple :) Pozdrawiam, robal.

#115 Smierc

Smierc
  • 379 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 maja 2009 - 12:37

No i co ze spotkaniem? Święta już są historią, majowy "długiiiiiii łyknik" też, a tu pusto nikt nic nie pisze.

#116 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 07 maja 2009 - 13:35

Ani się obejrzysz, a zaraz będą kolejne święta :D

#117 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 maja 2009 - 23:35

Ani się obejrzysz, a zaraz będą kolejne święta :D


pamietasz piwko na ktore przyszliśmy tylko ty i ja? :D tak wychodza spotkania myapple'owe...

#118 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 08 maja 2009 - 22:00

hyhy spotkanie było dość kameralne :D

#119 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 09 maja 2009 - 11:39

hyhy
spotkanie było dość kameralne :D


prawie jak randka :D

#120 robaczyfka

robaczyfka
  • 29 postów

Napisano 16 maja 2009 - 21:37

Czesc! Ja chetnie sie spotne, jesli tylko termin bedzie mi pasowal i jesli nie bedzie to jakis piatek (poki co, prawie wszystkie mam zawalone do pozna :(). Pare nowych kafejek sie urodzilo w Wawie, to mozna od biedy nawet na 'kafkie' i ciacho. Pozdrawiam, robal.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych