Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Windows Vista Beta 2 CD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#51 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 31 sierpnia 2006 - 10:53

Lack i tak wie najlepiej ;) A co najfajniesjze, napewno juz ma przygotowana cieta riposte :mrgreen: Edit: Spoznilem sie ;)

#52 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 31 sierpnia 2006 - 10:54

ja ma XP od kad wyszed nie wiem kiedy i 256MB i jeszcze gram! Jakos........

#53 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 31 sierpnia 2006 - 10:57

ja ma XP od kad wyszed nie wiem kiedy i 256MB i jeszcze gram! Jakos........

Wiesz. Saper nie jest jakos super wymagajacy ;) 256MB to imo mini minimum aby w ogole korzystac z XP (w miare komfort zaczyna sie od 512MB).

#54 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 sierpnia 2006 - 11:01

Wiesz. Saper nie jest jakos super wymagajacy ;) 256MB to imo mini minimum aby w ogole korzystac z XP (w miare komfort zaczyna sie od 512MB).


Kurcze. A mnie się nawet parę filmów udało pod Adobe Premiere zmontować w takiej konfiguracji. Ciekawe skąd ten program brał RAM skoro xp zjadł całe 256 ;P

#55 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 31 sierpnia 2006 - 11:04

Kurcze. A mnie się nawet parę filmów udało pod Adobe Premiere zmontować w takiej konfiguracji. Ciekawe skąd ten program brał RAM skoro xp zjadł całe 256 ;P

Moze po prostu znamy inne definicje komfortu? ;) Dla mnie 256 to jest stanowczo za malo i nie ma znaczenia czy to bedzie XP, OS X czy tez jakis linux z KDE czy Gnome.

#56 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 sierpnia 2006 - 11:11

No bez jajec. O ile nie miałem dyskomfortu ( no, może czasem lekki przy szybkim przeskakiwaniu po timelinie w Adobe Premiere) to zdecydowanie na Fedorze z Gnomem przy 256 RAMu nie da się nawet tekstu zedytować komfortowo.

#57 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 31 sierpnia 2006 - 12:38

Tak. Nie starczyło, nie wiem czy ze względu na procesor czy ram, bo innych kombinacji nie próbowałem.


No to dziwne.
Panthera chodzi na Clamshellu 300MHz z 160MB RAMu, zona jest
zadowolona bo juz nie musi tak przeklinac jak przy Windowsie;)

PS
Dzwoni klient do serwisu, odbiera obsługa:
- Używam Windows...
- Tak.
- No i komputer nie działa poprawnie.
- To już pan powiedział...

#58 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 31 sierpnia 2006 - 13:29

No to dziwne.
Panthera chodzi na Clamshellu 300MHz z 160MB RAMu, zona jest
zadowolona bo juz nie musi tak przeklinac jak przy Windowsie;)


Kwestia higieny być może.
Tak czy siak, w pełni subiektywnym okiem - Mini 1.5/515 mb chodził wolnij niż P4 1.6/512mb.

#59 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 31 sierpnia 2006 - 13:54

Kwestia higieny być może.
Tak czy siak, w pełni subiektywnym okiem - Mini 1.5/515 mb chodził wolnij niż P4 1.6/512mb.

Obawiam się, że winny był ślimakowaty dysk mini.

#60 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 06 września 2006 - 12:57

Microsoft podał ceny systemu Windows Vista Microsoft oficjalnie poinformował, ile na rynku amerykańskim kosztować będzie nowy system operacyjny Windows Vista, następca Windows XP. W praktyce potwierdzono informacje o cenach, opublikowane przez pomyłkę w sierpniu w kanadyjskim portalu Microsoftu. Za najtańszą wersję nowych Windowsów dla użytkowników indywidualnych trzeba będzie zapłacić 199 USD, za najdroższą (Vista Ultimate) - 399 USD. Posiadacze Windows XP będą mogli kupić nowy system za 99-259 USD (w zależności od wersji). Windows Vista dla firm ma być gotowy w listopadzie, a do handlu detalicznego nowy system operacyjny trafi na początku przyszłego roku.

#61 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 30 września 2006 - 05:44

Ja zainstalowalem Viste i musze powiedziec, ze nawet bardzo ladnie wyglada. Aero jest super a i czarny kolorek taki nastrojowy. Ale te wymagania.... Athlon 64 FX 57 1GB OCZ i GeForce 7800GTX SLi to sorry, ale delikatnie zamula... A i expose jest fajniejsze niz w macu. Fajnie sie te okna tak ukladaja pod katem, a potem sobie wybierasz, co chcesz... Jak w niedalekiej przyszlosci sobie kupie Mac Pro to sobie Viste zainstaluje bo chodziasz pelna w smieci i wymagania to przynajmniej mila dla mojego oka, a i bede mogl sobie wreszcie pograc na Macu. Pozdr.

#62 Daniel

Daniel
  • 925 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 września 2006 - 07:25

Ja zainstalowalem Viste i musze powiedziec, ze nawet bardzo ladnie wyglada. Aero jest super a i czarny kolorek taki nastrojowy. Ale te wymagania.... Athlon 64 FX 57 1GB OCZ i GeForce 7800GTX SLi to sorry, ale delikatnie zamula... A i expose jest fajniejsze niz w macu. Fajnie sie te okna tak ukladaja pod katem, a potem sobie wybierasz, co chcesz... Jak w niedalekiej przyszlosci sobie kupie Mac Pro to sobie Viste zainstaluje bo chodziasz pelna w smieci i wymagania to przynajmniej mila dla mojego oka, a i bede mogl sobie wreszcie pograc na Macu.

Pozdr.


Panie, poczekaj Pan na premiere Leoparda:)

Jakby nie patrzeć to MS ma w końcu jakieś sensowne wsparcie dla LCD. Vista... Ponoć MS napisał już Service Pack do niej:P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych