Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

zgubiony Macbook!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#26 opioom

opioom
  • 96 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:56

Undercover i inne programy na nic się zdają jeżeli w skradzionym sprzęcie przeinstalujesz system, a zapewne będzie to rzecz, którą złodziej wykonana jako pierwszą. Poza tym aby pracować na skradzionym kompie musiałby go najpierw uruchomić znając login i hasło jeżeli ktoś używa hasła. Tak więc szczerze wątpię w skuteczność Undercover i innych programów. A utraty sprzętu szczerze współczuję... Pzdr.

#27 Igor_g

Igor_g
  • 298 postów

Napisano 29 grudnia 2008 - 00:12

Fajnie by było gdyby taki undercover, ccy inny program zabezpieczjącym z iPhone'm współpracował. Np na ekranie telefonu wyswietlało by lokalizacje komputera i do tego jeszcze podgląd z iSight

#28 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 29 grudnia 2008 - 00:31

Undercover i inne programy na nic się zdają jeżeli w skradzionym sprzęcie przeinstalujesz system, a zapewne będzie to rzecz, którą złodziej wykonana jako pierwszą.


Myślisz, że jakiś "lump" z pociągu, pierwsze co zrobi to przeinstaluje system, tym bardziej w Mac'u?:lol: Szczerze wątpię- pierwsze co zrobi to pojedzie do swoich "ziąków" i pokaże co znalazł.

Poza tym aby pracować na skradzionym kompie musiałby go najpierw uruchomić znając login i hasło jeżeli ktoś używa hasła.


Z tego wynika, że lepiej nie ustawiać sobie hasła, a tylko te programy :lol:

Co do tematu - składam najszczersze kondolencje. Pamiętam jak kiedyś "zgubiłem" mojego iPhone'a, serce waliło, a żołądek podszedł o kilka centymetrów, ulga jaką doznałem kiedy podszedł do mnie kolega i mi oddał była nie do opisania.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych