Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Niekompetencja w iSpot


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#51 bocian

bocian
  • 13 postów
  • Skąd3City

Napisano 21 grudnia 2008 - 00:05

co do bociana, to chyba nie zrozumiałem. Kablek rozdzielczości większej niż ekran nie da;) a component z kompozytem łatwo pomylić ze względu na pisownię.


Moze za mocno zamieszalem.

Sprzedawca przeczytal na odwrocie pudelka parametry obrazu dla classica 480p i dla iphone 576p jako rozdzielczosc wyswietlana ekranowa 480x576


W przypadku pakietu ilife rowniez nie wiedzial nic na temat licencji. Dwa dni temu ponownie odwiedzilem ten sklep w poszukwianiu ladowarki samochodowej do iPhone i znowu porazka :(
Chcial mi sprzedac ladowarke ktora jest niekompatybilna z iPhonem 3G "bo na pudelku jest przeciez napisane iPhone" To tak jak wciskanie ludziom kabla Video mini jack 3,5mm do Classica jako odpowiedni.

Wiem ze trudno o pracownikow i nie mam im tego za zle. Taki brak podstawowej wiedzy jakby nie bylo 3 artykulow na krzyz jakie posiadaja w sklepie zle swiadczy o ich przelozonych, o braku szkolen, o braku materialow i literatury, dokumentacji.

#52 auss

auss
  • 84 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 grudnia 2008 - 00:16

tak sie przyczepie do ladowarki - jezeli jest np. do ipoda, to jest tez do iphona. a w ispocie chyba nie maja innych ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych