Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

We Want Apple Poland


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
487 odpowiedzi w tym temacie

#451 MarekPiekielnik

MarekPiekielnik
  • 59 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 30 sierpnia 2006 - 08:01

Jestem wami zmęczony...

O ile na poczatku swojej akcji zdobyles poparcie bardzo duzej czesci polskich uzytkownikow maka, tak z kazdym dniem (zwlaszcza podczas swoich wakacji) bardzo zniecheciles i coraz to nowymi teoriami zniechecasz nie tylko nas, mieszkajacych w PL ale takze wspierajacych akcje poza granicami PL.


Konkrety?

Jesli chodzi o polski internet wystarczy zajrzec na np. ranking.pl - a temu badaniu nie mozesz zarzucic brak wiarygodnosci... zwlaszcza w swietle braku podawanych przez Ciebie zrodel swoich danych liczbowych.
0.3% Mac OS X... a wiesz jaki % uznaje sie za granice bledu w statystyce?


Oj, dzieci. A przed ostatnimi wyborami też były "wiarygodne" prognozy wyników... To są wszystko tylko badania statystyczne - a statystyka to najbardziej oparta na domysłach nauka ze wszystkich. Nie neguję, że badanie określające internautów którzy:

a) akceptują cookie
B) odwiedzają określone witryny
c) nie blokują serwera gemius.pl - znanego dostawcy reklam

"coś" mówią. Ale jak to ma się przełożyć na "naszą sprawę"??

Użytkowników produktów firmy Daimler-Chrysler jest w Polsce wielokrotnie mniej niż posiadaczy wynalazków pod tytułem Daewoo Matiz - NO I CO Z TEGO? Jakoś nie brak nam salonów MERCEDESA, a salonów DAEWOO nie ma już chyba w Polsce w ogóle!

Czy to BICIE PIANY służy czemuś oprócz marnie przeprowadzanej akcji OGŁUPIANA PRZECIWNIKA? Jak brakuje argumentów to można przynajmniej spróbować zasypać go stekiem bzdur? Przypomina się casus blog.fotogenia.info...

I tak, jestem cyniczny, i zaraz byc moze zostane pomowiony - jak Heidi - o bycie sadownikiem - zycze kazdemu kto to zrobi znalezienia sie na miejscu prezesa owej firmy.


Och! To o byciem Sadownikiem można teraz już POMÓWIĆ? Takich to czasów doczekaliśmy....

:P

#452 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 30 sierpnia 2006 - 12:19

Czyżby nie daleko spada jabłko od jabłoni ? Wynika z tego ze SAD spadł do rangi "firm" typu PZPR, SB, UB, itd. Pracowników można za to ze w nich pracują,współpracują lub tez pracowali pomówić o to. Heidi-ego to ja pomawiam Cię o to ze w wielkim procencie przyczyniłeś się do zlej opinii o SAD. To dzięki niemu i jego polityce, jego argumentom , dowodom, uzasadnieniom twierdzeń itd. na Forum "MyApple-SAD" SAD ma w tej chwili gorszą opinie. Takiej nie miał jeszcze nigdy w ciągu ostatnich 10 lat. Ci co nie przepadają za SAD powinni być Heidi-emu wdzięczni. Swoja droga takie same postulaty w stosunku do SAD są od 10 lat i się nic nie zmieniło i smie twierdzić ze się nie zmieni. Kiedyś były pracownik SAD napisał ze problem jest w kierownictwie , chyba tak jest. Oni uprawiają politykę wyciągniętą z lamusa. Skoro SAD i Heidi nie przyjmują argumentów i przez tyle lat nie wyciągnęli żadnych wniosków to nie ma na co liczyć. Należy się skupić na inicjatywie We Want Apple Poland można oczywiście ja dopracować itd. i tyle. Dalsza kompromitacją SAD mamy zapewniona przez Heidi-ego, wiec można spać spokojnie i robić swoje. Kiedyś proponowałem żeby SAD wysłać do byle jakiego sklepu z Apple produktami np. do Niemiec , Angli, Holandii, itd. Teraz proponuje żeby ich wysłać do sklepu rowerowego w moim mieście.Sprzedają nowe rowerki i naprawiają nawet totalnie rozwalone rowerki z dostawą do domu (bardzo tanio). Wiecie gdzie kupie sobie nowy rower ? Wiem ze Wy wiecie . Heidi wiem ze na to nigdy nie wpadniesz, to za trudne i mam pełne zrozumienie w tej kwestii. A wiec nie dajcie się zamotać, i wciągnąć w bezsensowne dyskusje, prowokacje, których celem jest tylko odwrócenie uwagi od sprawy i skupcie się na akcji We Want Apple Poland . To moja skromna propozycja, rada, itd. Widzę ze juz wielu się zorientowało dokładnie jak to wygląda.

#453 sir_skiner

sir_skiner
  • 149 postów

Napisano 30 sierpnia 2006 - 15:06

Może firma SAD prowadząc zamiast biznesu pracę misyjną (z biednym prezesem na czele), wystąpiłaby o dotacje? Do rządu, do kościoła, do Unii wreszcie? A może zrzućmy się i ich poratujmy?

a oni nam postawia bilboard :D

#454 lukash9

lukash9
  • 52 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 września 2006 - 07:07

Znalezione dzisiaj:
http://www.antyweb.pl/?p=58

#455 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 września 2006 - 01:55

Sorry, no posts matched your criteria. Reklamujesz tego bloga?

#456 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 11 września 2006 - 05:22

Sorry, no posts matched your criteria.

Reklamujesz tego bloga?


Ciekawe... Ja to czytałem, a teraz nie ma :confused:

Pod tym adresem były przemyślenia na temat akcji We Want Apple Poland.
Autor generalnie krytykował podejście konsumentów do zachodnich wielkich firm.
Albo znknęły albo teraz nie mogę tego odszukać. :roll:

#457 eyedropper

eyedropper
  • 940 postów
  • SkądŁódź

Napisano 11 września 2006 - 12:56

to jest lepsze ;)

nie dotyczy bezposrednio wewant, ale w temacie.....
http://forum.gazeta....=650&w=48182689

#458 cooper

cooper
  • 1 postów

Napisano 13 września 2006 - 15:36

To juz chyba można zamknąć!

Czas zamykać

[url]http://www.wewantapplepoland.com/[/url]

[url]http://bywalec.computerworld.pl/news/99287.html[/url]

cooper

#459 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 14 września 2006 - 09:54

Na wszelki wypadek lepiej nie ;)

#460 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 24 września 2006 - 15:30

A ja zostalem milo zaskoczony przez SAD :) Wczoraj (sobota) okolo 19 wyslalem maila w sprawie obudowy mojego macbooka ktora zaczela troche zolknac. Dzis w NIEDZIELE dostalem odp! Wyrazy wspolczucia z powodu zaistnialej sytuacji i prosba o podanie danych, ktore pozwola im zamowic gorna obudowe o macbooka! Wielkie BRAWA dla SAD'U i Pana Arka!

#461 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 24 września 2006 - 16:00

A ja zostalem milo zaskoczony przez SAD :) Wczoraj (sobota) okolo 19 wyslalem maila w sprawie obudowy mojego macbooka ktora zaczela troche zolknac. Dzis w NIEDZIELE dostalem odp! Wyrazy wspolczucia z powodu zaistnialej sytuacji i prosba o podanie danych, ktore pozwola im zamowic gorna obudowe o macbooka! Wielkie BRAWA dla SAD'U i Pana Arka!

Potwierdzam, że Pan Arek bierze nadgodziny. Też dostałem dziś (niedziela) e-maila z poradą na temat naprawy sprzętu. SADownicy coraz częściej wychodzą na +.

#462 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 24 września 2006 - 16:05

Gorzej ze nie mogw wyslac odp, bo dostaje zwrot maila..
Status: 5.0.0
Diagnostic-Code: X-Postfix; host mail.apple.com.pl[62.89.77.133] said: 591
your host [193.17.41.74] is blacklisted by bl.spamcop.net. Send your
questions to blacklist-admin@apple.com.pl (in reply to RCPT TO command)
CIEKAWE :(

#463 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2006 - 19:20

Konto na o2.pl? Wyślij mail do Apple czy innej firmy, która korzysta z baz spamcom.net i będziesz miał ten sam efekt. To są, niestety, uroki darmowych kont pocztowych na serwerach, które nie są odpowiednio zabezpieczone przed spambotami.

#464 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2006 - 19:42

Konto na o2.pl? Wyślij mail do Apple czy innej firmy, która korzysta z baz spamcom.net i będziesz miał ten sam efekt. To są, niestety, uroki darmowych kont pocztowych na serwerach, które nie są odpowiednio zabezpieczone przed spambotami.



jakis czas temu mialem to samo z platnym kontem pocztowym w orange.pl :roll:

#465 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 24 września 2006 - 20:45

Pierwszy mail doszedl normalnie..... Wyslalem 2 maila z firmowego adresu... z aliasu Blotniaks@swiatn.pl z tego adresu poszlo bezproblemowo... przynajmniej 1 mail. Zadzwonie do nich jak znajde chwile czasu i wyjasnie sprawe, bo takie zachowanie jest ponizej krytyki. Inne firmy, sklepy nie maja jakos tego problemu.

#466 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2006 - 20:59

Hm, komunikat serwera wyraźnie mówi o serwerze 193.17.41.74, a to jest serwer pocztowy o2.pl. Więc, wiesz...

#467 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 24 września 2006 - 22:20

Heidi ja rozumiem to. Ale jak widzisz ta sytuacja powtarza sie i problem wystepuje nie tylko u mnie i nie tylko na koncie o2. Cos tu nie gra. Nie mowiac juz ze dziwnym trafem pierwszy mail z zapytaniem poszedl bezproblemowo, a teraz taki zonk.

#468 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2006 - 22:40

Heidi ja rozumiem to. Ale jak widzisz ta sytuacja powtarza sie i problem wystepuje nie tylko u mnie i nie tylko na koncie o2. Cos tu nie gra. Nie mowiac juz ze dziwnym trafem pierwszy mail z zapytaniem poszedl bezproblemowo, a teraz taki zonk.


no u mnie sie teraz wysylaja. jakies 2 miesiace temu ich serwer odrzucal IP serwera orange bo byl uznawany jako zrodlo spamu.

#469 MarekPiekielnik

MarekPiekielnik
  • 59 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 28 września 2006 - 12:41

Akcja się rozszerza...

Zapraszam na:

we want Apple Greece.

He he.

No to co poniektórzy "bojownicy" powinni szlifować swoją Grekę...

#470 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 września 2006 - 12:50

No patrz. I nie mają SAD ;P

#471 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 28 września 2006 - 12:56

It should not be omitted that the idea of WeWantAppleGreece.com name is a “loan” from WeWantApplePoland.com through which is being conducted a similar struggle anticipating respective results in Poland.



#472 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 28 września 2006 - 12:57

Mają za to Rainbow taki ich Apple IMC.

#473 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 28 września 2006 - 19:59

Kurcze... jak Oni zrobili, że nie ma tam chaosu? ;) Stronka wydaje się być jakaś taka... bardziej dopracowana. A tak wogóle, to chyba rozpoczęliśmy europejską rewolucję :lol:

#474 zasina

zasina
  • 159 postów
  • SkądKrobia / Gostyń

Napisano 28 września 2006 - 22:46

Kurcze... jak Oni zrobili, że nie ma tam chaosu? ;)
Stronka wydaje się być jakaś taka... bardziej dopracowana.


zdecydowanie

A tak wogóle, to chyba rozpoczęliśmy europejską rewolucję :lol:


To chyba specjalność naszego narodu :)

#475 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 września 2006 - 23:20

Kurcze... jak Oni zrobili, że nie ma tam chaosu? ;)
Stronka wydaje się być jakaś taka... bardziej dopracowana.


A tak wogóle, to chyba rozpoczęliśmy europejską rewolucję :lol:


ja tam nie widze zadnych roznic? przynajmniej takich ktore by dyskredytowaly strone SADu?
piszesz bardziej dopracowana? dlaczego?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych