Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ranking gier, czyli co polecacie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
307 odpowiedzi w tym temacie

#276 defqon1

defqon1
  • 164 postów
  • SkądUK

Napisano 14 lutego 2012 - 00:36

Proponuję zainwestować ci w pełną wersję Temple Run wtedy zobaczysz moc tej gierki,nie jest tania ale szczerze polecam.

#277 gegu12

gegu12
  • 26 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 lutego 2012 - 12:32

Mógłbyś mi opisać różnice między darmową a płatną wersją?

#278 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 15 lutego 2012 - 14:22

Jest tylko darmowa wersja...

#279 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 21 lutego 2012 - 20:09

W tym dziale tworzymy ranking gier na iPhone/iPad/iPod.

#280 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 21 lutego 2012 - 20:30

W tym dziale tworzymy ranking gier na iPhone/iPad/iPod.

Heh moderator sie znalazl xD

W moim rankingu 1 miejsce zajmuje Infinity Blade II, nie wiem co ta gra ma w sobie, ale wciaga jak bagno (jedynka byla slaba).
Polecam wszystkim fanatykom grania po pare minut w ciagu dnia.

#281 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 21 lutego 2012 - 20:31

Nie nie, po prostu był post spamera, wywaliłem, a TomuSS się dopisał w międzyczasie ;)

#282 miloszek9

miloszek9
  • 207 postów
  • SkądKostrzyn nad Odrą

Napisano 04 marca 2012 - 15:35

Polecam wam 2 Gry do których zrobiłem filmiki
Cut the Rope [RECENZJA GRY] PL [IPHONE4] - YouTube
Lane Splitter [RECENZJA] PL [IPHONE4] - YouTube

Napiszcie co myslicie o tych filmikach i o grach to bede robil ich wiecej :)

#283 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 04 marca 2012 - 15:51

@up Mogą być, ale lepsze byłyby z bliska. ------ Polecam Dungeon Hunter 2.

#284 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 06 marca 2012 - 17:34

Wybaczcie trochę pytanie z innej beczki, nie mogłam znaleźć nigdzie odpowiedzi, a pytanie jakby nie było jednak adekwatne do tematu po części :P

Jestem zarejestrowana w app store PL i kupuje gry przez PL bo płacę kartą normalnie. Jak mogę czytać recenzje do appów w innych językach niż polski? Czy muszę ciągle przełączać na US store? Czy jest jakaś opcja na włączenie tego w PL? :)


Top 300 iPhone Apps — AppComments.com Można wybrać dowonly kraj i sprawdzić recenzje - bez przełączania krajów w iTunes.

#285 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 07 marca 2012 - 18:07

polecam Batman Arkham City, mnie bardzo wciągnęła :)

#286 JagodaW

JagodaW
  • 71 postów
  • SkądZ krainy fantazji...

Napisano 16 marca 2012 - 11:59

Top 300 iPhone Apps — AppComments.com Można wybrać dowonly kraj i sprawdzić recenzje - bez przełączania krajów w iTunes.


W kwietniu byłyby 2 lata od tego posta mojego :D Jak Ty go wygrzebałeś?
Dzięki za linka, genialna strona, nawet lepsze rozwiązanie niż mogłabym się spodziewać! :)

A jak już piszę to co do tematu polecam:
Neuroshima Hex Puzzle - jak już normalna Neuroshima Hex się komuś nudzi. Może w końcu kiedyś dożyję wersji multiplayer online :)
Osmos - strasznie wciąga

#287 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 23 marca 2012 - 19:46

Polecm Tank Hero. Świetna gra ;)

#288 Spiderx

Spiderx
  • 70 postów

Napisano 27 marca 2012 - 18:33

Witam, to mój pierwszy post więc na początku witam wszystkich :). Moje TOP5 gier na ipada wraz z krótką moją recenzją. 1. Galaxy On Fire 2 HD + dodatek Valkyrie - Kosmiczny shooter Bezapelacyjny zwycięzca mojego rankingu gier. Grywalność, oraz sterowanie są w tej grze po prostu mistrzostwo świata. Przypomniały mi się czasy Freelancera na PC, przy którym notabene także spędziłem mnóstwo czasu ! Ogrom systemów do zwiedzenia także mają tu niebagatelne znaczenie, gdyż na każdej planecie istnieje możliwość wykonywania misji pobocznych. Żadna inna gra mnie tak nie wciągnęła na tyle bym chciał non stop do niej wracać. Na minus cena tej gry, chociaż biorąc pod uwagę grywalność, długość rozgrywki, oraz ogrom gry cena spada na dalszy plan. Już nie mogę się doczekać trzeciej części gry od Fishlabs... Grywalność 10/10 Długość 8/10 Dźwięk 6/10 Grafika 7/10 Ocena ogólna: 9/10 2. Kingdom rush - Tower defense Kolejna perełka tym razemn ze stajni Armor Games. Zarówno grywalność jak i długość gry są na wręcz powiedziałbym świetnym poziomie, mnogość plansz w kampanii, wiele sposobów ich przejścia, sporo różnych wrogów oraz zróżnicowane poziomy trudności zdecydowanie przemawiają za tą grą. Warto tu wspomnieć że wieżyczek do obrony mamy niestety tu tylko 4, w zamian za to jest wiele "upgrejdów" wyżej wymienionych, oraz za gwiazdki wypracowane po przejściu kolejnych poziomów kolejne tym razem stałe upgrade'y. Grę polecam zarówno dla pasjonatów gatunku, jak i dla osób które nie miały dotychczas styczności z tego gatunku grami, gdyż zabawa jest prosta i przyjemna. Może na dokładkę dodam że gra jest poniżej 1 euro! Grywalność 9/10 Długość 7/10 Dźwięk 7/10 Grafika 8/10 Ocena ogólna: 8,5/10 3. Monopoly for IPad - Planszowa Któż z nas nie zna tej wspaniałej gry planszowej? Gra wykonana przez EA prezentuje się rewelacyjnie ! Zarówno dźwięk jak i grafika stoją na bardzo wysokim poziomie, o grywalności nie wspominając! Grywalność 8/10 Długość -/10 Dźwięk 8/10 Grafika 7/10 Ocena ogólna: 7,5/10 4. Pinball Dreams HD - Flipper Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze jestem z pokolenia gdzie królowały Amigi. Był taki pinball na Amigę - Pinball Dreams - Pamiętam jako 12 latek zagrywałem się w tą przepiękna 3 dyskietkową grę. Studio Cowboy Rodeo Oy zrobił port zen na Ipada, i wyszło im to ... BOSKO ! Wciąż to ten stary Flipper z tą różnicą że grafika i dźwięk zostały unowocześnione, a grywalność pozostała ta sama ! Gra niestety niedoceniona przez wiele osób, może to wynika z faktu słabej reklamy pod konkretny target odbiorców. Grywalność 9/10 Długość -/10 Dźwięk 9/10 Grafika 9,5/10 Ocena ogólna: 9/10 5. Draw Race 2 HD - Samochodówka Czy gra samochodowa w której się rysuje palcem jak ma samochód jechać może odnieść sukces? Studio Chillingo - producent takich hitów jak np osławione Angry Birds. stara się nas przekonać że tak właśnie jest. I to mu się świetnie udaje. Bardzo oryginalny pomysł połączony z świetną grafiką zasługuje na bycie w moim osobistym TOP gier. Grywalność 8/10 Długość 6/10 Dźwięk 7/10 Grafika 9/10 Ocena ogólna: 8/10 Pozdrawiam

#289 TheMoonwalls-c1df9413b1

TheMoonwalls-c1df9413b1
  • 678 postów

Napisano 27 marca 2012 - 20:40

@up, że się wtrącę - Chillingo to tylko wydawca, nie wyprodukował większości (jeśli nie wszystkich) swoich gier.

#290 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 31 marca 2012 - 15:36

Jeszcze kupione w promocji Dead Space Hd - rewelacja :)

#291 usbuzzer

usbuzzer
  • 259 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 07 kwietnia 2012 - 21:50

1. Where's My Water? (0,79 €)
Absolutnie genialna gra, wciąga niesamowicie. Polega na dostarczeniu wody do kąpieli dla krokodyla :>. Piękna, kreskówkowa grafika, sympatyczny bohater, ciekawe plansze, banalne sterowanie, poziom trudności niewygórowany, niska cena (swego czasu nawet za darmo) i częste aktualizacje z nowymi levelami - świetna, świetna, świetna.

2. Temple Run (Free)
Must-have każdego posiadacza smartfona. Darmowa, również prosta gra o niesamowitej grywalności. Grafika trochę kiepska, ale gdy zaczynasz grać wiesz, że nie o to tu chodzi ;). Jest to zręcznościówka, w której biegamy po murach świątyń w ucieczce przed małpopodobnymi stworkami - idealna do rywalizacji z kumplami o rekord :D.

3. FlightControl (0,79 €)
Nie wiem jak na iPhonie, ale na iPadzie gra się z wielką frajdą. Nieskomplikowana, również świetna do rywalizacji o rekordy. Wciąga straaasznie, idealny umilacz czasu. Polega na pokierowaniu linii lotów samolotów, helikopterów itd. tak, aby się nie zderzyły. Niska cena, była też kiedyś dostępna za darmo.

4. Jetpack Joyride (Free)
Prosta gierka, kolejna z biciem rekordów i zdobywaniem acziwmentów. Świetna grafika, znakomite tempo, prostota. Wciągająca na dłuugo, a to wszystko za darmo.

To chyba najmocniejsze pozycje na moich urządzeniach. Ciężko byłoby pozbyć się którejkolwiek z nich ;). Polecam!

#292 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 08 kwietnia 2012 - 13:13

Nudzę się to podam swoje typy; Wyścigowe; 1. Real Racing 2 Rewelacyjna gra, jeżeli masz iPhone/iPad/iPod to pozycja obowiązkowa. Zdecydowanie najlepsze wyścigi na iOS 2. Reckless Racing 2 Bardzo grywalna, ładna grafika, polecam z czystym sumieniem. Jedna z najlepszych gier na iOS, nie nudzi się szybko dzięki odpowiednio dobranemu poziomowi trudności. Wersja uniwersalna iPhone/iPad Strzelanki; 1. Modern Combat 3 Jedna z najlepszych graficznie pozycji na iOS, bardzo grywalna. Ma ciekawy tryb multiplayer który zapewnia frajdę. Sam kupiłem za 0.99$ więc nie żałuje. Na iPadzie gra się rewelacyjnie. Jest to taka kopia COD'a. Wersja uniwersalna iPhone/iPad 2. Nova 2 Fajna i wciągająca gra, typowa strzelanka z ładną grafiką i dobrym sterowaniem. Zarówno na iPhone i iPad polecam, wadą jest że nie jest uniwersalną wersją iPhone/iPad Akcji/przygodowe 1. GTA III Jeżeli masz urządzenie na iOS pozycja obowiązkowa w 100%, gra świetna. Ładna grafika i super grywalność, kopia GTA z PC. Wersja uniwersalna iPhone/iPad więc tym bardziej warto. W mojej ocenie najlepsza gra na iOS, the best :) 2. Dead Space Grę kupiłem z ciekawości i nie zawiodłem się, świetna grafika i grywalność. Bardzo klimatyczna, krótko mówiąc obowiązkowy zakup. Ostatnio była w promocji, normalnie dosyć droga. Niestety wersja nieuniwersalna, także jeżeli mamy iPhone i iPad trzeba kupić 2 wersje, ja kupiłem tylko na iPad'a. 3. Batman Podobna do IB, świetna grafika i ogólny klimat, polecam tym bardziej że często jest w promocji i jest wersją uniwersalną iPad/iPhone O klasykach Angry Birds, Where's My Water nie piszę bo to gry obowiązkowe na iOS i napisano o nich wiele :) Napiszę tylko że jeżeli masz iPhone'a bez gier typu Angry Birds to się wstydź :)

#293 PanPapaciak

PanPapaciak
  • 78 postów
  • SkądŻyrardów

Napisano 08 kwietnia 2012 - 13:38

A ja to bardzo lubie pograć w Litte Crane i CanKnockdown nie wiem ile kosztują, bo jak już kupiłem ip to już były ale bardzo fajne

#294 awtharok

awtharok
  • 146 postów

Napisano 30 maja 2012 - 20:39

Oto mój ranking gier na iOs:

1. Where's My Water? - doskonały gameplay, świetna fizyka wody - wciąga niesamowicie. Całość przeszedłem z 5 razy ze wszystkim co da się w tej grze zdobyć.
2. Cut the Rope (seria) - podobnie jak pozycja numer 1 - nie do ominięcia. Bardzo przyjemnie się kombinuje przy tej grze .
3. Modern Combat 3 - najlepsza strzelanka na iOs - bardzo dopracowana. Gameplay niezwykle przyjemny jak na taki typ gry na dotyk. Podobna do COD MW3.
4. N.O.V.A 3 - kolejny bardzo dobry fps. Dobrze rozbudowany tryb multi. Modern Combat jest wyżej ponieważ bardziej mi odpowiadają fpsy realistyczne. Klon Crysisa 2 na iOs :)
5. Real Racing 2 - bezapelacyjnie najlepsze wyścigi na iOs. Bardzo przyjemny gameplay. Doskonale gra się zwłaszcza przez AirPlay Mirroring na telewizorze.
6. Infinity Blade (seria) - gry z zniewalająca grafiką. Gameplay gwarantuje świetną zabawę na około 5 godzin - później zaczyna być monotonny. Nie zmienia to faktu ,że warto mieć ją - zwłaszcza na iPadzie.
7. Angry Birds (seria) - o tej grze powiedziano już wiele. Największy hit jaki kiedykolwiek powstał na iOs i według wielu najlepsza gra na iOs ,choć moim zdaniem pozycje wyżej są lepsze.
8. Fruit Ninja (seria) - gra z idealnym gameplayem pod dotyk. Sprawia on ,że za każdym razem kiedy się przegra chce się zagrać jeszcze raz.
9. GTA 3 - bardzo dobry port doskonale wszystkim znanej gry z PC. Jeżeli grałeś kiedyś w GTA 3 to kupuj bez wahania.
10. Temple Run - gra oferująca bardzo wysoką grywalność - doskonały runner z którym można spędzić wiele godzin.

Dalej ranking już bez opisu. We wszystkie poniższe grałem i mogę je polecić. Ale najlepiej zaopatrzcie się w pierwsze 10 jeżeli którejś z nich jeszcze nie macie :)

11. Jetpack Joyride
12. Batman Arkham City Lockdown
13. Max Payne Mobile
14. World Of Goo
15. Touchgrind BMX
16. Reckless Racing 2
17. Draw Race 2
18. Draw Something
19. Spy Mouse
20. Carcassonne
21. Anomaly: Warzone Earth
22. Shadowgun
23. Plants Vs Zombies
24. Zombieville 2
25. AirSupermancy
26. iStunt 2 HD
27. Flight Control
28. Amoebattle
29. Ski Safari
30. Riptige GP
31. SoulCalibur
32. Tower Defense: Lost Earth
33. Crash
34. Galaxy On Fire 2
35. Osmos
36. Contre Jour
37. Kingdom Rush
38. Monopoly
39. Kick The Buddy: Second Kick
40. Clear Vision
41. Smoody HD
42. Braveheart
43. Minecraft PE
44. Zombie Highway
45. Muffin Knights
46. Fifa 12
47. Order & Chaos Online
48. N.O.V.A / N.O.V.A 2
49. TrialX2
50. Bridge

#295 maciek1027

maciek1027
  • 100 postów

Napisano 31 maja 2012 - 14:10

Where's My Water? Cut the Rope Tap Tap Angry Birds Jetpack GTA 3 Fruit Ninja

#296 Lobuzio

Lobuzio
  • 20 postów

Napisano 10 czerwca 2012 - 14:26

Steambirds - gra w dwóch odsłonach, darmowej i płatnej. Gram w darmową. Gra przedstawia walki samolotów w świecie alternatywnym. Walki odbywają sie w systemie turowym. Wydaje sie rozkazy, takie jak wykorzystanie zdolności specjalnych, kierunek i długość ruchu, pózniej następuje symultaniczne wykonanie ruchów. Gra jak dla mnie jest rewelacyjne. Szczerze polecam.

#297 Volwag

Volwag
  • 12 postów
  • SkądSlupsk, PL

Napisano 09 sierpnia 2012 - 21:20

Gry

Staram się opisywać różne gry:

[url=http://www.youtube.com/user/arcik95/videos]Kanał użytkownika arcik95 - YouTube[/url]

Mam nadzieję, że się spodoba :D

#298 Xenosage

Xenosage
  • 118 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 28 sierpnia 2012 - 23:15

Cóż, gdybym miał stworzyć ranking moich ulubionych gier na iOS to by mi chyba zeszło na to trochę czasu. Może nie tyle, że nie pamiętam tych wszystkich tytułów, co po prostu więcej bym się zastanawiał nad tym, jaki tytuł na którym miejscu umieścić :) Ale przedstawię kilka swoich faworytów: TOP 10: 1. Battleheart 2. Kingdom Rush 3. Bard's Tale 4. Fantastic Knight 5. Terra Noctis 6. Supermagical 7. Defender of Diosa 8. Wind-Up Knight 9. Lost Winds 10. League of Evil Reszta: 11. Random Heroes 12. Jelly Defense 13. Gem Keeper 14. Plants vs Zombies 15. Anomaly Warzone 16. Dead Space 17. Glowfish 18. Wispin 19. Drawn: The Painted Tower 20. Brave Ghost 21. Twin Blades 22. Machinarium 23. Spy Mouse 24. Supersonic 25. Boost 2 26. Monster Dash 27. Techno Kitten 28. Crazy Control 29. Mini Motor 30. Crimson Heart 31. Pocket RPG 32. Princess Fury 33. Exitium: Saviors of Verdania 34. Infinity Blade 35. Lumi 36. Swordigo 37. Death Rally 38. Qubit 39. Sushi Boy: Thunder 40. Shadow Gun Poza tym, z niecierpliwością oczekuje na tytuły takie jak: Infinity Blade: Dungeon, Oceanhorn, Might and Magic: Clash of Heroes, Infinity God i Kingdom Rush 2.

#299 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 28 sierpnia 2012 - 23:18

Cóż, gdybym miał stworzyć ranking moich ulubionych gier na iOS to by mi chyba zeszło na to trochę czasu. Może nie tyle, że nie pamiętam tych wszystkich tytułów, co po prostu więcej bym się zastanawiał nad tym, jaki tytuł na którym miejscu umieścić :) Ale przedstawię kilka swoich faworytów:

TOP 10:
1. Battleheart
2. Kingdom Rush
3. Bard's Tale
4. Fantastic Knight
5. Terra Noctis
6. Supermagical
7. Defender of Diosa
8. Wind-Up Knight
9. Lost Winds
10. League of Evil

Reszta:
11. Random Heroes
12. Jelly Defense
13. Gem Keeper
14. Plants vs Zombies
15. Anomaly Warzone
16. Dead Space
17. Glowfish
18. Wispin
19. Drawn: The Painted Tower
20. Brave Ghost
21. Twin Blades
22. Machinarium
23. Spy Mouse
24. Supersonic
25. Boost 2
26. Monster Dash
27. Techno Kitten
28. Crazy Control
29. Mini Motor
30. Crimson Heart
31. Pocket RPG
32. Princess Fury
33. Exitium: Saviors of Verdania
34. Infinity Blade
35. Lumi
36. Swordigo
37. Death Rally
38. Qubit
39. Sushi Boy: Thunder
40. Shadow Gun

Poza tym, z niecierpliwością oczekuje na tytuły takie jak: Infinity Blade: Dungeon, Oceanhorn, Might and Magic: Clash of Heroes, Infinity God i Kingdom Rush 2.


Chryste! Ile na to pieniędzy wydałeś?!

#300 Xenosage

Xenosage
  • 118 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 29 sierpnia 2012 - 08:51

Cóż, nie kupiłem tych aplikacji ot tak, od razu. Selektywnie dobieram sobie gry, zwracam uwagę na promocje i czasami też trafia się do ściagnięcia za darmo. Ale faktem jest, że gdybym tak policzył ile zapłaciłem za najlepsze gry z TOP10, to wyszło by może 20-25 euro, co jest raptem śmieszna kwota w stosunku do ilości oferowanej rozrywki i wspanialych historii.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych