Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ranking gier, czyli co polecacie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
307 odpowiedzi w tym temacie

#226 Tomeszek

Tomeszek
  • 252 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 marca 2011 - 14:24

panowie krotkie pytanie - fifa 11 czy pes 11 ? gralem w pesa11 i podobal mi sie jedyna wada to brak niektorych zaspolow z tego co widze w fifie sa wszystkie czolowe ligi i zespoly a jak ze sterowaniem i ogolnie grywalnoscia w porownaniu do pesa?

#227 rain86

rain86
  • 619 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 marca 2011 - 14:34

zdecyodwanie fifa 11...wygrywa z pesem pod każdym względem, począwszy od licencji przez grafikę i komentarz, po sterowanie i grywalność... Ja polecam jeszcze jedną gierkę od EA Sports, a mianowicie Fight Night Championship. Gierka ma niezłą oprawę, ciekawy komentarz i naprawdę fajne sterowanie. Jednakże nie jest to tylko zwykła mordoklepka, trzeba pomyśleć i odpowiednio działać:)

#228 Ziolo87

Ziolo87
  • 459 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 marca 2011 - 15:31

Ja polecam swoje gry:

Dołączona grafika

#229 Tomeszek

Tomeszek
  • 252 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 marca 2011 - 15:43

ale to appstore jest porabane... mam konto pol i fifa11 jest za 3.99€ a w us za 2.99$ czyli nie dosc ze o 1 taniej to jesszcze $ a nie € ktore sa drozsze... krotko mowiac rżną nas europejczykow jak tylko moga... na szczescie mam dwa konta jedno pol drugie us szkoda tylko ze sie pospieszylem i dodalem karte do konta pol... bo teraz nie moge jej dodac do konta us

#230 Perass

Perass
  • 46 postów

Napisano 18 marca 2011 - 19:02

Ziolo87 jaki cwaniak, nie chcialo mu sie pisac to snapshota walnął ;D

---------- Wpis dodano o 19:00 ---------- Poprzedni wpis dodano o 18:59 ----------

Ale dobrze, trzeba iść na skróty czasem

---------- Wpis dodano o 19:02 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:00 ----------

A co do gier, to polecam:
EPIC WAR TD - gra typu tower defense, z bardzo dobrą grafiką i grywalnością.
Dino Rush - tak na rozluźnienie, biega się dinem i zbiera owoce.
Real Racing 2 - fenomenalna grafika.

#231 Betman

Betman
  • 141 postów
  • SkądSingapur

Napisano 20 marca 2011 - 04:50

ale to appstore jest porabane... mam konto pol i fifa11 jest za 3.99€ a w us za 2.99$ czyli nie dosc ze o 1 taniej to jesszcze $ a nie € ktore sa drozsze... krotko mowiac rżną nas europejczykow jak tylko moga...


To działa też w drugą stronę. Reckless Racing $4,99 w USA a tylko 0,59 pensów w UK. :) Osobiście wolę mieć brytyjskie konto iTunes'a.

#232 Ziolo87

Ziolo87
  • 459 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 marca 2011 - 13:36

Od wczoraj smigam w Lane Splitter. Bardzo fajna gra, w której za pomocą zyroskopu prowadzi się motor na drodze i trzeba omijać pojazdy. Polecam, gra za free. ;)

#233 wladca123

wladca123
  • 11 postów
  • SkądSiemianowice

Napisano 20 marca 2011 - 23:18

fruit ninja- fajne gra i się nie nudzi

#234 Sunmile

Sunmile
  • 241 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2011 - 20:52

Dungeon Hunters 2, Tiger woods 12, Fight Night, Falling Fred (polecam, fajna "szybka" gierka akurat na kolejkę do jakiegoś "okienka" ;d). Jak ktoś ma coś podobnego do dungeon h 2 to proszę o sugestie, najlepsza gra jak do tej pory na ip w jaką grałem.

#235 xperek

xperek
  • 250 postów
  • SkądLisów

Napisano 30 marca 2011 - 06:00

Najlepsze IMO gry w swoim gatunku na iOS to : Modern Combat II Black Pegasus - Najlepsza strzelanka na iOS, do obsługuje żyroskop Final Fantasy III - Najlepsza gra RPG w historii gier komputerowych, absolutny MustHave! Grafika 3D, wspaniała ścieżka dźwiękowa (słucham jej nawet idąc do pracy) świetna historia i bardzo przyjemne sterowanie, bardzo, bardzo długa. Najlepsza IMO gra na iOS i nie tylko. Bruce Lee - Bardzo dobra bijatyka, wciągająca na dłużej. Hero of Sparta II - Najlepsza gra w gatunku akcji w klimacie historyczno fantastycznym :-) Klon God of War. Rock Band Reloaded - Ta gra poprostu rozwala na kawałki inne gry tego typu. Możliwość śpiewania przez mikrofon Tony Hawk's Pro Skater II - Tego nie trzeba opisywać :-)

#236 Dziarskee

Dziarskee
  • 94 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2011 - 19:01

1. Angry birds (10/10) 2. Cut the rope (9/10) 3. Tap Tap (9/10) 4. Doodle Jump (8/10)

#237 niekumaty

niekumaty
  • 250 postów

Napisano 31 marca 2011 - 11:48

Ciagle nie moge zrozumiec fenomenu Angry Birds :) Polecam moj hit ostatnich dni - Legends of Fargoal (gra z gatunku rougelike, gatunek nielicznie prezenrowany na iOS).

#238 FreeS

FreeS
  • 17 postów
  • SkądWodzisław Śląski, PL

Napisano 31 marca 2011 - 18:06

Rock Band Reloaded
- Ta gra poprostu rozwala na kawałki inne gry tego typu.
Możliwość śpiewania przez mikrofon


Czy ta gra jest tylko w amerykańskim appstorze, czy w innych też można tę grę znaleźć?

Co do mnie to dotychczas najbardziej spodobały mi się: Mad Skills MX, FastBall 2, Angry Birds, Modern Combat 2 i Chinatown Wars (piszę tylko o wersjach darmowych bo jak na razie tylko w takie gram :)

#239 Korjan82

Korjan82
  • 327 postów

Napisano 01 kwietnia 2011 - 15:44

Czy ta gra jest tylko w amerykańskim appstorze, czy w innych też można tę grę znaleźć?


Rock Band jest też w niektórych krajach europejskich, lecz niestety nie ma go w polskim appstore.

#240 smålandczyk

smålandczyk
  • 120 postów
  • SkądSmåland

Napisano 01 kwietnia 2011 - 19:53

Polecam moj hit ostatnich dni - Legends of Fargoal (gra z gatunku rougelike, gatunek nielicznie prezenrowany na iOS).


Mam juz powyzej uszu tego zjadacza czasu, do miecza dochodze, ale nigdy nie udalo mi sie z nim wrocic (ten limit czasu...).

Czekam na wersje 2.0.

#241 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 01 kwietnia 2011 - 20:23

Haunted Manor: Lord of Mirrors Na ipadzie wygląda świetnie; dobra muzyka, ogólnie fajny klimacik horrorowy. Nawet wersja demo posiada sporo pomieszczeń. Polecam.

#242 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 01 kwietnia 2011 - 22:06

mi sie te wasze zachwalane angry birds ponudzily, cut the rope tez fajna gra, ale szybko sie przechodzi, najlepiej mi sie tlucze w fruit ninja xD

#243 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 02 kwietnia 2011 - 10:02

mi sie te wasze zachwalane angry birds ponudzily, cut the rope tez fajna gra, ale szybko sie przechodzi, najlepiej mi sie tlucze w fruit ninja xD


Wlasnie zakupilem Angry Birds na PS3/PSP. Teraz gram na iPhonie, iPadzie, PSP i w domu na telewizorze ;-)
Teraz test Kontract Killer na iPadzie. Na iPhonie moze byc, zobaczymy jak wyglada na "dużym" ekranie.

#244 fpuchalski

fpuchalski
  • 129 postów

Napisano 03 kwietnia 2011 - 09:57

Od wczoraj smigam w Lane Splitter. Bardzo fajna gra, w której za pomocą zyroskopu prowadzi się motor na drodze i trzeba omijać pojazdy. Polecam, gra za free. ;)


Katuję od kilku tygodni ;) Świetna.

#245 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 03 kwietnia 2011 - 15:10

Angry Birds :)

#246 edwa

edwa
  • 880 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 03 kwietnia 2011 - 15:15

Football Manager 2011 Handheld. Choć mocno uproszczona to na wykłady na studia w sam raz ;).

#247 Karlito

Karlito
  • 15 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 kwietnia 2011 - 01:03

Dla mnie absolutnym królem jest Tony Hawk's Pro Skater 2. Chyba tylko w Final Fantasy 1 i 2 grałem więcej. Poza tym obowiązkowe tytuły to Peggle, Plants vs Zombies, NFS: Shift. Kiedyś sporo ciąłem w Guitar Hero.. ale pewnego dnia wypuścili aktualizacje, która wymazała wszystkie moje ciężko wypracowane statystyki :>

#248 szakal1pl

szakal1pl
  • 72 postów

Napisano 21 kwietnia 2011 - 17:26

Dołączona grafika

1.DeadRunner - dobre, bo można z kumplami bić rekordy moj to ponad 3,5 km
2.31 Pro - zręcznościowa, wciąga tylko szkoda, że jest tylko 31 poziomów, ale mamy też poziomy maze
3.DinoRush - wciągnęła mnie tak, że przesiedziałem przy niej ok 10h, odblokowałem wszystkie postacie, i ciekawe misje
4.ParachuteNinja - jedna z nalepszych gier jakie miałem okazje grać na moim iPodzie podobna do hm "Cut The Rope"
5.TheCreeps - bardzo popularny TowerDefence, tylko szkoda, że tak mało poziomów :<
6.Brick3D - gra chyba każdemu znana ;) Odbijamy piłkę klasyk
7.LaneSplitter - kolejna gra w której możemy bić rekordy, uwaga czułe sterowanie, ale strasznie wciąga.
8.FingerBalance - kolejna gra, przy której spędziłem "kupę" czasu, ale jak dla mnie mało poziomów :(
9.iSlash - po prostu mistrzostwo ! dałem koledze pograć na lekcji, to mi nie chciał oddać :D oby więcej takich gier !

#249 roha

roha
  • 181 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 kwietnia 2011 - 18:02

Polecam Pocket Legends jest to darmowa gra online coś w stylu a la WoW

#250 ROMANR

ROMANR
  • 3 postów

Napisano 06 maja 2011 - 14:28

Ja polecam Just a Ball na Iphona i ipada , jestem właśnie przy 12 levelu i kombinuję jak go przejść , bardzo wciągająca




Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych