Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ranking gier, czyli co polecacie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
307 odpowiedzi w tym temacie

#251 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 06 maja 2011 - 15:18

Polecam Pocket Legends jest to darmowa gra online coś w stylu a la WoW


sorry, ale pocket legend to chlam w porownaniu do order & chaos od gameloft'u, cos w stylu WoW'a to wlasnie O&C, bo to praktycznie "uboga" wersja wowa.

ostatnio gram w death rally i polecam, troche ciezko sie przyzwyczaic do sterowania, ale wciaga na maxa tak samo jak reckless racing (ta chyba jeszcze bardziej xD).

#252 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 06 maja 2011 - 17:02

sorry, ale pocket legend to chlam w porownaniu do order & chaos od gameloft'u, cos w stylu WoW'a to wlasnie O&C, bo to praktycznie "uboga" wersja wowa.

ostatnio gram w death rally i polecam, troche ciezko sie przyzwyczaic do sterowania, ale wciaga na maxa tak samo jak reckless racing (ta chyba jeszcze bardziej xD).


Ale kiedyś O&C nie było :P I to kilka tygodni temu tak było :D
I wtedy PL było nawet niezle... Największy plus był taki, że jest darmowa...


A ja polecam Order&Chaos oczywiście, bo jeszcze okazji nie miałem :)

#253 matitwardy

matitwardy
  • 33 postów
  • SkądMaków Mazowiecki

Napisano 07 maja 2011 - 21:55

Gry godne polecenia wg mnie: Angry birds (wszystkie 3 części) Cut the rope Metal gear solid Lets golf (1 i 2) Fifa 11 Real racing 2 Parking mania Minigore Rubiks cube Infinity blade Field runners Tiki tottems Worms 2 armagedon The settlers Jelly car Bowmaster

#254 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 31 maja 2011 - 21:42

Ostatnio odkryłem nową grę. Zombie Highway - myślałem, że to kolejna gra z zombiesami zrobiona na siłę (po PvZ pojawiło się tego pełno) ale tak nie jest. Pomysł jest ciekawy, jedzie się autem, na które z pobocza wskakują zombie i trzeba się ich pozbyć zrzucając o wraki innych aut lub strzelając do nich przez okno. Gra daje kupę zabawy i działa płynnie na starszych iPhone. Dobrze rozwinięte jest gamecenter. Jest też wersja lite jeżeli ktoś chciałby wypróbować

Oprócz oczywistych hitów z pierwszych miejsc appstore polecam:
Helsing's Fire - łamigłówka z genialnymi dialogami, grafiką i dźwiękami; bardzo ciekawy pomysł na grę typu puzzle. Dostępna wersja lite.
Blimp - latanie balonem, dobra grafika, wciąga - pełna wersja za free
Overkill - FPS, pełna wersja za free
Lumen - Trzeba poprowadzić światło z nadajnika laserowego za pomocą luster, można zmieniać kolory wiązki za pomocą kryształów, ciekawa koncepcja i dobra grafika
Edge - komu tego nie pokazałem, siadał z telefonem i mówił że genialne :D

#255 xperek

xperek
  • 250 postów
  • SkądLisów

Napisano 14 czerwca 2011 - 18:18

Star Wars Academy : Świetna strzelanka 3D online za free Evil Dead : Może i krótka ale naprawdę wciąga, pozycja obowiązkowa dla fanów trylogii :-)

#256 willow

willow
  • 38 postów
  • SkądNew Caprica

Napisano 13 lipca 2011 - 15:44

OSMOS grane na ipad2 świetny klimat + jeszcze lepsza muzyka ;-) Jeżeli macie coś podobnego śmiało piszcie

#257 shiz

shiz
  • 89 postów
  • SkądDolny Śląsk

Napisano 19 lipca 2011 - 11:46

Plants vs zombie - tower defence Reckless racing - samochody policja rozwałka Battleheart - niech was nie zmyli grafika, swietna i trudna gra IStunt 2 - jedna z moich ulubionych Fieldrunners - tower def. Flight control Virtual table tenis - wersja platna, IMO najlepsza gra na dla paru osob na jednym ipad'zie

#258 MrChina

MrChina
  • 5 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 lipca 2011 - 11:19

Moje top 5, w które gram ostatnio: - Army of Darkness Defense - tower defense - Death Rally - wyścigi - Third Blade - hack&slash - Sworcery - przygodówka - Rat on skateboard - jedna z moich ulubionych, bardzo wciąga

#259 Xenosage

Xenosage
  • 118 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 22 lipca 2011 - 22:02

Ja ostatnio pykam w: - Knights of the Phantom Castle (RPG/Strategia) - teraz na wyprzedaży za 1$! - Dungeon Saga (RPG/Puzzle) - również za 1$! - Pocket RPG (RPG/Dungeon ala Diablo) - za te przyjemność już zapłacimy więcej :P na juro to było 2,39 bodajże... - na razie jest tylko w wersji na iPada. - Brave Ghost (nie wiem do jakiej kategorii to zaliczyć :S zadaniem jest tak puścić duszka, aby złapać pozostałe mniejsze duszki i wlecieć do trumienki-nagrobka) - również 1$. - Wispin (akcja - dostosowujemy jeden z trzech kolorów naszej postaci do przeciwnika - przez co go niszczymy). Nie liczę już epicznego Robot Unicorn Attack lub Techno Kitten Adventure w które naginam nałogowo nonstop : D D

#260 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 22 lipca 2011 - 23:13

Angry Birds-chyba nie muszę przedstawiać tego tytułu Pac-Man-tego też nie muszę N.O.V.A 2-FPS+Multiplayer=genialna gierka Dungeon Hunter 2-RPG (również z trybem multi) ze świetną grywalnością, polecam

#261 waldezz

waldezz
  • 2 postów
  • SkądLeeds, United Kingdom

Napisano 30 lipca 2011 - 14:42

Top 5 ktore gram na ipod touch

Tower Defense - jak na razie najdluzsza gra typu tower jaka gram, wciaga na dlugie godziny z roznorodnoscia plansz i wiezyczek. POLECAM
Touch BMX - engine z Touch Grind tylko ze na bmx, swietna zabawa dla fanow gatunku
Tony Hawk's Pro Skater 2 - tego tytulu nie trzeba chyba przedstawiac
iFighter - klasyk z czasow salonow gier - latamy samolotem i niszczymy co sie da !
reMovem

#262 Iphone Królowej

Iphone Królowej
  • 17 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 30 lipca 2011 - 14:48

Pocket Frogs - hodowla żab Puch Cars - łamigłówka z autami Nuts! - zbieramy monety biegając po drzewie Cut the Rope Mega Jump - latamy i zbieramy monety DietDefense GT Free+ - samochodowa

#263 loskamillos20

loskamillos20
  • 51 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 sierpnia 2011 - 09:47

Ja Natomiast bardzo polecam coś z zupełnie innej beczki:
Buccaneer Blitz --> grę kupiłem właściwie przypadkowo natomiast okazała się mega wciągająca i ostatnio wszystkie wolne chwile spędzam właśnie przy niej. Polecam fanom prostych strategii.

#264 Kaergis

Kaergis
  • 8 postów

Napisano 15 sierpnia 2011 - 16:18

Gry:
1. Cut the Rope ( 3 części )
2. Infinity Blade ( choć po jakimś czasie się nudzi )
3. Ninja Fishing ( łowisz ryby, po czym wyrzucane są one w góre i musisz je przeciąć, wraz ze zdobywaniem złota kupujesz ulepszenia, odblokowujesz głebokości itp )
4. Viking Tales
5. To-Fu
6. Death Rally
7.Game Of The Year
8. Hero Princess
9. Star Battalion
10. Feed Me Oil

Programy:

1.Art Studio


Nie chciało mi się szczerze powiedziawszy pisać opisów do tych gier, ale serdecznie je polecam. Wszstkie (oprócz Infinity Blade) sa po 0,79 Euro. Jeżeli nie jesteście pewni co do zakupu, to polecam kanal na YT BorsukTV. Znajdziecie tam recenzje tych gierek :)

#265 lutek14

lutek14
  • 256 postów

Napisano 15 sierpnia 2011 - 19:06

Ja polecam z kolei: 1. Pocket RPG - opis ma kolega parę postów wyżej 2. Infinity Blade - gra świetna,bośka,wspaniała na silniku Unreala, jednakże po dłuższym czasie troche nudzi i trzeba zrobić sobie... dłuższą przerwę aby wrocic z ponowną energią, ale szczerze polecam 3.Cut The Rope (wszystkie) - klasyka gier na wszystko co się zaczyna od iP...(od/hone/ad) 4. Risk - dobra strategia przenisiona z planszowej gry hasbro na iOSka, 5. N.O.V.A. 2 - siwetna strzelanka w przyszlosci, sterowanie poczatkowo wkurza ale mozna sie przyzwyczaic 6. Dead SPace - jak wyżej, też swietna gra 7. Feed me Oil - dobry logik z rzeczywiscie duzym poziomem trudnosci wiekszosci leveli 8. Warrios - taka... nawalanka dwóch wojoników z falami monstrow, ale wciaga bardzo 9. Army of Darkenss - bohater broni ksiegi przed nieumarlakami, bardzo fajna gra, mamy mozliwosc rozbudowy zamku, zodbywamy umiejetnosci co jakis level, bohaterow, monstra tez co pare poziomow zmienijaa sie 10. Raiding Co. - fajna gra, siedzimy w grobowcu (do 4 graczy na jednym iPadzie) i tluczemy fale mumi. Ciezko ja opisac, ale naprawde warto sprobowac! 11. To- Fu - Tofu ktore ciagniemy aby dostalo sie do Ciastka z Wróżbą, wciagajace... 12. WackaMonsta - jesteśmy Wacka Monster i ... ciezko mi opisac :) sami zobaczycie 13. PushCars HD - ciekawy logik, tez niektore poziomy ciezkie ale bardzo fajny 14. Pocket RPG - bardzo dobry rpg, tylko drogi ;/ 15. The Settlers - przeniesiona z kompa na ipada. Nie wiem tylko czemu w komentarzach pisza ze sam tutorial, jezeli jest to niemal cala podstawka - zawiera podstawowa kampanie majow, rzymian i wikingow + mroczne Plemie... Grafika bardzo ładna

#266 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 19 grudnia 2011 - 21:44

Gangstar Rio FIFA 12 Infinity Blade 2 Aralon Minecraft Shadowgun

#267 Vinnie5

Vinnie5
  • 139 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 31 grudnia 2011 - 02:18

Jak oceniacie hokej NHL od 2K i Backstab? Co jeszcze naprawdę gorąco moglibyście polecić z bardziej wymagających produkcji oprócz Real Racing 2, Fify 12, GTA, Fight Night, 9mm, Mortal Kombat? Chodzi mi o te gry w przecenie za dolara. : )

#268 Obi-Wan-Kenobi

Obi-Wan-Kenobi
  • 45 postów
  • SkądPOLAND

Napisano 23 stycznia 2012 - 18:36

Polecam Gta 3, IB2 i Machinarium. Jeszcze Aralon i the bard's tale.

#269 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 27 stycznia 2012 - 18:59

Moim zdaniem świetne jest Flick Champions od Chilligo. Dzisiaj kupiłem i naprawdę polecam.

#270 Xenosage

Xenosage
  • 118 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 28 stycznia 2012 - 21:45

Ja polecam ze swojej strony Terra Noctis i Bard's Tale. Bard's Tale to jak wiadomo port z PS2, ale przyznam, ze wczesniej nie spotkalem sie z tym tytulem, a jako fan Monty Python'owskiego humoru az dziwie sie, ze nigdy na to nie wpadlem. Swietna akcja, przyjemny gameplay (co prawda zdarzaja sie przyciecia przy wiekszych spellach ale da sie przezyc...), czarny, typowo angielski humor, ciekawa fabula... spokojnie zapewni fanom RPG 16 godzin rozrywki... Druga gra to platformowka w stylu retro, znana jako Terra Noctis. Prosta gra, ktora od samego poczatku podbila moje serce. Piekna, 2D grafika, ciekawa historia, porzadne sterowanie i zroznicowanie poziomow... Nie jestem w stanie powiedziec ile rozrywki moze zapewnic, ale zajelo mi to pare dni z duzymi przerwami ;)) naprawde polecam i zapraszam do pobierania ;)

#271 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 30 stycznia 2012 - 18:26

Polecam również Machinarium oraz jak kolega wyżej, the Bard's Tale. Dwie naprawdę świetne pozycje.

#272 zalesq

zalesq
  • 11 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 lutego 2012 - 23:31

Hej, jakie dobre strategie polecicie? Szukam czegoś w rodzaju Settlersów, Smerfów. Coś naprawdę mocnego i wciągającego...

#273 MarcinHinz

MarcinHinz
  • 30 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 lutego 2012 - 09:50

Land Grabbers ! Zdecydowanie :D

#274 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 08 lutego 2012 - 12:50

The settlers of tandria od Ubisoftu

#275 gegu12

gegu12
  • 26 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 lutego 2012 - 23:32

Odkryłem dzisiaj fajną darmową gierkę o nazwie "Temple Run" - Polecam;)!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych