Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie wiem jak to określić - sami popatrzcie:


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#26 darek

darek
  • 513 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 października 2008 - 07:16

Jak dla mnie to porażka. Wybacz, że to mówię, ale tatuowanie sobie logo firmy oznacza dla mnie problemy natury psychicznej. Zresztą większość ludzi którzy tutaj ładnie słodzili, gdyby widzieli kolesia z logiem microsoftu czy też znaczkiem windowsa napisali by, że ma zrytą psyche. No ale jeśli Ci się podoba to proszę bardzo :)

#27 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 01 października 2008 - 07:23

Bo Nico dał ciała i pokazał tylko jedno zdjęcie :)


Jedno nie wystarczy?;)

#28 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2008 - 09:35

Pytanie mam: dlaczego akurat Premium Reseller?

#29 catseye

catseye
  • 215 postów
  • SkądKrakow/Żory

Napisano 01 października 2008 - 09:39

nie no, jestem załamany. Bez komentarza....

#30 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 01 października 2008 - 09:39

...a opinia w kraj idzie...jeszcze troszkę i będe się wstydził z PB w miasto wychodzić, do pokazywania projektów klientom będe musiał jakiegoś asusa sobie zakupić, i tak użytkownicy jabłek mają łatkę fanatyków...no nic dobrze że na plecach.

#31 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 października 2008 - 09:45

Dołączona grafika

#32 Maruder

Maruder
  • 39 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:04

Żal klakier. Widzisz nie to jest problemem, że lubisz Maki a nad łóżkiem zamiast plakatu jakiejś fajnej pani masz Steva tylko to, że przejawiasz symptomy fanatyzmu. O ile fanatyzm religijny jest przez ludzi rozumiany - w sensie, że znane są im podstawy ideologiczne takowego, fanatyzm komercyjny jest moim zdaniem oznaką wyprania mózgu. Gdyby Apple faktycznie było ikoną jakiejś szczytnej ideologii to kto wie czy sam bym sobie czegoś takiego nie wydziarał. Prawda jest jednak taka, że różnice pomiędzy Jobsem a Gatesem czy "Sweat" Ballmerem są niewielkie. Podsumowując. Przyjacielu to czego dokonałeś to korporacyjny samogwałt. Zrobiłeś z siebie tępe narzędzie marketingowe. Położyłeś się u stóp wielkiego Steva Jobsa i rozchylając radośnie pośladki, uśmiechasz się wmawiając nam wszystkim, że to wcale nie boli :)

#33 fraDiavolo

fraDiavolo
  • 528 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2008 - 10:08

Dla mnie to jest zupełnie niezrozumiałe. Pewnie nawet Steve Jobs nie zrobiłby sobie takiego tatuażu. No chyba że byłby to jakiś wyjątkowy projekt autorstwa Jonathana Ive’a. :-D Ale logo jak z centrum handlowego? Już sobie wyobrażam swego sąsiada z tatuażem „Sklep Max – artykuły spożywcze”. :lol:

#34 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 października 2008 - 10:10

Podsumowując. Przyjacielu to czego dokonałeś to korporacyjny samogwałt. Zrobiłeś z siebie tępe narzędzie marketingowe. Położyłeś się u stóp wielkiego Steva Jobsa i rozchylając radośnie pośladki, uśmiechasz się wmawiając nam wszystkim, że to wcale nie boli :)


Pięknie to ująłeś Dołączona grafika

#35 kaczy

kaczy
  • 307 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:15

Ja widziałem już różne rzeczy - loga apple w różnych miejscach, wygolone na głowie itp. Ale dziary APR jeszcze nigdy. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że to pierwszy przypadek w historii ;) ?

Muszę pokazać to moim znajomym, którzy twierdzą iż to niby ja jestem fanatykiem DELL'a i produktów spod znaku nadgryzionego jabłka :P Zapewne zmienią teraz zdanie...

EDIT: CO TO KURNA ZA RÓŻOWA PLAKIETKA "JESTEM CZUJNY"? nie brałem chyba w tym udziału, a nawet gdyby to czemu akurat różowy. Skąd tyle zła?

Faktycznie... to wygląda jak "Bądź czujny... zło czai się wszędzie!" ;)

#36 fraDiavolo

fraDiavolo
  • 528 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2008 - 10:19

Faktycznie... to wygląda jak "Bądź czujny... zło czai się wszędzie!" ;)


Można by jeszcze dodać obrazek

Dołączona grafika

#37 BigMac

BigMac
  • 535 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 01 października 2008 - 10:20

Jak to mówią "jeden lubi sernik drugi jak mu nogi śmierdzą". Jak sie z tym dobrze czujesz to OK. P.S. A co będzie jak się za jakieś 10 lat okaże, że Apple to najbardziej podła firma w branży IT !?

#38 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 października 2008 - 10:31

to dopisze sobie F*CK do japka ;)

#39 Codders

Codders
  • 50 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:33

Hehe Tez jestem fanatykiem Apple, nie mam nic przeciwko temu jablku, nie wszyscy musza kojarzyc to z firma akurat (co innego napis Microsoft lub Vista, itd) ale ta ramka i napis niepotrzebne. Tez lubie apple Ale [tu cos bylo ale komus bardzo przeszkadzalo] aaaa

#40 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 01 października 2008 - 10:35

Ooo pracujesz w Apple? I możesz pisać na forum?;)

#41 _kaz

_kaz
  • 213 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:50

to moze teraz takie swiecace jablko na klate w stylu Iron Mana ? :D
Dołączona grafika

#42 dsy

dsy
  • 633 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2008 - 11:29

Spoko jak lubi to niech robi co chce. Osobiście bym sam sobie tego nie zrobił.

#43 latarnik

latarnik
  • 54 postów
  • SkądPoznan, Poland

Napisano 01 października 2008 - 11:48

A ja uważam, że to świetny pomysł, bo jest już news na MyApple i 5 stron postów na forum, z czego spora część postujących jest oburzona i poruszona :D Pozdrawiam

#44 Maruder

Maruder
  • 39 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:59

Jeśli miarą "sukcesu" jest dla Ciebie ilość informacji a nie ich treść to rozumiem, że Twoimi idolami są Lepper, Kononowicz, Doda i Gracjan Roztocki? :D

#45 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 października 2008 - 12:06

Gracjan Roztocki? :D


Gracjan rządzi. Uważam, że powinien wejść do jury "Mam talent" zamiast Chylińskiej zachowującej się raczej jak Krzynówek lub bezbarwnej Foremniak.

#46 lopski

lopski
  • 530 postów
  • SkądCrack-off

Napisano 01 października 2008 - 12:06

proponuje żebys sobie wydziarał jeszcze pod tym logosem aktualny cennik . jak dla mnie żenada. tatuaż ma zdobić skórę a nie ją szpecić

#47 qussy

qussy
  • 7 postów

Napisano 01 października 2008 - 12:07

żenada na maksa - sekta jakaś??? Nawet Steave by się uśmiał. Ciekawe co jeszcze byś dla niego zrobił??? :lol: :lol: :lol: :lol: Szkoda tylko, że nie na czole. A tak może ktoś cię przebije!!! Przyda się psycholog.

#48 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 października 2008 - 12:08

Szkoda tylko, że nie na czole. A tak może ktoś cię przebije!!!


Na czole to miał tatuaż jeden menel- recydywista z okolic ul. Pomorskiej w Łodzi. Napisane miał: Boziu, kopsnij rozumu.

#49 atmpitbull

atmpitbull
  • 34 postów

Napisano 01 października 2008 - 12:19

Idiotyzm :)

#50 rafki

rafki
  • 240 postów
  • Skądz Brzóha

Napisano 01 października 2008 - 12:25

fajnie to wyglada, maniaku!11one :D ile dales za japko na alcie i tatuaz? :) planowalem sobie zrobic logo findera, ale tatuaze sa bolesne... xD +dla ciebie... ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych