Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple iPod Touch g.2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#26 hoo

hoo
  • 373 postów

Napisano 13 września 2008 - 10:41

To daj znac jak bedziesz chcial sprowadzac


Tomek_W to jak chcesz to zdecyduj się i daj mi znać na priv czy coś bo niedługo prawdopodobnie ktoś z rodziny z USA przyjeżdża do mnie w tym roku.

#27 Stachu_P

Stachu_P
  • 33 postów

Napisano 13 września 2008 - 10:50

Może wsadzili gorszy wyświetlacz, albo części wewnątrz? ktoś tu pisał że jaśniejszy jest, znaczy gorszy.
Na siłę wprowadzona nowa wersja, praktycznie nie ma nic lepszego, gdyby tam gps wsadzili byłby sens przesiadki ale tak, no i wygląda gorzej, ta obwódka srebrna tandetę przypomina [.....]


100 % zgody. mam pilota na kablu i w zyciu nie zamineilbym go na dwa przyciski na samym urzadzeniu [nie wspominajac o tym, ze wole taki oszczedny design]. co do baterii - oficjlanie parametry wiele sie nie polepszyly, nie sadze, zeby tu jakas rewolucje technologiczna zrobili, wiec nowy ipod jest dobry dla tych, co nie mieli jeszcze starego. absolutnie zadnego przelomu tu nie widze - zwykly zabieg marketingowy. ale coz, ta firma tak juz ma.

#28 TonyKiller

TonyKiller
  • 61 postów

Napisano 13 września 2008 - 12:53

Mam pytanie ktore gryzie mnie od kad wyszedl itouch 2g: czy it 1g ma inne bebechy od 2g? Tzn procek grafe i takie tam. I jeszcze lekki offtopic. Jak jest z iphonami 3g? One maja lepsze bebechy niz itouch. Jesli tak to ktorej generacji. Pzdr.

#29 seur

seur
  • 85 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 13 września 2008 - 17:36

A mi żal tylko tego głośnika, też bym chciał w swoim touch 1G, przydał by się czasem chociaż by do gier. Ale widać polityka apple się nie zmienia. Dodatki które są oczywiste serwują do swoich nowości stopniowo, żeby przyciągać klientów.

#30 Thadel

Thadel
  • 162 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 13 września 2008 - 19:01

Ja właśnie zamierzam kupić toucha 8 gb - bo po co mi więcej :) najlepszy jest moim zdaniem Wi-Fi :0

#31 TonyKiller

TonyKiller
  • 61 postów

Napisano 13 września 2008 - 19:10

odpowie ktos na pytanie?

#32 seur

seur
  • 85 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 13 września 2008 - 20:19

Ja właśnie zamierzam kupić toucha 8 gb - bo po co mi więcej :) najlepszy jest moim zdaniem Wi-Fi :0


Hehe Ja prawdę mówiąc, touch też kupowałem dlatego że chciałem jakiegoś dobrego PDA. Raczej jako zwykłej mp3 bym go nie brał, mimo wszystko straszna cegła z tego iPoda :)
Muzyki na nim to przez trzy miesiąc kilka razy słuchałem.

#33 Tomek_W

Tomek_W
  • 66 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 września 2008 - 20:37

Ipod muzycznie nie jest taki zly. W kazdym badz razie bede czekal az bedzie mozna go kupic, choc decyzja jest trudna bo wychodzi rowniez niebawem za tydzien, dwa, COWON O2 :)

#34 seur

seur
  • 85 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 16 września 2008 - 16:40

Zastanawiam się jeszcze nad jednym. Czy nowy ipod ma nowe zasilanie czy dłuższy czas pracy zawdzięcza oprogramowaniu w wersji 2.1, orientuje się ktoś?

#35 ChocolatePie

ChocolatePie
  • 6 postów

Napisano 16 września 2008 - 16:54

Najnowszy iPod Touch ma aparat foto.?

#36 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 września 2008 - 17:01

nie

#37 robertpatryk

robertpatryk
  • 372 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 września 2008 - 20:27

Zastanawiam się jeszcze nad jednym. Czy nowy ipod ma nowe zasilanie czy dłuższy czas pracy zawdzięcza oprogramowaniu w wersji 2.1, orientuje się ktoś?

To wszystko przez nowy soft 2.1 :)

#38 Tomek_W

Tomek_W
  • 66 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 września 2008 - 20:41

No i teraz uwaga !!!! Od jutra wg doniesienia mozna kupowac w ispotach nowe ipody 2 gen za 1400 zl 32gb. Lub za 1100 zl wersje 32 gb 1 gen. Warto doplacic te 300 zl czy nie? Czyna IPODY tez jest znizka studencka?

#39 karolek

karolek
  • 171 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 września 2008 - 22:00

Ja bym dopłacił. Nowych funkcji nie ma może za dużo ale są przydatne.

#40 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:15

kurcze akurat wifi w touch jest kiepskie tam gdzie nokia e51 pokazuje jakość sygnału na poziomie 50% to na touch ledwo działa i nie mam pojęcia dlaczego tak.

#41 _Grx

_Grx
  • 73 postów

Napisano 18 września 2008 - 00:07

[QUOTE=Tomek_W;721008]No i teraz uwaga !!!! Od jutra wg doniesienia mozna kupowac w ispotach nowe ipody 2 gen za 1400 zl 32gb. Lub za 1100 zl wersje 32 gb 1 gen. Warto doplacic te 300 zl czy nie?
/QUOTE]

Zalezy, odpowiedz sobie na pytanie czy ten glosnik jest wart doplacania 300zl - jesli tak, to kupuj.

#42 Fiod

Fiod
  • 290 postów

Napisano 18 września 2008 - 01:07

No i teraz uwaga !!!! Od jutra wg doniesienia mozna kupowac w ispotach nowe ipody 2 gen za 1400 zl 32gb. Lub za 1100 zl wersje 32 gb 1 gen. Warto doplacic te 300 zl czy nie?

absolutnie nie, weź 1 gen i kup od razu dobre słuchawki i etui, wyjdzie ta sama kwota jaką byś dał za 2 generację z chujowymi słuchawkami i brzęczącym "głośnikiem"


Czyna IPODY tez jest znizka studencka?

stary nie dziaduj

#43 Tomek_W

Tomek_W
  • 66 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2008 - 06:35

Fajnie czyli studenci sa dziadzami :(. Szkoda

#44 iWarhol

iWarhol
  • 6 postów

Napisano 20 września 2008 - 10:46

Chce zakupic nowego Toucha i odrazu jakis pokrowiec na niego, myslalem o DLO albo Belkine, ale nie wiem czy bedzie pasowal na nowego Toucha, a nie widzialem jeszcze pokrowcow specjalnie na Touche 2 gen. Wie ktos cos w tym temacie ??

#45 Mantis29

Mantis29
  • 3 postów
  • SkądKatowice

Napisano 20 września 2008 - 22:58

To ja mam pytanie techniczne, ale rozumiem, ze moge, sam prosiles ;) Sciagnelam sobie dwa programy z Apple store i niestety utknelam. Nie potrafie ich przelozyc do iPod Touch. Pomozesz?

#46 Fiod

Fiod
  • 290 postów

Napisano 21 września 2008 - 03:00

Fajnie czyli studenci sa dziadzami :(. Szkoda

Nie studenci tylko studencina i mialem na mysli ciebie.

#47 Tomek_W

Tomek_W
  • 66 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2008 - 09:24

:) Hmmmm, chyba nie powinienem dyskutowac z Toba i znizac sie do glupkowatej dyskusji, to rozmowa o ipodach, a nie o roznicy pomiedzy studentem a studencina. Ale pozdrawiam Fiod, nie wiem czy juz po studiach czy jeszcze przed, ale wszystkiego dobre zycze. Co do tematu glownego tej dyskusji, to narazie mozna podsumowac to tak: ze lepiej kupic ipoda 1 generacji a roznice wydac na dobre sluchawki douszne.

#48 Fiod

Fiod
  • 290 postów

Napisano 21 września 2008 - 23:30

:) Hmmmm, chyba nie powinienem dyskutowac z Toba i znizac sie do glupkowatej dyskusji.

gut for ju

Co do tematu glownego tej dyskusji, to narazie mozna podsumowac to tak: ze lepiej kupic ipoda 1 generacji a roznice wydac na dobre sluchawki douszne.


i to jest w pizdeczkę dobra decyzja

#49 karolek

karolek
  • 171 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 września 2008 - 14:24

gut for ju



i to jest w pizdeczkę dobra decyzja


Fiod dziwię się co robisz na tym forum które słynie z uprzejmości i kultury do innych użytkowników. Nie chcę wszczynać kłótni, ale czytam już którąś Twoją wypowiedź i ręce mi opadają. Człowieku opanuj się, nie każdy chce czytać Twoje idiotyczne wypowiedzi. Pozdrawiam

#50 Olivia

Olivia
  • 716 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 września 2008 - 15:06

:) Hmmmm, chyba nie powinienem dyskutowac z Toba i znizac sie do glupkowatej dyskusji, to rozmowa o ipodach, a nie o roznicy pomiedzy studentem a studencina. Ale pozdrawiam Fiod, nie wiem czy juz po studiach czy jeszcze przed, ale wszystkiego dobre zycze.

Co do tematu glownego tej dyskusji, to narazie mozna podsumowac to tak: ze lepiej kupic ipoda 1 generacji a roznice wydac na dobre sluchawki douszne.


Ja się zdecydowałam na 32GB 2Generacji. A czemu? Bo lepszy ekran(cieplejszy) przyciski z boku i jest trochę tańszy. A jeśli chodzi o słuchawki...On ma zwykłego jacka? Bo jeśli tak to będe używać na nim sennheiserów .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych