Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple iPod Touch g.2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciek_arden

maciek_arden
  • 64 postów
  • SkądChicago

Napisano 09 września 2008 - 00:01

otwieram nowy temat zwiazany z nowym ipodem touch'em wszystkie pytania i dyskusje pisac w tym dziale :D 8)

#2 Olivia

Olivia
  • 716 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 września 2008 - 15:00

Ok. To ja mam pierwsze. Jak myślicie kiedy będą nowe ipody w PL? Za miesiąc czy wcześniej?

#3 robertpatryk

robertpatryk
  • 372 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 września 2008 - 16:38

gdzieś coś było na ten temat.. polska prezentacja ma się odbyć 17 września.

#4 maciek_arden

maciek_arden
  • 64 postów
  • SkądChicago

Napisano 10 września 2008 - 21:18

ja sie wogule nie podniecam tymi nowymi . jedyni nano jest fajny bo cienki reszta to tak jak ODGRZANY kotlet :D

#5 Olivia

Olivia
  • 716 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 września 2008 - 21:20

A mi się podoba nowy touch. Nie mam aktualnie playera mp3, więc stwierdzilam, że go zakupię.

#6 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 września 2008 - 21:34

ja postanowiłem poczekać na soft 2.0 z kupnem Toucha a potem sobie pomyślałem, że warto poczekać już do września jeżeli 17 to super ;)

#7 Tomek-_-

Tomek-_-
  • 6 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:57

a ja kupilem 2 tyg temu ;p ale nie zaluje, bo ten modul gps to jedynie cos dobiergo,a tak to prawie to samo.

#8 Peetross

Peetross
  • 3 postów

Napisano 10 września 2008 - 22:05

Hey, witam Was wszystkich, od pewnego czasu sledze na biezaco forum odnosnie poradnikow i Waszych opini o touchu, az w koncu zdecydowalem sie kupic toucha 2g (wczesniej mysalem o iphonie 3g, ale stwierdzilem ze nie nie jest mi on potrzebny i touch mi w zupelnosci wystarczy). Obecnie jestem w USA i wlasnie wybieram sie do apple zeby przetestowac nowe ipody i nabyc toucha 2g:lol: . Napisze Wam jak sie sa moje wrazenia. P.S Za pare dni wracam do Polski wiec jesli ktos jest zainteresowany to moge dla kogos kupic ipoda i jak wroce to umowimy sie po jego odbior Pozdrawiam Peetross

#9 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 września 2008 - 22:41

Tomek-_- to nowy Touch ma GPS? a to ci nowina ;)

#10 eeyore

eeyore
  • 21 postów
  • SkądKatowice

Napisano 11 września 2008 - 07:59

Peetross czy nowe ipody dostępne są już w sklepach apple?

#11 Peetross

Peetross
  • 3 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:40

tak, sa juz dostepne, wlasnie kupilem toucha 2g i sie z nim zapoznaje:):))) Pozdrawiam Petross

#12 CyanApple

CyanApple
  • 54 postów

Napisano 11 września 2008 - 22:54

Ja mam dylemat obecnie mam nano 2g i chciałem kupić nano 4g, ale jak zobaczyłem to co potrafi ten iPod Touch 2g to chciał bym go mieć i tu pojawia się problem, nie wiem co mi się bardziej opłaci, aha 8gb w obydwóch przypadkach... Chyba, że Toucha bym nosił nie zawsze, a jak idę gdzieś na miasto to nano 2g.

#13 Peetross

Peetross
  • 3 postów

Napisano 12 września 2008 - 07:14

Pierwsze wrazenia: 1.Jest zejebiscie cienki (jeszcze bardziej niz iphone 3g) szukalem pokrowca gumowego,nowe maja byc od soboty, te stare sie nie nadaja bo w nich lata , jest tak cienki:p , 2.Swietny, duzo jasniejszy wyswietlacz niz w starym touchu 3.Design z przodu super, identyczny jak iphone 3g( metalowa ramka, ta czarna w tym starym touchu byla brzydka;/) 4.Dobry glosnik ale ma maxa troszke za slabo daje;/ 5.Ogromny plus za sterowanie glosnoscia z boku Ogolnie jestem zachwycony, nie moge sie od niego oderwac, caly czas sie nim bawie:)) Petross

#14 hoo

hoo
  • 373 postów

Napisano 12 września 2008 - 11:37

Jakie są różnice między itouchem 1g a 2g? Nowy touch 2g ma dodatkowo głośnik i przyciski do regulacji głośności czy coś więcej?

#15 whitehand

whitehand
  • 143 postów
  • SkądBerlin

Napisano 12 września 2008 - 14:13

Ma wytrzymalszą baterięi jest ładniejszy.

#16 Tomek_W

Tomek_W
  • 66 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 września 2008 - 17:39

Hmmm, no ja w sumie to czekalemna 2g az wyjdzie, zeby w koncu kupic toucha, tlyko ze w Polsce jak zwykle ceny z kosmosu, w Niemczech w ispocie za 350 euro 32gb stoi. Nie wiecie jak mozna by zamowic taniej tucha. Nie chce bawic sie w allegro ani w ebay, macie moze jakies wiesci jak najlepiej i skad sprowadzic 2 gen?

#17 OloMac

OloMac
  • 796 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 12 września 2008 - 17:45

szukalem pokrowca gumowego,nowe maja byc od soboty, te stare sie nie nadaja bo w nich lata , jest tak cienki:p


Grubość iPoda Touch 1G: 8mm
2G: 8,5mm

:lol:

Ogólnie nowa generacja wydaje się być ładna, ale raczej nie aż tak, żeby wymieniać starszą. Jest ładna, ale nie ładniejsza 8) Dopóki nie dotknę, to się nie przekonam :razz:

#18 hoo

hoo
  • 373 postów

Napisano 12 września 2008 - 19:18

Tomek_W na oficjalnej stronie APple są już dostępne ipody touche 2g( 8gb wersja - 220$). Ja w sumie mógłbym sprowadzić z USA ipod touch'a 2g.

#19 Tomek_W

Tomek_W
  • 66 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 września 2008 - 19:40

No ja niestety mozliwosci sprowadzenia ze Stanow nie posiadam, bo rodziny nie mam, a zamawiac przez internet ze sklepu ze Stanow, to niepotrzebne zamieszanie z clem i przewozem. Niby moglbym poprosic rodzine w Niemczech, ale to tez w sumie 1300zl za wersje 32gb a to duzo-zaduzo :). Hoo a ty rozumiem ze juz kupiles swojego..?

#20 hoo

hoo
  • 373 postów

Napisano 12 września 2008 - 20:33

Nie ale zamierzam sprowadzić, mam wujka w USA, więc z tym nie było by problemu..

#21 Tomek_W

Tomek_W
  • 66 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 września 2008 - 21:04

To daj znac jak bedziesz chcial sprowadzac :)

#22 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 12 września 2008 - 22:36

Nie wiem jak wy ale ja mam złe przeczucia co do iPoda Toucha 2G, cena mniejsza dołożony moduł BlueTooth (do obsługi Nike+) do tego głośnik, regulacja głośności itd ... , a cena niższa, ciekawe gdzie było cięcie kosztów ? Na ekranie być może bo wygląda jakoś inaczej, w sumie kto ich wie.

#23 Fiod

Fiod
  • 290 postów

Napisano 13 września 2008 - 01:03

Może wsadzili gorszy wyświetlacz, albo części wewnątrz? ktoś tu pisał że jaśniejszy jest, znaczy gorszy.
Na siłę wprowadzona nowa wersja, praktycznie nie ma nic lepszego, gdyby tam gps wsadzili byłby sens przesiadki ale tak, no i wygląda gorzej, ta obwódka srebrna tandetę przypomina. Zamiast bocznych butonów volume te słuchawki ze sterowaniem lepsze.
Taka polityka appla: cały czas wprowadzać "nowe" produkty, każdy user starego będzie chciał nowego. Przykładem jest tu nano, najpierw szedł stojący potem dali gówno kwadratowe i teraz powrót do stojącego a to wszystko okraszone słowami: bardziej wyrazisty wyświetlacz, cieńszy, ładniejszy... a w rzeczywistości kosmetyczne zmiany.


Pierwsze wrazenia:
1.Jest zejebiscie cienki (jeszcze bardziej niz iphone 3g) szukalem pokrowca gumowego,nowe maja byc od soboty, te stare sie nie nadaja bo w nich lata , jest tak cienki:p ,


stary 2 generacja jest o pół milimetra grubsza od 1, co cię tak kręci?

2.Swietny, duzo jasniejszy wyswietlacz niz w starym touchu

jeśli połowa, powtarzam: połowa ustawionej jasności wyświetlacza była dla ciebie za ciemna to idź do okulisty, notabene to jest ten sam wyświetlacz, a jak jest jaśniejszy to przez soft 2 który automatycznie dopasowuje jasność


3.Design z przodu super, identyczny jak iphone 3g( metalowa ramka, ta czarna w tym starym touchu byla brzydka;/)


dla mnie właśnie ta srebrna obwódka to tandeta

4.Dobry glosnik ale ma maxa troszke za slabo daje;/


przypomniało mi się gówniarstwo w autobusie z nokiami i trzeszczącą muzyka na pełny full, stary weź daj spokój, to shit jest

5.Ogromny plus za sterowanie glosnoscia z boku

Kompletny bezsens, bo znów musze wyciągać ipoda z kieszeni a czy nacisnę z boku, czy z przodu jeden karabin, lepszym rozwiązaniem jest sterowanie z pilocika przy kablu słuchawek, to jest plus

jak widać zero poważnych nowości, wszystko to podniecenie nowym opakowaniem, weźcie nie piszcie takich poematów och i ach z kisielem w majktach bo na wymioty mi się zbiera...

#24 Tomek_W

Tomek_W
  • 66 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 września 2008 - 07:48

Ja bym kupil starego, cyk myk juz, ale wszystkie ceny w necie podskloczyly. Wersja 32gb toucha 1gen. koisztuje juz 1500 zl - to jest nienormalne.

#25 robertpatryk

robertpatryk
  • 372 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 września 2008 - 10:37

Nie wiem jak wy ale ja mam złe przeczucia co do iPoda Toucha 2G, cena mniejsza dołożony moduł BlueTooth (do obsługi Nike+) do tego głośnik, regulacja głośności itd ... , a cena niższa, ciekawe gdzie było cięcie kosztów ? Na ekranie być może bo wygląda jakoś inaczej, w sumie kto ich wie.

Spokojnie, obciecie kosztów nie spowodowało użycia gorszych części, a Apple nawet przez obniżkę cen i tak wyjdzie na swoje, bo części są tanie. Prawdopodobnie teraz sprzedadzą więcej iPodów, więc marża razy ilość wyniosą ogółem więcej niż w przypadku pierwszej generacji. Tak mi się przynajmniej wydaje.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych