Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1501 odpowiedzi w tym temacie

#326 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 października 2008 - 14:21

Tak - te same.

#327 Gajdzi

Gajdzi
  • 25 postów

Napisano 09 października 2008 - 14:26

no to w takim razie nie wiem co jest nie tak u mnie... Korzystalem juz z 3 komputerow (2x XP, 1x Vista) i nadal to samo... Jakies pomysly co do zaistniales sytuacji...?? Wszyscy pisza ze im sie udalo, a u mnie d...

#328 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 października 2008 - 14:36

napisz do mnie na GG, pomoge cos

#329 Gajdzi

Gajdzi
  • 25 postów

Napisano 09 października 2008 - 14:52

pisze, pisze i nic... GG masz wlaczone? I jeszcze pytanko... jak poprzez iTunes wrocic do softu 2.0.2

#330 szulzykk

szulzykk
  • 131 postów
  • SkądGorzów Wielkopolski, Poland

Napisano 09 października 2008 - 15:02

U mnie wszystko ok, bez problemow. Teraz tylko szukac gier :D

#331 Zibcio

Zibcio
  • 245 postów
  • SkądK r a k ó w

Napisano 09 października 2008 - 15:04

udało sie komus odblokować 3G na sofcie 2.1 na windowsie ,ale żeby to dzialało wszystko ? Niech napisze do mnie na gg jak to zrobił ? 9407762

#332 vader_cool

vader_cool
  • 70 postów

Napisano 09 października 2008 - 15:37

Czyli żeby zrobic update z 2.0 na 2.1 Muszę najpierw wgrac fw 2.1 za pomocą iTunes (za pomocą shift+odtworz) a nastepnie odblokowac za pomoca quickpwn?: > I czy jeśli dokonam tej operacji zostaną skasowane programy, zdjęcia i kontakty?

#333 Gajdzi

Gajdzi
  • 25 postów

Napisano 09 października 2008 - 17:30

vader_cool jak zrobisz upgrade to raczej stracisz wszystko... przynajmniej JA stracilem... edit: Dzieki pomocy i sugestii kolegii anjszulc poradzilm sobie wkoncu!!! Problem rozwiazalem wgrywajac soft sciagniety z linka z tutoriala (2G v2.1), wgralem go poprez iTunes'a za pomoca restore+shift, a pozniej wg tutoriala znow zrobilem QuickPwn... wiec teraz sie ciesze odblokowanym iPhonem!!! :)

#334 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 października 2008 - 17:43

nie, nie robisz shift+odtworz tylko normalnie update itunes, do najnowszej wersji, tylko tyle A pozniej quickpwn jak w tutki Lobo (wtedy trzeba sciagnac soft 2G/3G 2.1) nie wiem ktora masz wersja iPka

#335 Gajdzi

Gajdzi
  • 25 postów

Napisano 09 października 2008 - 18:09

anjszulc jak wlasnie robilem normalnie update przez iTunes, to dzialo mi sie co dzialo (nadal byl zablokowany) pozniej zrobilem tak jak pisales na GG, ze mam wybrac ten obraz co sciagnalem z linka z tutka LoBo... i pozniej zrobilem QuickPwn... i tym razem poszlo!!!

#336 Zibcio

Zibcio
  • 245 postów
  • SkądK r a k ó w

Napisano 09 października 2008 - 18:58

czemu przy wgrywaniu softu odblokowanego wywala mi bład 6 a jeżeli probóje odblokowac spsobem z tego tematu wywala bład gdy ma dojśc do JB. Całość idzie fajnie ale gdy chce zrobić JB bach . Zaraz mnie trafi ile mozna odblokowywac takie g.....no Co robie źle wszystko mam sciągniete to co potrzebne robie to zgodnie z instrukcją i nie wychodzi Ps jest ktoś na forum co sie zna i może mi pomóc - albo dajcie namiary na kogoś to zapłace niech to odblokuje

#337 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 października 2008 - 19:35

Daj na luz ;) napewno sobie poradzisz, blad 6 byl zwiazany iTunes, iTunes nie pozwalal wgrac zmodyfikowanego softu.
Masz napewno 2.1?
Kolega z watku tez mial 2.1 a nie chcial sie lock zdjac.

Wprowadz go (gdy jest podlaczony do itunes) w DFU pozniej shift+restore
Wgraj soft z linka pasujacego do 3G 2.1 nastepnie Jb w/g tego watku

Powinno byc Ok

Jak cos jestem jutro od 9 na GG

---- Dodano 09-10-2008 o godzinie 20:36 ----

czemu przy wgrywaniu softu odblokowanego wywala mi bład 6 a jeżeli probóje odblokowac spsobem z tego tematu wywala bład gdy ma dojśc do JB. Całość idzie fajnie ale gdy chce zrobić JB bach . Zaraz mnie trafi ile mozna odblokowywac takie g.....no Co robie źle wszystko mam sciągniete to co potrzebne robie to zgodnie z instrukcją i nie wychodzi

Ps jest ktoś na forum co sie zna i może mi pomóc - albo dajcie namiary na kogoś to zapłace niech to odblokuje

gdzie kupilas iPka? Polska?

#338 Zibcio

Zibcio
  • 245 postów
  • SkądK r a k ó w

Napisano 09 października 2008 - 19:44

Tak zrobiłem jak mówisz wprowadziłem go w DFU i nic dalej błąd 6 co do iphona wersja 3G z Orange iTunes 8.1 miałem 8 tak jak w temacie mialo być sciagniete już dostaje białej gorączki z kompem nie miałem tyle problemu co z tym g..nem . W życiu nie kupie juz nic firmy apple, a o systemie to mowy nie ma nigdy tego badziewia nie zainstaluje. Ze też dałem się naciągnać na te markę ufffff żałuję strasznie , a uprzedzano mnie , ale ja zawsze swoje wiem.
Edit : Soft 2.1 5F136

Jeżeli nie uda mi sie go odblokowac do Soboty w Niedziele jade z nim na giełdę i puszczam to w kanał trzeba kupić coś markowego

#339 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 października 2008 - 20:37

to dziwne bardzo :( i przykre, ja nie mialem zadnych problemow z tym softem
ale jestes druga osoba dzis ktora ma znim problemy

rozumiem ze po DFU wgrywales 2.1ten soft

iPhone Firmware 2.1 3G
iPhone1,2_2.1_5F136_Restore.ipsw
http://appldnld.appl...36_Restore.ipsw

a moze zrob tak: (downgrade)
wgraj ten jesli sie uda (DFU+ shift+odtworz)

iPhone Firmware 2.0.2 3G
iPhone1,2_2.0.2_5C1_Restore.ipsw
http://appldnld.appl...C1_Restore.ipsw

zrob Jb winpwn'em, update do 2.1 przez itunes i znow quickpwn 2.1

(pytanie tylko czy da Ci wgrac soft 2.0.2 iTunes)

daj znac

---- Dodano 09-10-2008 o godzinie 21:40 ----

Tak zrobiłem jak mówisz wprowadziłem go w DFU i nic dalej błąd 6 co do iphona wersja 3G z Orange iTunes 8.1 miałem 8 tak jak w temacie mialo być sciagniete już dostaje białej gorączki z kompem nie miałem tyle problemu co z tym g..nem . W życiu nie kupie juz nic firmy apple, a o systemie to mowy nie ma nigdy tego badziewia nie zainstaluje. Ze też dałem się naciągnać na te markę ufffff żałuję strasznie , a uprzedzano mnie , ale ja zawsze swoje wiem.
Edit : Soft 2.1 5F136

Jeżeli nie uda mi sie go odblokowac do Soboty w Niedziele jade z nim na giełdę i puszczam to w kanał trzeba kupić coś markowego

wiesz.. nikt nie gwarantuje ze to bedzie dzialac niestety, nie robisz tego w serwisie tylko sam w kacie pokoju ;)

soft jako soft 2.1 jest ok, a ze Jb nie chce wyjsc... hmm roznie bywa z tymi iPkami i to nie jest msle wina appla. Poprostu tak czasem jest, zlosliwosc rzeczy martwych ;) iPka trzeba poprostu Kochac i tyle ;)

(nie obraz sie) ale jesli uwazasz ze jest to badziewie lub grzmot... to rzeczywisie sprzedaj ;)
iPki trzeba poprostu lubic i Tyle ;)

ale to juz watek na inne forum ;)

#340 omfglolwtf

omfglolwtf
  • 73 postów

Napisano 09 października 2008 - 20:44

udalo mi sie zrobic jailbreak'a na iP 3G 2.1 soft, tak dla wiadomosci innych : ) Probowalem razem 4 razy, 2 pierwsze razy nieudane z mojej winy, za 3-cim wszystko bylo dobrze, ale cos sie zepsulo, a za 4 bezproblemowo : ) Jeszcze tylko zabawa w wgrywanie programow i gier : )

#341 Zibcio

Zibcio
  • 245 postów
  • SkądK r a k ó w

Napisano 09 października 2008 - 21:09

Wydrukowałem sobie cały temat cała insrtukcje posciagałem oprogramowanie i resztę zaczyna sie proces wszystko gra do momentu gdy nastepuje Jailbreaking wywala błąd i zaczyna sie zabawa od początku i znowu do tego momentu bach...... no rece opadają. Nie nie mam nerwów do tego g...na

Ps : Jak to można lubieć ... kupiłem to za namową kumpla mowił " odblokujesz sobie go i bedziesz miał super telefonik z mnustwem aplikacji " no to mam .Coś jednak jest nie tak, albo ta ostatnia wersja iTunes ,albo ten soft co sciągłem po upgrade z 2.0.2 bo z takim go kupiłem . 2.1 działa elegancko dzwonie i to ostro z niego poniewaz, mam całą firme na nim ,tak że sam nie rozumiem. Z komputerami nie mam problemu sam rozbudowuje Pc i skladam innym a z takim czyś bawic sie 3 tydzień i zero efektow . Tragiczne . Jest duży problem z aplle bo mało ludzi ma ten sprzęt w Polsce i nie jest tak popularny jak Windows czy Windows mobile. Nie wiem na dzisiaj pasuje bo juz późno jak wrócę z pracy jutro pobawie sie znowu .

---- Dodano 09-10-2008 o godzinie 22:11 ----

udalo mi sie zrobic jailbreak'a na iP 3G 2.1 soft, tak dla wiadomosci innych : )
Probowalem razem 4 razy, 2 pierwsze razy nieudane z mojej winy, za 3-cim wszystko bylo dobrze, ale cos sie zepsulo, a za 4 bezproblemowo : )

Jeszcze tylko zabawa w wgrywanie programow i gier : )


To napisz mi na gg jak to zrobiłeś będe wdzieczny

#342 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 października 2008 - 21:15

Wydrukowałem sobie cały temat cała insrtukcje posciagałem oprogramowanie i resztę zaczyna sie proces wszystko gra do momentu gdy nastepuje Jailbreaking wywala błąd i zaczyna sie zabawa od początku i znowu do tego momentu bach...... no rece opadają. Nie nie mam nerwów do tego g...na

Ps : Jak to można lubieć ... kupiłem to za namową kumpla mowił " odblokujesz sobie go i bedziesz miał super telefonik z mnustwem aplikacji " no to mam .Coś jednak jest nie tak, albo ta ostatnia wersja iTunes ,albo ten soft co sciągłem po upgrade z 2.0.2 bo z takim go kupiłem . 2.1 działa elegancko dzwonie i to ostro z niego poniewaz, mam całą firme na nim ,tak że sam nie rozumiem. Z komputerami nie mam problemu sam rozbudowuje Pc i skladam innym a z takim czyś bawic sie 3 tydzień i zero efektow . Tragiczne . Jest duży problem z aplle bo mało ludzi ma ten sprzęt w Polsce i nie jest tak popularny jak Windows czy Windows mobile. Nie wiem na dzisiaj pasuje bo juz późno jak wrócę z pracy jutro pobawie sie znowu .

---- Dodano 09-10-2008 o godzinie 22:11 ----


To napisz mi na gg jak to zrobiłeś będe wdzieczny

o tym wlasnie mowie, to trzeba lubic ;) trzeba lubic, to ma to cos ;)

a ze kumpel mowil ze fajne ;) hmm... ja mam mojego 2G od kwietnia... i jestem zadowolony i caly czas mnie zaskakuje :D

teraz narzeczona ma 3G ale ona po nokii nie jest taka zachwycona ;) niestety

#343 Zibcio

Zibcio
  • 245 postów
  • SkądK r a k ó w

Napisano 09 października 2008 - 21:26

Moja 17 letnia córka sie śmieje i mówi że tata kupił sobie zabawkę .....hehe .Chciałem go jej dać zamienić sie za N95 ktora dostała w prezencie ale za żadne skarby nie chce sie zamienić i chyba ma rację. Dobra odpuszczam sobie do jutra bo i tak nik mi nie napisze na gg jak to zrobil, no cóż taki jest ten samolubny świat.

#344 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 października 2008 - 21:45

jak cos pisz na maila, anjszulc (malpa) gmail.com

#345 iKrzysiek

iKrzysiek
  • 97 postów

Napisano 10 października 2008 - 10:25

Powinienem to nazwać drogą przez mękę. Może czegoś nie rozumiem. Odpaliłem QuickPwn i na początku postu było napisane, że powinienem mieć wybór pliku przerobienia i pokazania gdzie mam bootloadery. Ale QuickPwn po podpięciu iPhona od razu pyta się czy zastąpić oryginalny soft. Przy zaznaczeniu no wraca do strony początkowej, a yes zaczyna budować obraz i w wyniku czego wgrany soft jest zablokowany. Co robię nie tak?

#346 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 10 października 2008 - 10:58

soft musisz sciagnac taki jaki masz AKTUALNIE na iPku a nie jaki chcesz miec docelowo najpierw uaktualniasz ipka przez iTunes do np. 2.1 a pozniej sciagasz 2.1 z linka podanego na poczatku przez Lobo i ten obraz dajesz quickpwn do obrobienia mamnadzieje ze tak robiles

#347 iKrzysiek

iKrzysiek
  • 97 postów

Napisano 10 października 2008 - 11:04

Tak konkretnie to nie bo QuickPwn sam zaczął ściągać plik z netu. Nie miałem opcji zaznaczenia softu.

#348 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 10 października 2008 - 11:05

hmm w tutku nie ma nic o sciaganiu czegos z netu ;) a jaki miales komunikat ze on cos sciaga?

#349 iKrzysiek

iKrzysiek
  • 97 postów

Napisano 10 października 2008 - 11:12

On po prostu zapytał się czy ma zastąpić oryginalny soft w iPhonie i jak kliknąłem yes to sam zaczął ściągać program, a jal odznaczałem no to wracał na sam początek QuickPwn i koło się zamykało.

#350 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 10 października 2008 - 11:26

miales ten obrazek ? http://www.toolate.y...p/quickpwn2.jpg

jakiego masz iPka? dokladnie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych