Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

WeDict & WeDict Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
365 odpowiedzi w tym temacie

#351 chriser1

chriser1
  • 8 postów

Napisano 25 maja 2010 - 12:05

Czy można prosić o reup lub działający link do słownika wyrazów obcych?? Thanks from the mountain:)

#352 kashana150

kashana150
  • 6 postów

Napisano 27 maja 2010 - 09:24

Ja wrzuciem tu: Private\Var\Mobile\Applications\7CCHT654-JNSHSH (różne liczby i cyfry)\WeDictPro.app

#353 oczopek

oczopek
  • 240 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 18:13

prosiłbym o podrzucenie adresu do słownika pol-niem-pol, bo linki wygasły

#354 dylesid

dylesid
  • 123 postów
  • SkądUK

Napisano 09 sierpnia 2010 - 17:37

Hej, mam WeDict Pro 1.5 i niestety dodanie tych linkow, ktore tu sa zaprezentowane, do slownika ang-pol-ang nie dziala. To znaczy, sciaga sie, rozpakowuje, ale slownika nie ma. Jest na to jakas rada? Probowalem tez wrzucic slowniki bezposrednio na iPhone ale nie moge znalezc tego katalogu.

#355 Rey

Rey
  • 72 postów

Napisano 19 września 2010 - 12:34

Przymierzam się do kupna WeDicta Pro ale skąd wziąć słowniki? I czy można je wrzucić bez JB? Interesują mnie: Wszystkie możliwe kombinacje Pol/Ang/Hiszp no i jeszcze dodatkowo kombinacje z Japońskim.

#356 clarnet

clarnet
  • 291 postów
  • SkądŻory

Napisano 19 września 2010 - 13:27

Dorzucę 3 grosze. Z wedict zawsze miałem problem i nie udało mi się go uruchomić. Ani z cydii na 2g jb ani na 3gs z appstore. Jeśli czytacie książki, prasę itd jako ebooki, to polecam program i2reader. Jest w appstore. Obsługuje wiele formatów. Jak dla mnie rewelacja. Zarówno książki jak i słowniki wrzucicie do niego po wifi przez i2librarian. Można również korzystac z wbudowanej przeglądarki www i ftp. Słowniki są w formacie stardict. Nie ma problemu by je znaleźć w sieci, względnie przekonwertować. Czytasz, dotykasz słowo, wyskakuje Ci okienko z tłumaczeniem. Jak masz kilka słowników, to pokazuje co znalazł w każdym; przewijasz tylko tylko. Jeśli do słowników masz pliki audio, to na okienku jest ikonka głośniczka i masz wymowę. Kolejne dotknięcie i wracasz do tekstu. Dużo czytam w formacie fb2. Książki z okładkami i ilustracjami. Sama funkcjonalność programu jako czytnika książek dla mnie super. Moim zdaniem szkoda kasy i nerwów na wedict, jeśli potrzebujesz słowników jak wyżej.

#357 Rey

Rey
  • 72 postów

Napisano 20 września 2010 - 17:31

Nie czytam ebooków. A ten i2librarian to chyba tylko na Maca no i interesuje mnie wrzucenie przez kabelek, nie przez WiFi. A i tak nie wiem jak znaleźć słowniki.

#358 rootpl

rootpl
  • 54 postów

Napisano 18 października 2010 - 00:48

Czy ktoś może powiedzieć czy jak już kupię WeDict z appstore to czy będę mógł potem ściągnąć za darmo sobie pol-ang/ang-pol ? Płaci się tylko za program czy potem za każdy słownik z osobna też ? Pozdrawiam.

#359 GreGS

GreGS
  • 27 postów

Napisano 19 października 2010 - 15:42

tylko za program


jakby ktoś chciał to działające linki do słowników:
http://rapidshare.co...33/slowniki.zip
(ang-pol / pol-ang / niem-pol / pol-niem / synonimy)

http://rapidshare.co...1967671/pwn.zip
(encyklopedia pwn)

z tych linków nie można bezpośrednio ściągnąć słowników do programu. Aby to wykonać konieczne jest umieszczenie tych plików na serwerze, z którego pobieranie uruchamiane jest natychmiast, czyli nie żadne rapidshare albo hotfile z oczekiwaniem. Ja radze sobie przez wykorzystanie rapideo(.pl) do tego celu. Wklejam linki z rapidshare, a do aplikacji wklepuje link wygenerowany przez rapideo.

Pozdrawiam

#360 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 października 2010 - 17:06

przecież słowniki można bezpośrednio przez iTunes wrzucać...

#361 rootpl

rootpl
  • 54 postów

Napisano 22 października 2010 - 14:19

A można wiedzieć jak ? Bo nie ogarniam trochę ... muszę jakoś aplikację WeDict otworzyć w iTunes i to potem wrzucić tam czy jak ?

#362 pbuszman

pbuszman
  • 2 postów

Napisano 24 października 2010 - 13:17

wejdz do itunes--->iphone--->zakładka "programy"---->w niej pod "synchronizuj" jest "udostepnianie plikow"----> zaznacz wedict i przenies pliki slownikow do "dokumenty wedict" dziala i buczy

#363 -=JaMiRo=-

-=JaMiRo=-
  • 178 postów

Napisano 27 października 2010 - 06:33

Witam. Czy moge gdzies znajsc slownik polsko-norweski lub angielsko-norweski ??

#364 aniaa-a

aniaa-a
  • 31 postów

Napisano 22 grudnia 2010 - 21:09

hej. mam małe pytanko. mój iphone ma os 3.0 i nie za barzdo chcę się bawić w podnoszenie bo sa z nim zawsze problemy...chcialam zainstalować wedict ale jest tylko wersja pro która jest od 4.0 skąd mogę wziąc na 3.0??

#365 radek96

radek96
  • 758 postów

Napisano 11 stycznia 2011 - 00:54

Dodaje zbiór, może się komuś przyda. Instalujemy Wedict i pliki wrzucamy przez iTunes.





We wszystkich w.w linkach jest ta sama paczka zawierająca całą bazę. Dodaję ją w celu przetestowania i należy ją w 24h usunąć i zakupić pełną bazę od producenta jeśli takowa istnieje. Baza ta jest tylko do testów, proszę nie piracić jak kolwiek miało by to wyglądać.

:)


O ile się nie mylę podałeś linki do piratów.
A tak poza tym jak się usunie trzeba nabyć licencję czy tak czy siak.

#366 mygumas

mygumas
  • 338 postów
  • SkądBDG

Napisano 11 stycznia 2011 - 19:29

Dodalem linki do zbiorów słowników. Proszę mi pomóc bo nie rozumiem, czym różniły się te linki od innych, które wygasły w poprzednich postach lub jeszcze są ważne ale jest w nich mniejsza ilość bibliotek słowników? Nie rozumiem..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych