Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak namówić rodziców na Maka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#1 siper

siper
  • 35 postów

Napisano 02 lipca 2008 - 10:06

Jaki jest najlepszy sposób żeby rodzicie chcieli kupić Maca? Zawsze mówią "Mało jest tam programów".

#2 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 02 lipca 2008 - 12:08

Udowodnij że nie jest mało :) Poza tym zależy do czego chcesz go wykorzystywać. A po tytule wątku myślałem, że raczej chcesz rodziców kupić, a nie Maka ;) Poprawiłem.

#3 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 02 lipca 2008 - 12:43

Zaprowadź rodziców do iSpota, zaproś na nasze forum, niech sobie poczytają troszkę. A najlepiej samemu zarobić na Maca, większa satysfakcja.

#4 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 lipca 2008 - 13:24

Powiedz że jedynie Mak da ci szansę na dalsze rozwijanie fotoszopowe, czy muzyczne jakieś. Chyba że cię to nie interesuje, wtedy masz argument zaspokojenia snobistycznych pobudek i ładnego mebla w domu ;P Ps. I nie zapomnij dodać, że w zestawie dodają*naklejki!!!

#5 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 02 lipca 2008 - 15:02

No, no, naklejki. Powiedz, że Mac da im wieczną młodość, a Tobie rewelacyjne oceny, no bo do czego służy Mac? Oczywiście do nauki :)

#6 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 lipca 2008 - 15:51

No, no, naklejki. Powiedz, że Mac da im wieczną młodość, a Tobie rewelacyjne oceny, no bo do czego służy Mac? Oczywiście do nauki :)


wcale, że nie! Mac jest dla grafików, artystów i fotografów! (w sumie, w moim przypadku to by była doskonała wymówka :lol:)

#7 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 02 lipca 2008 - 15:58

Zależy, jacy starsi, u mnie argument ,,do nauki" poskutkował wyłożeniem połowy kwoty i wzięciem na firmę, co z kolei zaowocowało brakiem VATu :)

#8 kakadu

kakadu
  • 117 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 02 lipca 2008 - 16:25

Hm... A nie prościej samemu zarobić na jakąś używkę? Jakieś ulotki, praca w myjni? Satysfakcja z rzeczy kupionych przez swoją ciężką pracę jest o wiele większa niż wybłaganie tych paru tysięcy od rodziców. I sprzęt taki jakiś lepszy się wydaję - a wiesz czemu? Bo to naprawdę twój komputer.

#9 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 02 lipca 2008 - 19:52

wcale, że nie! Mac jest dla grafików, artystów i fotografów! (w sumie, w moim przypadku to by była doskonała wymówka :lol:)


w moim przypadku tez jak kupowalem G5 ... a wiekszosc ludzi z mojego grona pukalo sie w glowe i mowilo ze gupi jestem ... .. i nie mam na co kasy wydawac .. dzis po 3 latach komputer smiga jak trzeba nie zamula .. i wyglada jak tarka do warzyw :D ... niestety apple uzaleznia i jak bedziesz mial jedno japko bedziesz chcial drugie .. ( na razie skonczylem z 3 na pokladzie :) zona mi boruje dziure ze chce macbooka bo pb g4 juz jej sie znudzil :D heheh

powodzenia ... zawsze mozesz uzyc tego argumentu ( windows na tym lepiej dziala niz na PC ) - chodz t bluznierstwo jest

#10 siper

siper
  • 35 postów

Napisano 02 lipca 2008 - 21:08

Na same zarobienie na maca odpada bo nikt nie zatrudni 13-latka ;) i pójście do ispotu odpada bo najbliszy mam w gdańsku a mam 40 km do niego a nie bede przecież jechać żeby im pokazać macintocha. Może jak bedziemy po cos waznego do gdanska jechac to poprosze aby zatrzymali sie na ispocie. Jedyną niestety opcją jest ublagane rodziców lub zarobić (ale to troche by dłuuuugo zajeło gdyż jak ja naprawiam pecety to dostaje 10 czy 20 zł za naprawe ). Ps.Widziałem Imaca (ale go nie zobacze bo ide do gim. a tam ich nie ma :( ) i dzieki temu że szybko polubilem go i najbardziej sieznam w klasie to dostałem 6 wiec nie chce zeby na tym sie skonczyla przygoda z maczkiem :( zapomniałem dodać że moja mama często sprzedaje na Allegro wiec chyba iphoto powinien pomóć w zdjęciach czyż nie?

#11 BilboBaggins

BilboBaggins
  • 398 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 lipca 2008 - 21:11

wcale, że nie! Mac jest dla grafików, artystów i fotografów! (w sumie, w moim przypadku to by była doskonała wymówka :lol:)

Jak to? A dla programistow to nie? No prosze Was, za przeproszeniem, bardzo :).

Hm... A nie prościej samemu zarobić na jakąś używkę? Jakieś ulotki, praca w myjni? Satysfakcja z rzeczy kupionych przez swoją ciężką pracę jest o wiele większa niż wybłaganie tych paru tysięcy od rodziców. I sprzęt taki jakiś lepszy się wydaję - a wiesz czemu? Bo to naprawdę twój komputer.

Zaprawde! Mowie z wlasnego doswiadczenia. Ciulalem na MB 8 miesiecy... Oplacalo sie :).

#12 andy76

andy76
  • 406 postów
  • SkądDołuje Mierzyn, Zachodniopomorskie, Poland, Poland

Napisano 02 lipca 2008 - 21:48

A po tytule wątku myślałem, że raczej chcesz rodziców kupić, a nie Maka ;) Poprawiłem.


A czy aby wszystko poprawiłeś? :)

#13 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 03 lipca 2008 - 01:47

A czy aby wszystko poprawiłeś? :)


Hehe, nawet najlepszym się zdarza coś przeoczyć, a co dopiero mnie :)

#14 andy76

andy76
  • 406 postów
  • SkądDołuje Mierzyn, Zachodniopomorskie, Poland, Poland

Napisano 03 lipca 2008 - 07:43

Przy takiej ilości wątków na forum nie dziwię się.

#15 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 lipca 2008 - 09:35

na stronie usa i kiedyś na polskiej było "10 punktów, które przekonają Twoich rodziców do Maka"

#16 mkrajewski

mkrajewski
  • 29 postów

Napisano 03 lipca 2008 - 10:45

Ale gdy masz wirualną maszyne to juz wcale tak mało programów nie jest:) baj de łej u mnie w domu jako jedyny jestem MacOwcą, ale wszyscy lubia mojego czarnucha (mac black) i większość przesiada się na iPhone:) zapros mame do ispot lub zapros kumpla z Mackiem:P zapytaj co ich denerwowało w PC - WIN i powiedz jak jest w Mac OS ;)

#17 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 lipca 2008 - 10:46

heh jak u mnie mama sie dorwie do macbooka to jest walka na noże jak chcę go odzyskać:lol:

#18 siper

siper
  • 35 postów

Napisano 03 lipca 2008 - 21:25

zapros kumpla z Mackiem:P


Jedyną osobą jaką znam która ma MB jest mój były nauczyciel Informatyki który też jest Macowcem ;)


Już mówie że chodzi mi o MB (może być używka)

#19 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 lipca 2008 - 23:15

nikt nie zatrudni 13-latka

Jak mialem 13 lat to kupowalem PC za swoje pieniadze :D . 3 lata pozniej MB no i sie rozkrecilo :P . Teraz zaden PC...

#20 siper

siper
  • 35 postów

Napisano 04 lipca 2008 - 10:04

a jak zarobiłeś?

#21 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 lipca 2008 - 15:01

Graniem na gitarze ;) .

#22 siper

siper
  • 35 postów

Napisano 04 lipca 2008 - 16:42

ja moge tylko naprawiac kompy i komórki ewentualnie ulotki rozdawac :D aha Wczoraj moja mama przeczytała faq na stronie Apple i jakos tak dziwnie to mówiła na głos jak by się to jej spodobało :)

#23 user1234567890

user1234567890
  • 42 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 lipca 2008 - 16:44

Powiedz Twoim rodzicom, że system Mac OS X to system przyszłości i nie będziesz miał potrzeby kupowania programów antywirusowych :) Albo powiedz, że po prostu Ci się podoba ;)

#24 siper

siper
  • 35 postów

Napisano 04 lipca 2008 - 16:51

uuu to ze mi sie podoba to wiedzą od września kiedy pierwszy raz zobaczyłem iMaca w pracowni informatycznej :) Wiecie to ja chyba zrobie? kiedyś specjalnie rozwaliłem Peceta żeby dostać nowy chyba tak znowu zrobie :D

#25 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 lipca 2008 - 17:06

kiedyś specjalnie rozwaliłem Peceta żeby dostać nowy chyba tak znowu zrobie :D


Metoda szantazu emocjonalnego nie jest chyba najuczciwsza metoda, prawda?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych