Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Co cie irytuje w PC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#26 kepak

kepak
  • 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 czerwca 2008 - 22:18

z tym zaglądaniem z tył kompa to też mi się banan na Twarzy pojawił...
a tymi zasilaczami itp tylko się dobiłeś :)

Dobra po prostu mam w pc 2 karty sieciowe a po przełączeniu kabelka z 1 karty do 2 przydzielany jest inny ip (w końcu jest inny adres mac) a rs sprawdza kiedy ściągałeś właśnie po ip. Jak nie wierzysz sprawdź

A apropo zasilacza wymieniłem w swoim codiego 300w na fortrona 250w i z ciekawości otworzyłem codegena dawno czegoś takiego nie widziałem zamiast bezpiecznika miał lut (chyba wiesz o co chodzi. Powiem tylko że przesestowałem nowy młotek tym zasilaczem (chiociarz niestety tata nie pożyczył mi młota udarowego :(:(:(

#27 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 czerwca 2008 - 22:50

tak ?
czy ja napisałem hardware? bo nigdzie nie widzę a historia peceta nierozerwalnie łączy się z ms dos i windows jak nie wierzysz to poczytaj sobie o ibm personal computer.


A o czym pisales? bo chyba sam nie za bardzo rozumiesz. Poza tym, proponuje przeczytac dokladniej historie tzw. PC -> Komputer osobisty - Wikipedia, wolna encyklopedia


Z linuksem to mój wrodzony pech (tak samo mam z flashowaniem moich 2 motoroli ( niby robie tak jak trzeba a i tak muszę improwizować)

I tu jak widzisz lezy caly szkopol twoich problemow, i tu nie chodzi o Soft czy HW :>

A apropo tego ip to chyba się na żartach nie znasz ale chcesz to mój ip to 217.113.228.114
I poprosze nie obrażać mnie docinkami o piaskownicy

Gratulacje ze go wreszcie zlokalizowales ;>, takie zarty sa wlasnie na poziomie piaskownicy.

A apropo hardware nie podoba mi się
Wstawianie zasilaczy codegen i pochodnych do obudów komputerowych
Do markowych komputerowych wstawiane są często dobre zasilacze ale dokładnie obliczone do poboru komputera (każdy upade komputera trzeba poprzedzić wymianą zasilacza
I najważniejsza kwestia
Tak wygląda mój komputer od strony du... znaczy się z tyłu
http://images34.foto...380c72a5med.jpg
Mam coś jeszcze pisać prócz tego że 90% kabli to z komputera


Tak jak napisalem, czlowieku co nas obchodzi czy tobie sie codegen podoba czy nie, kup se tagana czy chiefteca zamiast marudzic i pisac bez uzyteczne posty, przestan sie pograzac :>

G.

PS: czy ktos moze ten watek wywalic?

#28 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 15 czerwca 2008 - 22:58

Jestem za ;)

---- Dodano 15-06-2008 o godzinie 22:58 ----
Ale ogolnie to sie ciekawie robi ;)

#29 Iro

Iro
  • 6 955 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 15 czerwca 2008 - 23:03

...
W ubiegłym miesiącu za tą samą sumę (3090 zł) kupiłem MacBooka, nowego na gwarancji, w salonie RTV (Electroworld) z 1GB Ram, 120 GB HD, trzymającego na baterii 5 H (testowane z podłączonym modemem 3G na USB) i mającego nagrywarkę DVD dual layer, dodatkowo bluetooth i normalne złącze Firewire (FJ Siemens też miał Firewire ale małe gniazdo).

Jak to się ma do tego Twoja teoria? Chyba nijak.
...


To zależy.
Nie używam laptopów, bo w mojej pracy jest potrzebne coś więcej.
Miałem Toshibę M1 kilkuletnią, po roku ją sprzedałem i dalej bateria trzymała 4,5h. Obudowa tytanowa, jedynie matryca była dla mnie za ciemna. była b. cicha.Od 1,5 roku pracuje dla salonu Plusa w Katowicach i są zadowoleni. Nie zamienili by jej na coś nowego.
Więc nie jest to teoria tylko praktyka.
Ja ma w domu 4 komputery, które sam zrobiłem.
Wszystkie są ciche. Nic się nie wiesza.
To tylko kwestia złożenia z dobrych komponentów, a jest już ich na naszym rynku coraz mniej.
Nawet Apple, kiedyś wzór wysokiej jakości zaczął poważnie oszczędzać.
Nie mówię, że moje komputery są doskonałe. Ale do tego co robie ja i moja rodzina wystarczają. Ci którym składałem też nie narzekają.

#30 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 23:16

Nie będe tu pisał o wadach PC bo większość z nich to wina systemu a nie sprzętu. A tak patrząc inaczej, na korzyść PC to : - Minimum 6 USB z dobrym zasilaniem w standardzie. - Możliwość używania części wewnętrznych. (nie zagracanie biurka) - OverClocking - Używanie kart sieciowych PCI (mają znacznie lepszą jakość i mocniejszy sygnał na kablu, a karty WiFi mają mocny nadajnik) - Tania możliwość dołożenia Tunera Tv czy powiększenia portów USB kartą rozszerzeń. i sporo innych

#31 Marcin1979

Marcin1979
  • 249 postów

Napisano 16 czerwca 2008 - 04:50

Mnie w PC denerwuje tylko to, ze czasem, uzywajac PC, trafie na debilny watek na jakims forum :)

#32 MacKozer

MacKozer

  • 7 214 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 czerwca 2008 - 06:21

To zależy.
Nie używam laptopów, bo w mojej pracy jest potrzebne coś więcej.


Mi też, ale jakbyś co 4 - 5 tygodni zmieniał miejsce zamieszkania od 100 do 1500 km to byś się przesiadł na laptopa.

Miałem Toshibę M1 kilkuletnią, po roku ją sprzedałem i dalej bateria trzymała 4,5h.


W moim porównaniu zestawiłem nie tylko baterię. W niemal wszystkich laptopach PC z którymi się spotkałem, które rok temu jeszcze kosztowały około 3 tyś. bateria nie trzymała powyżej 2 godzin.

Obudowa tytanowa


Miałem kilka laptopów z plastiku, które działały w naprawdę trudnych warunkach (wykopaliska archeologiczne, trasy koncertowe) i żadnemu nie była potrzebna obudowa tytanowa.

Od 1,5 roku pracuje dla salonu Plusa w Katowicach i są zadowoleni. Nie zamienili by jej na coś nowego.


ale o co Ci chodzi. Czy ja gdzieś napisałem, że PC jest złe i trzeba to zmieniać?

Ja ma w domu 4 komputery, które sam zrobiłem.


Ale jesteś gość, sam zrobiłeś komputery fiu fiu :)
Komputer to narzędzie, aby mieć dobre nie koniecznie musisz sobie je sam składać.
Dla mnie MacBook w specyfikacji jaką sobie wybrałem w 10)% spełnia moje oczekiwania, a nie musiałem go sobie samemu składać.

Wszystkie są ciche. Nic się nie wiesza.

Wskaż mi proszę gdzie ja na to narzekałem?

To tylko kwestia złożenia z dobrych komponentów, a jest już ich na naszym rynku coraz mniej.


Tak jak napisałem wyżej, sprzęt który wybrałem spełnia moje oczekiwania. W przypadku IMaka jedynie Mightymouse powędrowała do szuflady. Co do mojego MacBooka twoja teoria o cenach nie jest wyrocznią. Oczywiście może ktoś kupić Maka i przepłacić. Ja w przypadku MacBooka na pewno nie przepłaciłem, a otrzymałem dokładnie to czego chciałem.

Temat jak dla mnie nic nie wnosi. Do zamknięcia.

Nie mówię, że moje komputery są doskonałe. Ale do tego co robie ja i moja rodzina wystarczają. Ci którym składałem też nie narzekają.


No tak... to wiele wyjaśnia...

#33 Iro

Iro
  • 6 955 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 16 czerwca 2008 - 10:16

...
No tak... to wiele wyjaśnia...


Cieszę się, że mogłem ci pewne sprawy wyjaśnić.

#34 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 16 czerwca 2008 - 10:24

Na szczescie my nie musimy marnowac czasu na to by dowiedziec sie jakie czesci sa dobre jakie zle i nie tracimy czasu na konfiguracje i "budowanie" komputera -otrzymujemy taki produkt jaki potrzebujemy -prosto z pudelka. I to jest to.

#35 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 16 czerwca 2008 - 10:41

I jezeli chodzi o sprzet nie ma w Apple zonka ze cos sie gryzie z czyms. Wszystko dziala cacy.

#36 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 czerwca 2008 - 10:48

I jezeli chodzi o sprzet nie ma w Apple zonka ze cos sie gryzie z czyms. Wszystko dziala cacy.


A jest tak poniewaz rozbudowalnosc jest praktycznie zadna (jedynie Mac PRO ma mozliwosc jakas dokladania kart rozszerzen, ale jest ich na tyle malo ze mozna to przemilczec.)

G.

#37 MacKozer

MacKozer

  • 7 214 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 czerwca 2008 - 10:52

A jest tak poniewaz rozbudowalnosc jest praktycznie zadna (jedynie Mac PRO ma mozliwosc jakas dokladania kart rozszerzen, ale jest ich na tyle malo ze mozna to przemilczec.)

G.


ale chyba każdy ma świadomość tego kupując Mac'a. Jakiś procent ludzi (nie wiem jak duży) woli kupić produkt gotowy do działania ad hoc/out of the box niż bawić się w składanie klocków poszukiwanie sterowników itp.

To co mnie jeszcze irytowało kiedyś w PeCecie który stał u mnie na biurku to to, że był odkurzaczem kociej i psiej sierści z całego domu. Co tydzień musiałem go rozkręcać i odkurzać, no ale domyślam się że jakbym miał Maca Pro to byłoby podobnie :)

#38 Iro

Iro
  • 6 955 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 16 czerwca 2008 - 10:59

Na szczescie my nie musimy marnowac czasu na to by dowiedziec sie jakie czesci sa dobre jakie zle i nie tracimy czasu na konfiguracje i "budowanie" komputera -otrzymujemy taki produkt jaki potrzebujemy -prosto z pudelka. I to jest to.


No nie za bardzo.
Nie wszystkie konfiguracje Apple są dobre.
Znam b. wielu ludzi, którzy np. chcieli by coś takiego małego, jak MB, ale z Alu (bo plastiki pękają), bez wypasionej grafy jak w MBP (bo niepotrzebnie podnosi temperaturę całości) i z lepszą matrycą (bo ta w MB jest fatalna). A i chcieli by mieć wreszcie nagrywarkę DVD, która jest lepsza od standardowo montowanej.

#39 MacKozer

MacKozer

  • 7 214 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 czerwca 2008 - 11:10

No nie za bardzo.
Nie wszystkie konfiguracje Apple są dobre.
Znam b. wielu ludzi, którzy np. chcieli by coś takiego małego, jak MB, ale z Alu (bo plastiki pękają), bez wypasionej grafy (bo niepotrzebnie podnosi temperaturę całości) i z lepszą matrycą (bo ta w MB jest fatalna). A i chcieli by mieć wreszcie nagrywarkę DVD, która jest lepsza od standardowo montowanej.


To żaden argument. Moim znajomym z MacBookami nagrywarka DVD (Double Layer) działa bez problemów, ale oczywiście jakiś procent (jak w każdym sprzęcie) jest wadliwy, podobnie jak w nagrywarkach w laptopach PC. Wszystkie laptopy PC, które miałem i które mają moi znajomi mają niewymienne nagrywarki - ewentualnie są one trudne do dostania. Co do karty graficznej w MB karta graficzna raczej nie jest wypasiona. Co do matrycy... w cenie 2,5 - 3 tysiące (za tyle były MacBooki w sklepie w którym kupiłem swojego) MacBook ma matrycę w podobnej klasie co inne laptopy w tej cenie. Poza tym... jak wielu użytkowników laptopów PC zmienia sobie matryce? Niewielu, większość to zwykli użytkownicy komputerów a nie dłubacze i o to się rozchodzi. Ty oceniasz sprzęt z perspektywy dłubacza, a większość z punktu widzenia end usera. Rozumiem, że pewnie Twoje Hamaki są super wydajne - nie neguję tego, ale może zacznij produkować IHamaki, i Hambooki, to wtedy, z punktu widzenia użytkownika końcowego (end user) ta dyskusja miała by sens.

NIe chcę Cię przekonywać do tego że Mac jest lepszy od PC, bo to kwestia gustu i oczekiwań, ale uderzasz w tony fanbojowskie lub reklamowe.

#40 reader

reader
  • 1 119 postów
  • Skąddokąd?

Napisano 16 czerwca 2008 - 11:34

- totalne opóźnienie softwareowe w stosunku do sprzętu (np. wykorzystanie multicore,
istnieje w kilku pro-aplikacjach zaledwie)
- niewspółmierny rozwój podzespołów (np. procesor czekający na wciąż za wolne pamięci)
- brak jakichkolwiek alternatyw czy rozwoju zasilania bateryjnego (np. od wieli lat 2.5h jest jakąś
magiczną granicą dla normalnych laptopów przy odtw. DVD czy bardziej intensywnym
wykorzystywaniu zawartej w nich elektroniki)
- bezsensowny pęd z kartami graficznymi i słaby rozwój zw. z tym gier, które potrafiłby w pełni
wykorzystać potencjał
- zbyt wielka różnorodność sprzętu a co za tym idzie marna jakoś zw. z nimi sterowników oraz
systemów operacyjnych wciąż wykładających się w dużej mierze na sterownikach
- z pogranicza software - brak poprawnego i szybkiego rozpoznawania głosu i co za tym
idzie komunikowania się z oprogramowaniem głosowo - tak! chciałbym móc powiedzieć -
"pomniejsz to zdjęcie, usuń czerwone oczy i wyślij mailem do Zdziśka"
- chłodzenie powietrzem i zw. z tym hałas jako alternatywa pokraczne pompki do chłodzenia
wodnego, oraz związane z tym grzanie, brak gotowych modułowych i niewielkich rozmiarów
"pudeł" na elektronikę :D
- zerowe niemalże wykorzystanie technoglii bluetooth (pomijam beznadziejną implementację
z wirtualnymi portami COM i np. problemami z ich numeracja oraz zgraniem z tym
ActiveSynca) - większość gadżetów jest na USB - plątanina kabli a o Wireless USB słyszę kilka
lat
- z pogranicza mechaniki - XXI wiek a my wciąż kable, taśmy i kabelki, jakby nie można zrobić
kieszeni z wsuwanymi modułami - owszem są takowe rozwiązania ale nie w "sklepie na rogu"
i poza tym ich koszt jest niewspółmierny do efektu

I generalnie rozwój (pow. z marketingiem) - przez 15 lat nic się nie zmieniło - list do cioci, ulotkę
czy podliczenie rachunków wciąż zajmuje mi tyle samo czasu. A mamy - 100x szybszy sprzęt,
10x lepsze oprogramowanie. Wciąż ta sama belka na dole (czy u góry) z dostępem do listy
programów. Wciąż (o dziwo!!!) kliknięcie na "głośniczek" w Windows zajmuje mu 1-3sek na
pokazanie potencjometru.

Oczywiście do większości z tych rzeczy można znaleźć rozwiązania problemów płacą za to sporo
$$$ ale czy nie powinny być one dawane "za free" wraz z rozwojem?

EDIT:
- wykorzystanie flash przy starcie systemu, czy nie mogłyby komputery przy wciśnięciu
power-off (w tle) zapisać stanu systemu do jakiejś szybkiej pamięci? Ta by nie zżerając
prądu szybko wstać z hibernacji? Jak TV :-) albo lampka w lodówce :P a nie kilkanaście
sekund wczytując z dysku obraz 4GB pamięci

#41 Iro

Iro
  • 6 955 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 16 czerwca 2008 - 11:57

...Ty oceniasz sprzęt z perspektywy dłubacza, a większość z punktu widzenia end usera. Rozumiem, że pewnie Twoje Hamaki są super wydajne - nie neguję tego, ale może zacznij produkować IHamaki, i Hambooki, to wtedy, z punktu widzenia użytkownika końcowego (end user) ta dyskusja miała by sens.

Nie chcę robić notebooków, bo to ma dużo mniejszy sens. Po za tym to co robię wynika z potrzeby rynku. Laptopy już Apple robi i to kilka rodzajów. Może wkrótce naprawią swoje niedociągnięcia w MB.


NIe chcę Cię przekonywać do tego że Mac jest lepszy od PC, bo to kwestia gustu i oczekiwań, ale uderzasz w tony fanbojowskie lub reklamowe.


Nie musisz mnie przekonywać, bo mam z makami do czynienia codziennie.
Nie myśl sobie, że wciskam wszystkim HA-MAKi. Czasem nawet i na tym forum daje ogłoszenia o makach, które mi zostają z większych dostaw.
Zawsze starałem się dopasowywać sprzęt do oczekiwań klienta.
Muzycy i graficy z którymi współpracuje dzielą się ze mną spostrzeżeniami i stąd powstał projekt HA-MAC.
Jeśli Apple wsłucha się w potrzeby rynku, to takie projekty jak mój, czy Open Computer przestaną mieć sens.

#42 MacKozer

MacKozer

  • 7 214 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 czerwca 2008 - 12:09

Muzycy i graficy z którymi współpracuje dzielą się ze mną spostrzeżeniami i stąd powstał projekt HA-MAC.
Jeśli Apple wsłucha się w potrzeby rynku, to takie projekty jak mój, czy Open Computer przestaną mieć sens.


I super, ja sobie cenię niezależną inicjatywę, wcale mi to nie przeszkadza.
Polemizuję jedynie z Twoimi opiniami, które są trochę ogólnikowe i tyczą się często w równym stopniu tak samo PeCetów. Poza tym porównywanie komputerów o architekturze zamkniętej i otwartej przy różnych punktach widzenia nie ma sensu (końcowy użytkownik i dłubacz). Tak jak napisałem różne oczekiwania i gusta.

Przyznam, że jeszcze w żadnym studio Hamaków nie widziałem. Dominują PeCety, Maki zdarzają się rzadziej i w tych "droższych" studiach. Wydaje mi się, że wszystko rozbija się o legalność zarówno takiej konfiguracji (nie czepiam się - żeby było jasne) jak i legalność softu w tych mniejszych studiach nagraniowych.

#43 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 16 czerwca 2008 - 12:12

@iro - tak mysle ze jezeli bys sprzedawal na duza skale bys nie przejmowal sie pojedynczymi glosami klientow. Tak wlasnie dziala duza firma czyli Apple - biora pod uwage grupy ludzi a nie indywidualne podmioty.

#44 Iro

Iro
  • 6 955 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 16 czerwca 2008 - 12:30

...Dominują PeCety, Maki zdarzają się rzadziej i w tych "droższych" studiach. Wydaje mi się, że wszystko rozbija się o legalność zarówno takiej konfiguracji (nie czepiam się - żeby było jasne) jak i legalność softu w tych mniejszych studiach nagraniowych.


Dokładnie tak.

#45 kepak

kepak
  • 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 czerwca 2008 - 12:30

mam jeszcze jedno
miał ktoś problem z plikiem nv4disp.dll
Ja mam taki problem co jakiś czas pomaga dopiero ściągnięcie w trybie awaryjnym tego pliczku z dllfiles.com następnie zamiana . Później restart i instalacja sterownika geforca z głębią kolorów wynoszącą 4bity i wielka niewiadoma czy zadziała. (zresztą to nie tylko mój problem nv4disp - Szukaj w Google)
Jeszcze szczególnie nie polecam starych lapków toshiba z 2001r .Kuzyn kupił to najpierw siadła bateria (to akurat normalna rzecz) później dvd (to jest też w miarę normalne chodziarz w moim ibm cdrom chodzi od 1998 r (chociarz jak mój kolega określił "Dzała jak chcę") .Ok rok po zamianie dvd obluzowała się kostka inwentera matrycy (to zostało nie naprawione bo po prostu bałem się ruszać). A pół roku temu padł cały układ ładowania tego g***a i obecnie ani się nie ładuję ani nie startuje więc odradzam ten: TOSHIBA SATELLITE PIII 1,1MHZ (381716905) - Aukcje internetowe Allegro laptop (to było tak ku przestrodze)

#46 Iro

Iro
  • 6 955 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 16 czerwca 2008 - 13:02

mam jeszcze jedno
miał ktoś problem z plikiem nv4disp.dll
Ja mam taki problem co jakiś czas pomaga dopiero ściągnięcie w trybie awaryjnym tego pliczku z dllfiles.com następnie zamiana . Później restart i instalacja sterownika geforca z głębią kolorów wynoszącą 4bity i wielka niewiadoma czy zadziała. (zresztą to nie tylko mój problem nv4disp - Szukaj w Google)

Nie piszesz, jaki masz system, jaką płytę i z jakim Gforcem masz problem. Ale tu raczej ikt ci nie pomoże, bo to forum makowe.
Napisz do mnie na priv z tą informacją.


Jeszcze szczególnie nie polecam starych lapków toshiba z 2001r .Kuzyn kupił to najpierw siadła bateria (to akurat normalna rzecz) później dvd (to jest też w miarę normalne chodziarz w moim ibm cdrom chodzi od 1998 r (chociarz jak mój kolega określił "Dzała jak chcę") .Ok rok po zamianie dvd obluzowała się kostka inwentera matrycy (to zostało nie naprawione bo po prostu bałem się ruszać). A pół roku temu padł cały układ ładowania tego g***a i obecnie ani się nie ładuję ani nie startuje więc odradzam ten: TOSHIBA SATELLITE PIII 1,1MHZ (381716905) - Aukcje internetowe Allegro laptop (to było tak ku przestrodze)


Nie kupuje się starych laptoków.
Teraz poniżej 1000,- kupisz nowe na gwarancji

#47 kepak

kepak
  • 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 czerwca 2008 - 13:12

ze 3 lata temu kuzyn zapłacił za ten bubel 1200zł a teraz prawdopodobie więcej kosztuje naprawa niż to jest warte (i duże prawdopodobieństwo zepsucia się ponownie) A co do pliku już wiem co powoduje problem a mianowicie w niektórych sterach do gf4 440 znajduje się bug (ciężko wykryć która jest dobra bo ze starszymi nie ma problemu) Iro nie wiesz co zrobić z ibm 600e z obudową w stanie miernym (cała do wymiany) chętnie bym zamienił na pismo ale nikt nie weźmie tego w takim stanie)

#48 Iro

Iro
  • 6 955 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 16 czerwca 2008 - 13:53

Do TP 600e obudowe kupisz na allegro, ale nie wiem, czy ci się to opłaca. Na pewno nie sprzedasz potem tego, więc raczej nie warto inwestować. Jak chcesz dalej o tym dyskutować, to załóż taki temat, bo tu to nie pasuje.

#49 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 16 czerwca 2008 - 14:28

Eh, ogolnie temat o piecach troche nie pasi na forum o Apple ale coz, some people Think Different ;)

#50 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 czerwca 2008 - 09:10

To, ze mimo ze sprzet mam mocny Core2Q, 4gigaramu, GeForce 8800 GT to Vista momentami zastanawia sie zbyt dlugo. Moze jakbym mial Linuxa bym tego nie napisal.

Vista to potrafi zamulić :) Ja ostatnio bawiłem się laptopem HP z Vistą i włączyłem coś a'la Front Row... włączało się to chyba z 2-3 min... a HP był nowiutki, prosto ze sklepu (C2D 2GHz, 2GB ram...) ;)
A ogólnie co mnie wkurza w PieCach? duuużo rzeczy :) wirusy są wkurzające, Windows z tymi swoimi zawieszaniami się i innymi błędami.... trochę tego jest ;) A co do głośności to zależy jedne PieCe są głośne inne nie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych