Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Snow Leopard - koniec z PowerPC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#101 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 25 czerwca 2008 - 11:36

o takim drobiazgu jak zgodnosc wstecz


wydymal was stefanek


Ale w którym miejscu Apple oficjalnie stwierdza, że 10.6 nie będzie działać na PPC? Bo na razie,
jak rozumiem, to są wszystko spekulacje oparte o pojedynczą wersję testową, udostępnioną
programistom.

#102 vjbeng

vjbeng
  • 768 postów
  • SkądBobry Podchalańskie

Napisano 25 czerwca 2008 - 11:56

No raczej nie będzie już wsparcia powerPC... jeśli programiści będą pisać programy na taki system będą chyba Intel only... a poza tym dlaczego niby nas "wydymal" ... ludzie z PowerPC będą mieli leoparda... a jak było z windą... vista nie chodzi na starszych komputerach, albo przynajmniej nie tak jak mogłaby... i pojawiła się po ilu latach??? to znaczy, że na jednym systemie można pracować przez 7 lat :P albo i więcej bp ludzie wracają do XP, tak więc czemu ludzie z PowerPC nie mogą zostać z Leopardem w rękach... na pewno jeszcze zostanie on dopieszczony... a jeśli nie to jest doskonały system Tiger... wydaje mi się że użytkownicy Apple mają o wiele lepiej bo mają więcej systemów do wyboru/wersji... a system cały czas się rozwija i staje się lepszy... użytkownicy Windy muszą czekać co za niedoróbkę MS wyrzuci po 7 latach nie wiadmo czego robienia...

#103 BzArEx

BzArEx
  • 425 postów

Napisano 25 czerwca 2008 - 12:03

Na WWDC 2005 Stefan powiedzial tak: Pod koniec roku 2007 przejscie (na Intele) bedzie prawie skonczone. Wiec o co chodzi z tym niby wydymaniem? Bylo jasno powiedziane. A teraz to sie dokonuje. Poza tym miliony ludzi pracuje teraz na Mac z Intelem oraz 10.4 lub 10.5. Wiec nie sa to raczej tak strasznie zle napisane systemy. Mozna na nich pracowac. Wiec o co chodzi? O to, ze mozna stabilniej i szybciej. To to wlasnie robia.

#104 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 25 czerwca 2008 - 23:47

Ja majac mojego MB...kiedy wyjdzie snow leopard przesiade sie na niego,bo gdy obawialem sie zmienic tigera na leoparda...obawy byly nieuzasadnione i napewno nie zaluje!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych