Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Klient torrent dla iPhone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#26 wotd

wotd
  • 115 postów

Napisano 03 stycznia 2009 - 19:52

jak zainstalować tego torrenta? Co i jak? Tutek by się przydał. Ktoś już ma torrent na iphonie? Dla mnie to zbawienie, postawiam go na noc na podstawce i torrent śmiga. Wole miec to na iphone niż kompa odpalać na całą noc.

Z kąd to dokładnie pobrać? Bo z 1 postu, z linku mało co wiem ;/ I jak to wgrać? Jako aplikacje przez itunes? A trzeba do tego jeszcze coś mieć?

Pytam, bo mam od kilku dni iphone, a bardzo bym chciał miec taki program :)

Pozdro :)

---- Dodano 02-01-2009 o godzinie 18:14 ----
Mam iphone 2g 16gb,wersja 2.2


Taaak.... na pewno apple zgodziłoby się na umieszczenie w appstore klienta torrent :) Cydia... It's a solution :)

#27 Soni

Soni
  • 20 postów

Napisano 03 stycznia 2009 - 21:37

To po grzyba taki temat....? A co do mojej pisowni, to chyba każdy ma się prawo pomylić, nie? Ja używam firefoxa i akurat tego mi nie podkreśliło, poza tym, każdy może się pomylić ;p Ale nie rozumiem tego popełniłem jeden błąd w mojej wypowiedzi i już na mnie wszyscy nalatują???

#28 paparazzi

paparazzi
  • 1 006 postów

Napisano 04 stycznia 2009 - 21:05

Tutorial

mi sie sciagaja torrenty:
z Cydii:
-dTunes (chyba sie zainstaluje dodatkowo terminal- jeśli nie trzeba zainstalować)
-BossPrefs Safari DL
-Enhanced CTorrent(nie jestem pewny ale tez sie samo instaluje)

Teraz przez Safari wchodzimy na stronke z torrentami klikamy pobierz torrent, wyskoczy okienko Download,
następnie odpalamy program dTunes i w zakładce Browse klikamy na dany torrent i dajemy OK, zamykamy wchodzimy do terminala i wpisujemy:

./gettorrent

torrencik sie zaczyna ściągać :)
dodatkowo możemy ściągać też pliczki przez safari (tak jak to zrobilismy w przypadku pliku .torrent)

Pliki pobrane przez safari i Torrent są w:

\private\var\mobile\Library\Downloads


powodzenia ;)

#29 Soni

Soni
  • 20 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 07:25

No właśnie ja robie w podobny sposób:

trzeba mieć dTunes, reszta chyba się sama pobiera (terminal, ctorrent)

Wchodzę do dTunes, jest odrazu opcja wyszukaj torrentów i odrazu ta stronka. Wyszukujemy torrent, pobieramy, w zakładce browse klikamy na torrent i naciskamy OK, później wchodzimy do głównego menu i włączamy terminal, wpisujemy komende: ./gettorrent i pobiera.

Ale ja mam z tym taki problem że jak chcę coś dużego pobrać (5gb czy tam 3,5) to najpierw się długo to tworzy:
Creating ,,nazwa pliku"

A potem wyskakuje failed i tylko pisze: press h or ? for help.

Jak naciskam przykładowo h to pełno tekstu linijek i nic więcej. Ktoś może coś poradzić?

PS: jak dziś znajde czas to wstawie foto.

---- Dodano 05-01-2009 o godzinie 09:26 ----
PS2: Miejsce na iphonie oczywiście mam (ok 12gb wolnego)

#30 sensuel

sensuel
  • 23 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 09:40

bardzo fajny tutorial zna ktos moze liste komend wiem ze 12 to wznowienie sciagaia a jak je zatrzymac tzn dac pauze

#31 paparazzi

paparazzi
  • 1 006 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 19:13

wcisnij sobie 'h' to się pokażą komendy ;) jak ktoś obczai jak zrobić żeby ustawić upload np na 10kB/s to niech napisze bo nie moge spobie poradzic :)

#32 savac

savac
  • 3 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 20:14

jeżeli ktoś chce cichy downloader do domu (dla mnie torrent na ip ma taki sens jak torrent w firmware lodówki) to polecam AirLive 6500FS (lub jego podobizny) To obudowa na dysk twardy z Linuksem (jest działąjący torrent, mozna dorobic praktycznie wszytsko co na linuksie wlacznie z baza i serwerem www), dysk do 1TB, wejscia usb, wif.koszt obudowy toi 350 zł. Do tego dysk jaki chcemy. Calosc jest bezglosna i moze stac gdziekowliek (ma wifi i nawet robi za AP) tak w ogóle sorry za OT :)

#33 Mixersky

Mixersky
  • 424 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 stycznia 2009 - 13:50

Czy mowa o tym? uTorrent WebAPP for iPhone - Search and Download torrents from your phone - Team Louish

#34 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 09 stycznia 2009 - 16:42

Czy mowa o tym? uTorrent WebAPP for iPhone - Search and Download torrents from your phone - Team Louish

"This is NOT an iPhone only app. This will work on any cell phone (or desktop) web browser. This application allows you to search for torrents and send/push the torrent url to your uTorrent Web UI interface at your home or office. This is not "torrent for your phone". This simply lets you start downloading torrents remotely when you're away from home."

#35 Soni

Soni
  • 20 postów

Napisano 01 marca 2009 - 17:39

Czy zna ktoś dobre strony dla torrenta, tak aby pasowały do iphone? Bo np. Torrenty.org jak daje pobierz torrent, to pobiera coś innego i iphone tego nie akceptuje jako torrent.A na tym piratebay.org jest Ok, ale troche mało jednak. Mam jeszcze parę pytań co do samego torrenta, lub raczej terminala: 1. Czy jak wyłączy się iphone, albo to ściąganie i znów je załączę, to czy będzie to od tego samego momentu? 2. Czy można robić coś innego, lub włączyć w iphonie funkcje wygasania ekranu, czy będzie się to wtedy pobierało? 3. Czy można pobierać kilka rzeczy naraz? Bo jak na górze się kliknie, to wyskakuje następne okno (w sumie chyba 4), ale nie jestem pewien co do tego. 4. Jak dokładnie mam przerwać i wznowić ściąganie? 5. Czy to normalne, że jak robie coś na iphonie, potem wchodzę do terminala to ekran jest czysty?(ściągało się) 6. Jak coś sie niezbyt pobiera i chcemy to wyłączyć, wyczyścić ekran, to co należy zrobić? Bo jak daje clear to nic nie daje, ciągle to samo ;/ Ale najbardziej bym chciał się dowiedzieć, czy są jakieś inne strony z torrentami, gdzie by to chodziło. Pozdro :)

#36 Eryk03

Eryk03
  • 9 postów

Napisano 16 października 2009 - 20:28

te torrenty nie nadają się jeszcze jakby można było normalnie zatrzymywać i kontynuować ściąganie i żeby można kilka na raz ściągać, a tak to nic na iphonie w czasie ściąganie nie można nic zrobić i w ogóle.

#37 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 16 października 2009 - 20:40

Do tego bardziej polecam dTunes i Terminal, można ściągać w tle ;)

#38 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 18 października 2009 - 10:54

A z jaką predkoscia wam lecą torrenty ? zaleznie od predkosci wifi czy na iphonie będzie to więcej ?

#39 budzik1

budzik1
  • 347 postów

Napisano 18 października 2009 - 12:13

Ja tam używam torrentulli która ma backgrounding wbudowany zeby ściąganie w tle szło, można pauzowac, wznawiac itp. Do tego instalujesz jeszcze Insomnia żeby wifi działało przy uspionym ekranie i jest bajka :)

#40 krzysiunio

krzysiunio
  • 9 postów

Napisano 24 listopada 2009 - 21:48

odgrzeje kotleta, może również mieliście podobny problem mianowicie mam plugina do safari, i resztę niezbędnych dodatków, torrentula zaistalowała się chyba poprawnie bo działa, znaczy uruchamia sie i pokazuje wszelkie opcje ALE nie mogę pobierać pliku *.torrent, przy kliknięciu na jakiejkolwiek stronie z torrentami pokazuje sie standardowe okno pluginu z opcją "pobierz" lecz po pobraniu nie jest to plik torrent tylko jakiś "pobierz.php" lub inny lecz nie *.torrent. pobieranie samych plików z innych stron, nie torrentowych, działa poprawnie, torrentula nie widzi plików torrent wiec to jakieś nie wiem co sie pobiera ma ktoś jakiś pomysł co z tym fantem można zrobić? dodam, że strony z torrentami to normalne ogólnie dostępne jaki mininova czy torrenty org, na każdej ten sam problem dzięki za pomoc

#41 Stivo

Stivo
  • 1 232 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 18 marca 2010 - 00:28

Tez mam ten problem w dtunsie dlatego sciagam torrenty w Safari I mam pytanie jak ograniczyć upload do 10 a download do 100 bo coś nie wiem jak te komendy wpisać po wcisnieciu "?"

#42 stepien1

stepien1
  • 47 postów
  • SkądCieszyn

Napisano 26 stycznia 2011 - 22:59

Próbuję zainstalować torrent plugin do safari. Umieszczony jest on domyślnie w Cydii w wersji 0.45.alfa. Po wprowadzeniu dodatkowego źródła ze strony iPad/iPhone Torrent Client - How To Download Stuff For Free pojawia się też wersja 0.46.beta

Niestety w żadnej z nich ściąganie nie wychodzi ponad "0%" (0 procent). W moim iPadzie mam oprogramowanie 4.2.1

Czy ktoś z Was wie czy jest możliwość obejścia tego problemu ?

---------- Wpis dodano 27.01.2011 o 00:59 ---------- Poprzedni wpis dodano 26.01.2011 o 23:41 ----------

Zainstalowałem też aplikację "torrentula". Niestety i tu ściąganie nie chce ruszyć z miejsca :/

#43 Gmbt

Gmbt
  • 7 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 29 marca 2011 - 12:22

Witam! poproszę o pomoc w ustawieniu programu TorrentTRACK bardziej rozchodzi się o kontrolowanie poprzez 3g niż wifi

#44 Ziomex2073

Ziomex2073
  • 133 postów

Napisano 19 sierpnia 2011 - 12:24

Szukam torrenta na iP... Jaki program do torrentów polecacie? Bo torrentula jakaś kiepska albo nie umiem się nią obsługiwać...;/ I czy jak się ściąga przez jakiś program to czy telefon musi być aktywny(tzn że nie może być czarnego ekranu) czy może być wygaszony, w stanie spoczynku?

#45 HEJTERRR

HEJTERRR
  • 124 postów

Napisano 19 sierpnia 2011 - 13:16

czy uzywanie torrenta na iphonie jest dobre dla karty pamieci? kiedys czytalem ze takie cos zabija karte.

#46 zirk

zirk
  • 598 postów

Napisano 19 sierpnia 2011 - 13:29

czy uzywanie torrenta na iphonie jest dobre dla karty pamieci? kiedys czytalem ze takie cos zabija karte.

Jaja sobie robisz?

#47 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 19 sierpnia 2011 - 13:32

W ajfonie nie ma kart pamieci. Pamiec jest NAND wlutowana :D

#48 HEJTERRR

HEJTERRR
  • 124 postów

Napisano 19 sierpnia 2011 - 14:54

to jest malo wazne co to jest, ale kiedys czytalem zeby nie uzywac torrenta na iphonie, bo czesty zapis niszczy zywotnosc tej pamieci flash

#49 tryt

tryt
  • 628 postów

Napisano 19 sierpnia 2011 - 15:27

bo czesty zapis niszczy zywotnosc tej pamieci flash


Nie niszczy, skraca. Każdy nośnik pamięci ma ograniczoną żywotność, ale nie sądzę, by akurat torrenty miały być dla nich szczególnie szkodliwe - chodziło zapewne o użycie dysku w ogóle.
Nie zmienia to faktu, że nowoczesne pamięci flash mają na tyle dużą żywotność, że prawdopodobnie telefon się prędzej rozleci, niż osiągnięty zostanie limit cykli zapisu/odczytu.

#50 HEJTERRR

HEJTERRR
  • 124 postów

Napisano 19 sierpnia 2011 - 15:31

Myslalem ze iphony maja pamiec podobna do tej z innych telefonow, czyli cale te microSD itp. a czytalem wlasnie ze to zabija zywotnosc (zaraz napsizesz ze nie zabija bo karty nie da sie zabic i pownienem napisac skraca...) Moj blad, w takim razie bede chyba uzywal iphona jako klienta torrent w nocy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych