Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Klient torrent dla iPhone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 KubaG

KubaG
  • 535 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 czerwca 2008 - 01:11

Tak tak, nie żaden VNC, nie zarządzanie klientem uruchomionym w domu, ale prawdziwy klient torrenta (przerobiony Transmission) na iPhone!

Torrent | CoreOS - iPhoneUnix

Napiszcie czy wam działa :)


Podobno Torrentula też daje radę

---- Dodano 08-06-2008 o godzinie 02:23 ----
Em sorry za literówkę w temacie, byłbym wdzięczny, gdyby ktoś (mod) ją poprawił..

#2 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 czerwca 2008 - 12:30

A po co komu torrenty na iP?

#3 KubaG

KubaG
  • 535 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 czerwca 2008 - 13:04

Hmmmm pewnie po to po co są na komputerze :) Np ja mam w bibliotece hotspota z prędkością sciągania > 700KB/s, więc fajnie podłączyć iPoda touch/iPhona do ładowania (wtyczka przy stoliku) i sciągać na SZYBKIM łączu bez tachania komputera ze sobą.

#4 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 czerwca 2008 - 17:58

A co masz zamiar ściągać? Filmy? - trzeba konwertować w 99% przypadków żeby poszły na iPodzie Muzykę? - to nie to samo co wgrywanie przez iTunes.. Gry? Programy? - wszystko masz w installerze Wyjaśnij mi bo nie rozumiem :P

#5 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 08 czerwca 2008 - 18:13

A co masz zamiar ściągać?
Filmy? - trzeba konwertować w 99% przypadków żeby poszły na iPodzie
Muzykę? - to nie to samo co wgrywanie przez iTunes..
Gry? Programy? - wszystko masz w installerze

Wyjaśnij mi bo nie rozumiem :P


no bez jaj
chodzi chyba o ściaganie np filmów na PC
jak ktoś np na słabe łącze w domu

#6 KubaG

KubaG
  • 535 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 czerwca 2008 - 18:19

Chip.. Żeczywiście nie rozumiesz :) Ale chyba będzie lepiej, jak tak pozostanie.

#7 budzik1

budzik1
  • 347 postów

Napisano 11 czerwca 2008 - 12:19

Po co? Ja Ci powiem po co. W moim przypadku kiedy chce ściągnąć większy plik przez torrenta to najlepiej zostawić komputer włączony na noc. Problem w tym że mam Maca Pro który ciągnie prąd jak lokomotywa... Dlatego taki energooszczędny downloader byłby wybawieniem :)

#8 quest

quest
  • 248 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 11 czerwca 2008 - 12:29

Po co? Ja Ci powiem po co. W moim przypadku kiedy chce ściągnąć większy plik przez torrenta to najlepiej zostawić komputer włączony na noc. Problem w tym że mam Maca Pro który ciągnie prąd jak lokomotywa...
Dlatego taki energooszczędny downloader byłby wybawieniem :)


to zawsze mozesz za okolo 600zl zbudowac sobie komputer-serwer (taki miniATX) i bedzie ci sciagal torrenty nie dosc ze to malutkie, ciche, energooszczedne to jeszcze wydajne i funkcjonalne.
stawiasz jakis system unixowy i voila :)

#9 adriano277

adriano277
  • 1 postów

Napisano 11 czerwca 2008 - 16:06

Tak tak, nie żaden VNC, nie zarządzanie klientem uruchomionym w domu, ale prawdziwy klient torrenta (przerobiony Transmission) na iPhone!

[url=http://www.wickedpsyched.net/iphone/torrent]Torrent | CoreOS - iPhoneUnix[/url]

Napiszcie czy wam działa :)


Podobno Torrentula też daje radę

---- Dodano 08-06-2008 o godzinie 02:23 ----
Em sorry za literówkę w temacie, byłbym wdzięczny, gdyby ktoś (mod) ją poprawił..

jak to zainstalowac, bo tak szczerze to malo rozumiem z tego co jest na tej stronce

Torrent | CoreOS - iPhoneUnix

#10 budzik1

budzik1
  • 347 postów

Napisano 12 czerwca 2008 - 17:14

to zawsze mozesz za okolo 600zl zbudowac sobie komputer-serwer (taki miniATX) i bedzie ci sciagal torrenty nie dosc ze to malutkie, ciche, energooszczedne to jeszcze wydajne i funkcjonalne.
stawiasz jakis system unixowy i voila :)


Juz sie nad tym zastanawialem, ale po co mi dodatkowe pudelko nawet male szpecace mieszkanie. jak mialob nie szpecic to kosztowaloby wiecej niz 600zl :)

#11 quest

quest
  • 248 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 12 czerwca 2008 - 17:24

Juz sie nad tym zastanawialem, ale po co mi dodatkowe pudelko nawet male szpecace mieszkanie. jak mialob nie szpecic to kosztowaloby wiecej niz 600zl :)


pakujesz do piwnicy i dziala :D badz na strych, chyba ze mieszkasz np w bloku w 'srodkowym' pietrze to juz gorzej rzeczywiscie

#12 budzik1

budzik1
  • 347 postów

Napisano 12 czerwca 2008 - 18:59

z kolei jak do piwnicy albo na strych to wifi nie przejdzie ;)

#13 KubaG

KubaG
  • 535 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 13 czerwca 2008 - 14:52

Wracając do tematu: I jaktam, ktś odpalił? ;) jeśli tak - kolejny, ostateczny powód żeby kupiś iP (i tak kupię jak stanieje, no ale.. ;) )

#14 michalniusz

michalniusz
  • 293 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 sierpnia 2008 - 12:26

Koledzy, jak się sprawy mają? Czy jest jakiś klient torrent? Da radę ściągać poprzez iP? Szukałem na forum, ale coś ta tematyka umiera. :roll:

#15 rafalko

rafalko
  • 140 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 18 sierpnia 2008 - 17:43

na 1.1.4 była "Torrentula" na 2.0.1 niestety nic takiego nie ma :<

#16 michalniusz

michalniusz
  • 293 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 sierpnia 2008 - 20:01

na 1.1.4 była "Torrentula" na 2.0.1 niestety nic takiego nie ma :<


Był jakiś post na temat Torrentuli... jestem zainteresowany właśnie tym projektem na sofcik 1.1.4

Nie mam chwilowo dostępu do wi-fi, więc zapytam... Czy to działa bez zarzutów? Czy wymaga jakichś innych progsów,czy tylko Torrentula z repo?

#17 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 22:50

były 2 jak pamietam.. Torrrentula i jeszcze coś (nie pamietam tego drugiego) ale na forum cos byłó, poszukaj a znajdziesz :)

#18 michalniusz

michalniusz
  • 293 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 sierpnia 2008 - 09:59

Okej, szukajcie a znajdziecie :) Więc zaczynam... :lol: 8-) Dzięki za info.

#19 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 10:07

na 2.0 jest tez jakis klient ale tekstowy , wpisujesz komandy itp - nie testowałem

#20 michalniusz

michalniusz
  • 293 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 sierpnia 2008 - 10:24

Znalazłem TUTAJ jakiś post ;) Rozumiem, że to jest to ;) Z jakich repo można zassać wymienione tam progsy?

Repo do Torrentuli jest podane, ale nie mam "drogi" do Mobile Finder i Safari Download Plugin.

#21 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 10:56

jak nie masz to wrzuc sobie źródło : ride4.org/shai.xml i potem wejdź do sources i zainstaluj All sources bodajże i bedziesz miał mase źródeł i napewno bedzie MF i Safari DP pozdro

#22 Soni

Soni
  • 20 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 16:13

jak zainstalować tego torrenta? Co i jak? Tutek by się przydał. Ktoś już ma torrent na iphonie? Dla mnie to zbawienie, postawiam go na noc na podstawce i torrent śmiga. Wole miec to na iphone niż kompa odpalać na całą noc.

Z kąd to dokładnie pobrać? Bo z 1 postu, z linku mało co wiem ;/ I jak to wgrać? Jako aplikacje przez itunes? A trzeba do tego jeszcze coś mieć?

Pytam, bo mam od kilku dni iphone, a bardzo bym chciał miec taki program :)

Pozdro :)

---- Dodano 02-01-2009 o godzinie 18:14 ----
Mam iphone 2g 16gb,wersja 2.2

#23 deepack

deepack
  • 242 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 stycznia 2009 - 16:34

Z kąd to dokładnie pobrać? Bo z 1 postu, z linku mało co wiem ;/ I jak to wgrać? Jako aplikacje przez itunes? A

Panie pisze się SKĄD

#24 Soni

Soni
  • 20 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 18:28

A ty jakiś nauczyciel j.polskiego? Takich durnych tekstów nie pisz, bo sobie tylko posty nabijasz. Od poprawiania są moderatorzy, a nie użytkownicy. To ktoś mi pomoże? Bo ten nade mną chciał tylko post nabić.

#25 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 stycznia 2009 - 19:09

Przypomne Koledze Soni jeden z punktow Regulaminu Forum:

Sprawdź pisownię i gramatykę swojej wypowiedzi. Nie tylko spowoduje to lepsze zrozumienie Twojej wypowiedzi przez innych ale też pozwoli Ci na zachowanie szacunku do Twojej osoby.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych