Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

WallApp [zabezpiecz swoje SMSy, Zdjęcia ...]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
169 odpowiedzi w tym temacie

#26 Patrykw

Patrykw
  • 580 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 11:06

oczywiscie copyright and made by LoBo :D I puscic na AppStore :D i masz miliona w kieszeni :D


Program wymagający Jiggy nie znajdzie się w AppStore.

#27 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 26 kwietnia 2008 - 13:26

LoBo,
TAK, TAK, TAK - zrobic jedna aplikacje w ktorej mozemy wybrac co chcemy zabezpieczyc !!! Super sprawa !!!
ja bym chcial zahasłować dostęp do folderu "zdjecia" - czy to bedzie mozliwe???

Pozdro


mozna :)

a program mozna nazwac AppWall ;)


za niedlugo bedzie ;), tymczasowo tylko na SMSy bo musialem przebudowac aplikacje

#28 iAdam

iAdam
  • 415 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 26 kwietnia 2008 - 14:08

Lobo jak stworzysz tą aplikację, to proszę, wyślij na priva albo upublicznij konto do donatowania :) Zreszta powinni tak zrobić wszyscy twórcy autokorekty, polskiemu menu, itp. Przepraszam za kolejne pytanie o chmody, ale mam cholerny problem z rozgryzieniem, jak zrobić to za pomocą cyberducka :/ EDIT: Poradziłem sobie i z chmodami i zobaczyłem okienko z dotacją ;] Sorry :)

#29 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 26 kwietnia 2008 - 15:03

@LoBo: rozumiem że jak skończysz to wrzucamy to do repozytorium MyApple? :)
@iAdam: ależ takie strony są i wielokrotnie były podawane:
- iPhone - Dotacje - moja strona (autor autokorekty, iFix'a, iBiblii i ContactIcon, współautor mGadu)
- iPhone - Dotacja dla autora mGadu i sĹ�ownikĂłw - strona Slyv'a, autora słowników WeDicta i współautora (w większej mierze) mGadu.

#30 daichu

daichu
  • 122 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 16:28

za niedlugo bedzie , tymczasowo tylko na SMSy bo musialem przebudowac aplikacje



ale na inne aplikacje tez bedzie? na zdjecia itp. ?

#31 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 17:57

Uporałem sie z tym problemem... hmm... Dziwna sprawa... Wszedlem do Findera i zobaczylem uprawnienia jakie dalem do SMS.app. oczywiscie sciezk dostepu to: /var/root/Applications/ Wszystko bylo ok...ale jeszcze wszedłem do /~ i tutaj Applications i? I nie bylo SMS.app. O_O no to go skopiowałem z /var/root/Applications/ i faktycznie juz sie pojawiło. Ale czemu takie cos mi sie wyswietla w Finderze a jak wchodze przez WinSCP to tego nie widze? :| ... A dotacje niedlugo pewnie ode mnie otrzymasz ;)

#32 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 26 kwietnia 2008 - 21:25

ale na inne aplikacje tez bedzie? na zdjecia itp. ?


tak będzie :), narazie chce sie uporać z formą do której można dodawać kolejne aplikacje modułowo

@LoBo: rozumiem że jak skończysz to wrzucamy to do repozytorium MyApple? :)
@iAdam: ależ takie strony są i wielokrotnie były podawane:
- iPhone - Dotacje - moja strona (autor autokorekty, iFix'a, iBiblii i ContactIcon, współautor mGadu)
- iPhone - Dotacja dla autora mGadu i sĹ�ownikĂłw - strona Slyv'a, autora słowników WeDicta i współautora (w większej mierze) mGadu.


myślę że WallApp będzie już można wrzucić do repo, jednak początkowo podejżewam że problem bedzie przy aktualizacjach, bedzie trzeba odinstalować i zainstalować ponownie :(


SmsWall przerodziło się w WallApp, szczegoły w 1 poście :)

#33 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 21:27

LoBo czyli generalnie WallApp jest na razie póki co tylko na MobileSMS? ...Bo mi normalnie po wklepaniu hasla wskakuje do SMSD :) Wiec problemu nie ma. Pewnie dlatego ze wczesniej mialem ustawione w SMSD na domyslny app do smsow :) EDIT: EEeermmm.....dobra...to teraz taka zagadka: Jeśli nadałem hasło zarówno na blokowanie smsów jak i wejscie w ustawienia takie samo...jak mam sie dostac do ustawien WallApp-a?... :D :D :D

#34 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 26 kwietnia 2008 - 21:35

LoBo czyli generalnie WallApp jest na razie póki co tylko na MobileSMS? ...Bo mi normalnie po wklepaniu hasla wskakuje do SMSD :) Wiec problemu nie ma. Pewnie dlatego ze wczesniej mialem ustawione w SMSD na domyslny app do smsow :)

EDIT: EEeermmm.....dobra...to teraz taka zagadka: Jeśli nadałem hasło zarówno na blokowanie smsów jak i wejscie w ustawienia takie samo...jak mam sie dostac do ustawien WallApp-a?... :D :D :D


podaj hasło który wpisałeś :)

tak, narazie jest na MobileSMS, byc moze SMSD przejąl jego identyfikator dlatego odpala sie SMSD, teraz ustawienia Wall-a to osobna aplikacja :) jako Wall w ktorej to tez wybierasz co chcesz zrobic

#35 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 21:40

Nie no tak tak..oczywsicie...ja to haslo wpisuje :D Ale poniewaz jest takie samo jak to, ktore ustawilem do blokowania dostepu do smsów to po wpisaniu hasla wchodzi mi do smsów :)

#36 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 26 kwietnia 2008 - 21:41

Nie no tak tak..oczywsicie...ja to haslo wpisuje :D Ale poniewaz jest takie samo jak to, ktore ustawilem do blokowania dostepu do smsów to po wpisaniu hasla wchodzi mi do smsów :)


uruchom WallApp i wpisza hasło, w SMSach wejdziesz tylko w SMSy

#37 Voytec

Voytec
  • 173 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 21:53

widze ze ikona sie przydala :) i'm glad ;) Dołączona grafika zaraz wyrobuje program ;) brawo LoBo za koncepcje.


edit: wrzuccie juz aplikacje do repo ;)

#38 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 21:56

Przeinstalowalem juz aplikacje, bo mialem SmsWall, teraz juz mam WallApp. Wszystko śmiga, dziękóweczka :) EDIT: Sorry za prolemy... jednak cos nie śmiga xD Nie zapisuje ustawień i 2: po wpisaniu "sms" wyskakuje komunikat ze bledne haslo. uh?

#39 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 26 kwietnia 2008 - 21:59

dzięki :), szkoda że nie można zawalczyć z notyfikacja itp dla smsów, ale co do reszty aplikacji mam nadzieje ze nie bedzie niespodzianek :), jutro zajmę się ustawieniami :)

#40 maly00

maly00
  • 121 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 22:26

LoBo gratuluje! Super się rozwija Twój programik. Proponowałbym jeszcze angielską wersje. Program na pewno znajdzie swoich fanów :) Aplikacje zaraz wrzucę i przetestuję (chyba że doczekam się pojawienia WallApp na repo ;))

#41 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 26 kwietnia 2008 - 22:28

LoBo gratuluje! Super się rozwija Twój programik. Proponowałbym jeszcze angielską wersje. Program na pewno znajdzie swoich fanów :) Aplikacje zaraz wrzucę i przetestuję (chyba że doczekam się pojawienia WallApp na repo ;))


jak będzie w repo to napiszę, narazie instaluj recznie

#42 maly00

maly00
  • 121 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 22:54

Już wrzuciłem i wszystkie komendy wpisałem ale po włączeniu aplikacji pyta mnie o hasło... Jakie mam tam wpisać? Edit: ok znalazłem w pilku ze hasło to test ;d

#43 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 26 kwietnia 2008 - 22:59

Już wrzuciłem i wszystkie komendy wpisałem ale po włączeniu aplikacji pyta mnie o hasło... Jakie mam tam wpisać?
Edit: ok znalazłem w pilku ze hasło to test ;d


ściągnij raz jeszcze, już poprawiłem, faktycznie były poustawiane hasła

#44 maly00

maly00
  • 121 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 23:11

hmm fajnie ;d Miałem SMSD jako domyślną aplikacje do smsów ale mimo to ikonka MobileSMS byla widoczna. Po zainstalowaniu WallApp i zresetowaniu tel nie blokowało mi nic wiec wyłączyłem blokadę sms i zresetowałem tel, Ikonka MobileSMS znikła. Włączyłem blokadę i zresetowałem jeszcze raz i teraz blokuje mi SMSD. Zabezpieczona ikonka nazywa się "SMS" co trzeba zrobić żeby podmieniała mi się ikonka w Customize2?

#45 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 23:19

Mi tez blokuje SMSD. Wiec git gitara looz blues :D LoBo, jak Ci sie bedzie chcialo to mozesz tez jednak zrobić oddzielna aplikacje do Zdjęć. :) Tak w sumie teraz patrze na WallAppa i powiem szczerze ze przeinstalowalem spowrotem na SMSwall-a. Czemu? Bo WallApp jest podobny troche do HidePoda. A tu chodzi wlasnie o to, że wchodzisz w smsy- wpisujesz haslo, chcesz wejsc do zdjec- tez wpsisujesz haslo. Tak na poczatku myslalem ze dzieki temu bedzie "ład i porządek", ale jednak chyba wole tą pierwszą opcje :) ale tak czy siak, brawa sie należą temu Panu :)

#46 mrg

mrg
  • 46 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 23:28

Czy jest już instalacja za pomocą źródła? :-)

#47 kamilps3

kamilps3
  • 768 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 kwietnia 2008 - 23:32

Czy jest już instalacja za pomocą źródła? :-)


jak będzie w repo to napiszę, narazie instaluj recznie



#48 daichu

daichu
  • 122 postów

Napisano 27 kwietnia 2008 - 08:38

LoBo, jak Ci sie bedzie chcialo to mozesz tez jednak zrobić oddzielna aplikacje do Zdjęć. :)


nie nie aplikacja bedzie jedna do wielu app. tak bedzie lepiej.

#49 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 27 kwietnia 2008 - 11:34

LoBo a bedzie mozna korzystac zarówno z SMSwall-a jak i AppWalla? Z tym ze w AppWallu nie bede wprowadzał hasla dla SMS-ów? :)

#50 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 27 kwietnia 2008 - 14:41

hmm fajnie ;d Miałem SMSD jako domyślną aplikacje do smsów ale mimo to ikonka MobileSMS byla widoczna. Po zainstalowaniu WallApp i zresetowaniu tel nie blokowało mi nic wiec wyłączyłem blokadę sms i zresetowałem tel, Ikonka MobileSMS znikła. Włączyłem blokadę i zresetowałem jeszcze raz i teraz blokuje mi SMSD.

Zabezpieczona ikonka nazywa się "SMS" co trzeba zrobić żeby podmieniała mi się ikonka w Customize2?



podmien ikone w katalogu /Applications/SMS.app/icno.png


LoBo a bedzie mozna korzystac zarówno z SMSwall-a jak i AppWalla? Z tym ze w AppWallu nie bede wprowadzał hasla dla SMS-ów? :)


hmmm zakładając że zainstalujesz WallApp a potem SMSwall i nie bedziesz zmieniał w WallApp ustawien SMSowych to powinno działać


Nowa wersja 1.2 - szczegóły w 1 poście




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych