Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

WallApp [zabezpiecz swoje SMSy, Zdjęcia ...]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
169 odpowiedzi w tym temacie

#1 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 25 kwietnia 2008 - 19:14

Hej

taka mała aplikacja która wymaga hasła podczas wchodzenia w ...


WallApp

AKTUALNA WERSJA 1.3

Autor : Adam "LoBo" Labus
Ikona dla WallApp : Voytec

UWAGA:WallApp był testowany na 1.1.3/4

Zalety:
- działa :)
- SMSy na hasło
- Ustawienia na hasło
- Zdjęcia na hasło

Błędy i inne wady :
- starałem się nie popelnić ale mogą wystepować ;)
wszelkie błędy proszę zglaszać na forum lub mailowo pod adres adam.labus@hotmail.com

Wady : które nie zostana naprawione
- brak małych czerwonych kółeczek na aplikacji SMS
- blokoada SMSów tylko gdy klikniemy na aplikację
- brak blokady powiadomień o smsach



Instalacja: [aktualnie tylko ręczna]

1. UWAGA: jeśli chcesz usunąć/zaktualizować WallApp wcześniej odbezpiecz wszystkie aplikację a następnie zrestartuj iPhone'a
2. po wykonaniu pkt 1. zawartość paczki http://www.x65.repub...pl/Wall.app.zip wrzucamy do /Applications/
3. wykonujemy następujące komendy [terminal, putty]

chmod 777 /Applications/Wall.app/chmody.sh
/Applications/Wall.app/chmody.sh


4. restart iPhone'a


Dla osób które wcześniej zainstalowały SMSwall przed instalacją nalezy wykonać czynności

1. plik Info.plist z http://www.toolate.yoyo.pl/Info.zip wrzucamy do /Applications/MobileSMS.app/
2. kasujemy plik Info.plist_backup z /Applications/MobileSMS.app/
3. kasujemy SMS.app z /Applications/
4. restart iPhone'a i dopiero przejść do instalacji WallApp
1. SMS.app wrzucamy do /Applications/


p.s. czekam na uwagi i propozycje zmian :)



Jeśli rogram Ci się spodobał bądź chcesz mi za niego podziekować albo zwyczajnie
chcesz wesprzeć jego dalszy rozwój zachęcam to wsparcia przez dotację.
>>> iPhone - SMSwall <<<





Screeny:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

#2 djKristo

djKristo
  • 899 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 19:35

a takie pytanko ... jeśli jest zainstalowany programik Taskbar Notifier to czy przy otrzymaniu sms-a pokaże się u góry ikona o sms-ie ? czy tez nie ?

#3 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 25 kwietnia 2008 - 19:41

a takie pytanko ... jeśli jest zainstalowany programik Taskbar Notifier to czy przy otrzymaniu sms-a pokaże się u góry ikona o sms-ie ? czy tez nie ?


pokaze :)

#4 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 kwietnia 2008 - 19:42

Podoba mi się to! :) Zaraz instaluje. :)

#5 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 25 kwietnia 2008 - 19:48

beta 2 jest do ściągnięcia, ciągle ten sam link

+ poprawilem zapisywanie przełacznika, wczesniej odmawiał ;)

dodatkowo dodałem mały opis co i jak :)

mile widziane uwagi, błędy i zamowienia na dodatkowe funkcje

#6 maly00

maly00
  • 121 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 19:57

Super aplikacja! Zaraz zainstaluje :) Pojawi się na repo? Szkoda tylko że nie pokazuje się liczba nieprzeczytanych wiadomości ale coś za coś, mam nadzieje ze wkrótce zostanie to poprawione ;) Domyślam się ze Jiggy Runtime potrzebne? Na screenie widze ze dostęp do ustawień tez blokuje? Jeszcze jakby można było dać blokade do Photos?

#7 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 25 kwietnia 2008 - 20:01

Super aplikacja! Zaraz zainstaluje :) Pojawi się na repo? Szkoda tylko że nie pokazuje się liczba nieprzeczytanych wiadomości ale coś za coś, mam nadzieje ze wkrótce zostanie to poprawione ;)

Domyślam się ze Jiggy Runtime potrzebne?

Na screenie widze ze dostęp do ustawień tez blokuje? Jeszcze jakby można było dać blokade do Photos?


nie do ustawień nie, nie wiedzialem jak rozwiązać kwestie ustawienia samej aplikacji stą gdy wpiszesz haslo dla ustawień wejdziesz w ustawienia.

jiggy runtime potrzebne :)

niestety nie wiem czy jiggy jest na tyle potezne aby obslugiwalo notyfikacje, prawdopodobnie nie ma takiej mozliwosc a co za tym idzie nie bedzie 'koleczek' :(, to jest osobna aplikacja a nie MobileSMS stad tracimy notyfikacje, jesli chcesz miec na SB i SMSwall i SMSy oryginalne nie podmieniaj pliku Info.plist w MobileSMS.app ;)

p.s. jeśli chcesz miec mozliwosc blokowania ustawien to moge zrobic osobne aplikacje to tego, nie mam weny jak rozwiazac blokade kilku aplikacji jedna aplikacja, ale jesli ktos ma pomysł :)

#8 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 20:12

Na SMSD to pewnie nie działa? Standardowego klienta nie używa lecz właśnie SMSD, stąd moje pytanie.

#9 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 25 kwietnia 2008 - 20:14

Na SMSD to pewnie nie działa? Standardowego klienta nie używa lecz właśnie SMSD, stąd moje pytanie.


oki jesli chcesz doborie w ustawieniach mozliwosc wybou co sie chce uruchomic :) standardowa alplikacje SMS czy SMSD i dodatkowo w instalce dam ukrycie obu aplikacji :)

#10 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 kwietnia 2008 - 20:17

Ale skoro masz gotowy kod... nie dało by się zrobić tego na inne aplikacje? Zdjęcia/Maile/iPod? :)

#11 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 25 kwietnia 2008 - 20:18

Ale skoro masz gotowy kod... nie dało by się zrobić tego na inne aplikacje? Zdjęcia/Maile/iPod? :)


da rade :), właśnie testuje mozliwosc interacji z katalogiem danego programu aby nie tworzyc dodatkowych aplikacji :)

#12 djKristo

djKristo
  • 899 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 20:34

no i pięknie działa :) .. teraz jeszcze tylko niech ktoś mi powie jak wejść w ustawienia np żeby zmienić hasło na inne ? bo jakoś nie widzę przycisku aby dostać się do tych dodatkowych opcji :/

#13 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 25 kwietnia 2008 - 20:41

no i pięknie działa :) .. teraz jeszcze tylko niech ktoś mi powie jak wejść w ustawienia np żeby zmienić hasło na inne ? bo jakoś nie widzę przycisku aby dostać się do tych dodatkowych opcji :/


i o to chodzi, przeczytaj 1 post :)

#14 djKristo

djKristo
  • 899 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 21:11

ja to jednak jestem ciężko myślący człowiek ;) ... jak by Ci się jeszcze udało jakimś cudem zrobić żeby wyswietlala się ikona o nieprzeczytanych wiadomościach to by było bosko ;) (jest w ogóle jakaś szansa ze uda Ci się coś wykombinować z ta ilością nieprzeczytanych sms ? czy nie ma szans ?)

#15 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 21:12

oki jesli chcesz doborie w ustawieniach mozliwosc wybou co sie chce uruchomic :) standardowa alplikacje SMS czy SMSD i dodatkowo w instalce dam ukrycie obu aplikacji :)


Wow, dzięki serdeczne :D Byłbym bardzo wdzięczny jeśli to oczywiście nie kłopot :)

#16 Nitay

Nitay
  • 28 postów
  • SkądWawa

Napisano 25 kwietnia 2008 - 22:41

LoBo Testuje na 1.1.3/4 I powiem szczerze ze jestem zadowolony Dzisiaj rano jak czytałem swoje SMS to myślałem o takiej aplikacji, bo moje połówka upodobała sobie sudoku i czasami pożycza tel. a nie do wszystkiego musi mieć dostęp! Czekam na ukrywanie przychodzących wiadomości. I za hasłowanie aplikacji zdjęcia

#17 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 23:18

W-O-W !
No proszę...wczoraj były prośby i marzenia odnośnie takiego programu...i cyk! Mowisz - masz. Uznanie LoBo :)

---- Dodano 26-04-2008 o godzinie 09:50 ----
Dobra...mam pytanie. Juz poruszalem temat na forum ale nikt mi nie odpisal.
Mam problem ze zmienieniem, dodaniem czegokolwiek przez SSH. Tak samo jak podmieniam ikonki w folderach aplikacjii i nic po restarcie iP mi sie nie zmienia, tak po dodaniu ręcznie aplikacji LoBo-a nic mi sie na SB nie pojawia... Ktos zna przyczyne i potrafi pomoc? :)

#18 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 26 kwietnia 2008 - 08:59

1. Informacj o nieprzeczytanych jak i ukrycia nowych przychodzących nie będzie :(, jiggy jest za proste i 'chyba' nie da rady tego zrobić

2. Musicie mi pomóc w wyborze, czy zmieniamy nazwę rogramu i dodajmy wybor co chcemy uruchomic czy dla Zdjęć, Ustawień itp robić osobne aplikacje ?

3 Z3T a nadajesz chmody ?

#19 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 09:04

No tak. Pewnie ze nadaje. :( 777 i 775 tak? to tak nadaje. Chyba ze na zle katalogi i zle pliki, ale watpie. Bo wszystko robie i robiłem wg instrukcji... :| EDIT: Co do 2 punktu: Dla mnie to w sumie obojętne, ale zeby byl wiekszy porzadek pewnie lepiej ustawić mozliwosc wybierania na co hasla chce sie ustawic :) EDIT2: A moze nie pojawia mi sie dlatego, ze w zakladce "Owner" jest wyswietlone "root" a nie "mobile" ? :/ Nie mam pojęcia...zachodze w glowe i nie wiem. Tak samo jest jak chce podmienic ikonki. NIc. Jak patrze przez WinSCP czy cokolwiek innego, te ikonki sa podmienione, ale w dalszym ciagu na iP ich nie widac. Tylko stare, fabryczne :|

#20 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 26 kwietnia 2008 - 09:37

Luzik, czyli jesli dobrze rozumiem zrobic jedna aplikacje w ktorej mozemy wybrac co chcemy zanezpieczyc :), czyli SMSwall przyjmie inna nazwe p.s. ja aplikacje i wszyskie ich elelmnty mam na root

#21 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 09:48

Sorrci ze odbiegam troche od tematu: Nie no ja też mam na var/root/Applications. Ale nie wiem czemu nic nie moge zrobic :| Juz na caly folder Apps mam ustawione chmody na 777. Na podkatalogi i SMS tak jak mowiles 777 i 755. Dziwna sprwa...na 1.1.2 nie mialem takich problemow. :| P.S: No dla mnie przejrzyściej i ładniej byloby jakby byla jedna aplikacja :P Rozumiem ze pozniej bedzie ja mozna smialo ukryc Poofem? :> i co do smsow bedzie tzn dziala to tylko na MobileSMS - tym fabrycznie wbudowanym?

#22 piotr.f1

piotr.f1
  • 13 postów
  • SkądPL

Napisano 26 kwietnia 2008 - 09:50

LoBo, TAK, TAK, TAK - zrobic jedna aplikacje w ktorej mozemy wybrac co chcemy zabezpieczyc !!! Super sprawa !!! ja bym chcial zahasłować dostęp do folderu "zdjecia" - czy to bedzie mozliwe??? Pozdro

#23 daichu

daichu
  • 122 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 10:31

a program mozna nazwac AppWall ;)

#24 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 10:34

oczywiscie copyright and made by LoBo :D I puscic na AppStore :D i masz miliona w kieszeni :D

#25 daichu

daichu
  • 122 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 10:45

hym. dobry plan. ;) zaproponuj im taki program i moze zaakceptuja :D albo i nie.! oni sie z nami nie dziela dobrymi programami to "my" tez nie :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych