Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Super dodatki cz. II (Tunning biurka)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#26 hugo

hugo
  • 50 postów

Napisano 17 maja 2008 - 12:48

Wielkie dzięki kolego za informacje

#27 Trith

Trith
  • 24 postów
  • SkądLuboń/Poznań

Napisano 21 maja 2008 - 16:03

Dodanie "szufladek" do Stacków:
Trzeba ściągnąć jakiś plik z tej strony, przeciągnąć wybraną ikonę do katalogu odpowiadającego temu Stackowi i wrzucić go ponownie do docka i można cieszyć się takim efektem:
Dołączona grafika

#28 Laborman

Laborman
  • 397 postów
  • SkądDeep Space 9

Napisano 30 maja 2008 - 20:22

Pozwolę sobie na małe pytanko. Kiedyś tu na forum znalazłem zestaw ikon peerelowskich takich jak logo dziennika telewizyjnego, czy CPN. Czy ktoś z was wie jak nazwya się ten zestaw. Byłbym wdzięczny za pomoc.

#29 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 31 maja 2008 - 14:03

Pozwolę sobie na małe pytanko. Kiedyś tu na forum znalazłem zestaw ikon peerelowskich takich jak logo dziennika telewizyjnego, czy CPN. Czy ktoś z was wie jak nazwya się ten zestaw.
Byłbym wdzięczny za pomoc.

Proszę bardzo: PRL w Mac’u (i w PC też) - zestaw ikon v.0.2 :grin:

#30 Laborman

Laborman
  • 397 postów
  • SkądDeep Space 9

Napisano 31 maja 2008 - 14:27

Dziękuję bardzo. Te ikony są świetne!!

#31 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 09 czerwca 2008 - 15:08

Pomyślałem, że nie zaszkodzi dodać parę ciekawych linków do "kustomizacji"! :D
I jeszcze strona specjalna dla użytkowników Windows:
(PS. Pewnie większość osób już ją zna, ale ja i tak polecam! Dzięki Flyakite OX Wasz Windows przemieni się nie do poznania w Mac OS X! Włączając w to wydajność i stabilność!;))

#32 petr

petr
  • 332 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2008 - 14:08

gratuluje wątku, super linki i ogarniecie!! :) liteicon podmienia ikony, ale nie apliakcji, a candybar jest płatny... czy jest jeszcze jakis darmowy soft który podmienia ikonki aplikacji?

#33 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 10 czerwca 2008 - 20:12

Ja proponuje darmowy FastIcns. Włączasz w tym programie "Batch Coversion Mode" (jabłko + B) i przeciągasz wybraną ikonę na wirujący sześcian który widzisz na ekranie. Tym sposobem przekonwertujesz tą ikonę na format "icon catalog" (czyli "format przyjazny makom";)), a to już pozwoli Ci na swobodną "ręczną" podmianę dowolnej ikony programu lub teczki. Sposób jak to zrobić masz opisany w pierwszym poście tego wątku.

#34 joasia

joasia
  • 130 postów
  • SkądKrakow, Poland

Napisano 10 czerwca 2008 - 23:53

Tez mialam kiedys podobny problem, sposob z FastIcns pomogl :). Swoja droga swietny watek :). Wielkie dzieki dla autora .

#35 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 16 lipca 2008 - 21:12

Witam
kiedys na forum pojawil sie link do programu ktory pozwalal na umieszczanie zdjęć na biurku (wybieralo sie ramke, zdjecia, itp, efekt "porozrzucanych" zdjec na biurku)...ktos wie jak sie ten program nazywa?


ZNALAZŁEM! SnapShooter 1.5b2 - MacUpdate
Pewnie o to chodziło, wcześniej prawdę mówiąc nie znałem tego programu, ale teraz się na niego przypadkowo natknąłem, więc zamieszczam info "dla przyszłych pokoleń"... :D

#36 fabianG86

fabianG86
  • 12 postów

Napisano 16 lipca 2008 - 22:09

przydatne info witam mam iphona od jakiegos czasu a nie wiem jak uzywac tego MACA?? jak wrzucac aplikacje?? jakie zeczy instalowac na iphonie?? czy da sie jakos instalowac aplikacje, gry przez komputer do iphona czy tylko tak jak ja to prubuje robic czyli przypomocy karty wifi w telefonie?? prosze o instrukcje

#37 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 04 sierpnia 2008 - 21:04

Mam dla Was pewien mały, lecz miły prezencik, zobaczcie sami:

UsingMac - 200 Mind-Blowing Nature Wallpapers
UsingMac - Apple Wallpapers
UsingMac - Leopard Wallpapers
UsingMac - Firefox Wallpapers

I jak to mówią...
ENJOY! :D

#38 OskiKX85

OskiKX85
  • 193 postów
  • SkądSochaczew

Napisano 29 sierpnia 2008 - 13:28

A są może jakieś strony z darmowymi zegarkami na biurko??

#39 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 29 sierpnia 2008 - 13:41

A są może jakieś strony z darmowymi zegarkami na biurko??


Przecież tu jest dość dużo darmowych... Galeria zegarów na biurku | Vlastudio.com - darmowe tapety: panoramiczne, na dwa monitory, dla iPhone i innych komórek, tapety z zegarem, kartki

#40 MietasSR

MietasSR
  • 10 postów

Napisano 29 sierpnia 2008 - 19:17

A może pojawiła się jakakolwiek możliwość zmiany całego interfejsu Leoparda na ten podobny do Tigera? Styl z Leo jakoś nie podchodzi mi tak jak ten z Tigera ;P (proszę nie patrzeć na to że mam Hackintosha, u mnie wszystko działa, zadaję tylko najzwyklejsze pytanie!)

#41 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 29 sierpnia 2008 - 21:05

A może pojawiła się jakakolwiek możliwość zmiany całego interfejsu Leoparda na ten podobny do Tigera? Styl z Leo jakoś nie podchodzi mi tak jak ten z Tigera ;P

(proszę nie patrzeć na to że mam Hackintosha, u mnie wszystko działa, zadaję tylko najzwyklejsze pytanie!)


Ale o który interfejs Ci chodzi?! Aż tak Ci przeszkadza?! Jeśli chcesz można całego Leoparda zmienić nie do poznania, ale to oczywiście nieoficjalnie i tylko dla zaawansowanych użytkowników... Jeśli chcesz np. zmienić tylko docka, możesz użyć Ed-Shiro lub Secrets i ustawić dock 2D...

#42 MietasSR

MietasSR
  • 10 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 11:26

Chodzi mi głównie o Menubara i wygląd okienek. Chciałbym aby wyglądały one jak w Tigerze, tzn. styl Brushed Metal.

#43 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 30 sierpnia 2008 - 11:35

Chodzi mi głównie o Menubara i wygląd okienek. Chciałbym aby wyglądały one jak w Tigerze, tzn. styl Brushed Metal.


To tak jak mówiłem: zainstaluj Secrets i włącz "Use metal appearance in all apps", w sekcji "System"! ;)

#44 MietasSR

MietasSR
  • 10 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 22:22

Niestety nic to nie dało ;) Może jakieś alternatywy? :) Serio, drażni mnie wygląd Leoparda, ten z Tigera jest ładniejszy :P

#45 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 31 sierpnia 2008 - 07:24

To może poszukaj tematów dla leoparda: MacThemes Forum / The Official Themes for Leopard Thread

#46 Juzwa

Juzwa
  • 107 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 września 2008 - 13:33

Witam, zna ktoś jakąś fajną strone z ikonami dla Tigera?

#47 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 25 września 2008 - 14:23

Witam,
zna ktoś jakąś fajną strone z ikonami dla Tigera?


Może tutaj znajdziesz coś dla siebie.... ;)

#48 Juzwa

Juzwa
  • 107 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 września 2008 - 15:28

dziękuję - a jaki jest najlepszy program (darmowy) do zmieniania ikon na Tigerze?

#49 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 25 września 2008 - 17:51

dziękuję - a jaki jest najlepszy program (darmowy) do zmieniania ikon na Tigerze?


LiteIcon

#50 Juzwa

Juzwa
  • 107 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 września 2008 - 21:13

Ok ściągnęłam ten program i nie chcą mi się potem ładować zmiany ikon - klikam apply changes i nic. Co mam zrobić? A ikonka dashboard w docku to napis "icons" i zdjęcie z podglądu obrazów...część ikon się załadowała a część nie... co robić?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych