Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Koszalin: MacSpotkanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Koszalin: MacSpotkanie (0 użytkowników oddało głos)

  1. Piwnica Pod Baranami (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Green Pub (1 głosów [5.26%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 5.26%

  3. Oba mi pasują (5 głosów [26.32%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 26.32%

  4. Spotkanie ma się odbyć 05.04.2008r (3 głosów [15.79%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.79%

  5. Spotkanie ma się odbyć 12.04.2008r (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. Oba terminy mi poasują (4 głosów [21.05%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 21.05%

  7. Spotkanie ma się odbyć o godzinie 17.00 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  8. Spotkanie ma się odbyć o godzinie 19.00 (1 głosów [5.26%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 5.26%

  9. Obie godziny mi pasują (5 głosów [26.32%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 26.32%

Głosuj

#51 wasil16

wasil16
  • 541 postów
  • SkądMielno

Napisano 08 kwietnia 2008 - 10:58

A nie mowilem,ze bateria potrzebuje takiej pracy na kabelku!Powiem Ci wiecej,zycie powinno przekroczyc nawet to 100% i pozniej zatrzymac sie na pewnym poziomie!!! Sciagnij sobie z internetu bardzo dobry i darmowy program BatteryInfo dla MAC OS X.Tam masz wszystkie informacje o stanie baterii i moge Ci powiedziec,ze sa one w miare rzetelne,wiec na biezaco bedziesz wiedzial co sie dzieje,ze Twoja bateria! Pozdro

#52 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 08 kwietnia 2008 - 11:30

porownalem odczyty z tego programu u mnie z coconut battery i jest idealnie to samo. tyle ze coconut battery nie pokazuje powyzej 100% (ale pojemnosc pokazuje identyczna).

#53 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 08 kwietnia 2008 - 13:15

P.S. Dark jak tam moja sprawa w TP.SA?!? Mam nadzieje,ze cos sie tam ruszy!Ja jestem jak najbardziej za spotkanie w Maredo na drugim pietrze :-)

Sprawa przekazana dalej. W ciągu 2-3 dni będzie coś wiadomo więcej. Jednak od razu po podaniu numeru powiedział mi iż tam będzie problem na ulicy północnej i kwiatowej (chyba). Powiedział mi jednak że zobaczy czy coś da się tam zrobić.

#54 wasil16

wasil16
  • 541 postów
  • SkądMielno

Napisano 14 kwietnia 2008 - 07:51

Sprawa przekazana dalej. W ciągu 2-3 dni będzie coś wiadomo więcej. Jednak od razu po podaniu numeru powiedział mi iż tam będzie problem na ulicy północnej i kwiatowej (chyba). Powiedział mi jednak że zobaczy czy coś da się tam zrobić.


Witam!!!
Byloby super gdyby jednak udalo sie cos wskurac!!! Myslalem,ze ta sprawa zginela juz smiercia tragiczna,ale widze,ze jednak o mnie pamietasz ;-) I bardzo mnie to cieszy!!! Gdyby ten znajomyl mial jakies problemy z rozwiazanie problemu to mimo wszystko prosilbym Ciebie o jakis kontakt z nim,wtedy ja mu dokladnie naswietle cala sytuacje i bedzie wiadomo co i jak!!!

Pozdrawiam i czekam na jakies wiesci!!

#55 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 14 kwietnia 2008 - 08:25

Niestety nie rady w tym momencie nic zrobić. Dzwonił do mnie i powiedział mi iż tam do was podprowadzone jest tylko 10 par kabli i wszystkie są w tym momencie w użyciu. Nie ma w tym momencie możliwości ani podłączenia bo kabli brak, ani podciągnięcia kolejnych kabli. Na dzień dzisiejszy jednym możliwością jest iż ktoś zrezygnuje z TPsa i zwolnią się kable. W sumie sorry że dopiero teraz piszę ale przez weekend nie miałem czasu się zalogować. W sumie to kiszka. To mój dobry znajomy więc raczej by mnie w jajo nie robił. Przykro mi że nie udało się pomóc.

#56 wasil16

wasil16
  • 541 postów
  • SkądMielno

Napisano 14 kwietnia 2008 - 20:16

Niestety nie rady w tym momencie nic zrobić. Dzwonił do mnie i powiedział mi iż tam do was podprowadzone jest tylko 10 par kabli i wszystkie są w tym momencie w użyciu. Nie ma w tym momencie możliwości ani podłączenia bo kabli brak, ani podciągnięcia kolejnych kabli. Na dzień dzisiejszy jednym możliwością jest iż ktoś zrezygnuje z TPsa i zwolnią się kable.
W sumie sorry że dopiero teraz piszę ale przez weekend nie miałem czasu się zalogować.

W sumie to kiszka. To mój dobry znajomy więc raczej by mnie w jajo nie robił. Przykro mi że nie udało się pomóc.


Dzieki bardzo za interwencje i probe zalatwienia czegos.Jakbys mogl mimo wszystko dac mi jakis bezposredni namiar na tego Twojego znajomego na Priv to bylbym Ci bardzo wdzieczny!!!

Pozdrawiam

#57 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 18 kwietnia 2008 - 10:46

Panowie i Panie? :) Moze reaktywacja tematu i organizacja spotkania pod koniec kwietnia / poczatek maja?

#58 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 18 kwietnia 2008 - 21:35

Jutro będę zakładał nowy wątek z imprezą wstępnie planowaną na 3.05 lub 10.05 Maja. Spokojnie. Trochę ostatnio zajęty jestem :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych