Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* - - - - 2 głosy

iPhone 16/16 Pro - status zamówienia, opłaty, kurierzy, zwroty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
278 odpowiedzi w tym temacie

#201 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 064 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 września 2024 - 08:52

Ja niestety mam w mailu od UPS, że dostawa między 13:00 a 15:00, a o 13:50 muszę wyjść z domu. Niby ciągle jest nadzieja, no ale zobaczymy.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#202 soczekpl

soczekpl
  • 3 228 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 20 września 2024 - 08:57

Ja niestety mam w mailu od UPS, że dostawa między 13:00 a 15:00, a o 13:50 muszę wyjść z domu. Niby ciągle jest nadzieja, no ale zobaczymy.

 

To są prognozy od czapy, na podstawie poprzednich dostaw. Jeżeli zostało wydane do doręczenia, to może być za chwilę, a może być równie dobrze o 16.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPad Pro '11 M4 Cellular / iPhone 16 Pro / Apple Watch series 7 SS 45mm / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#203 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 064 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 września 2024 - 08:59

Wiem, dlatego siedzę w niezdrowej ekscytacji ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#204 bartekpolska

bartekpolska
  • 77 postów

Napisano 20 września 2024 - 09:06

Wiem, dlatego siedzę w niezdrowej ekscytacji ;-)

Leć szukaj po ulicach kuriera ;) a tak na serio zadzwoń na infolinie i poproś o numer do kuriera i się umów że odbierzesz od niego gdzieś z miasta



#205 _Artek_

_Artek_
  • 1 039 postów

Napisano 20 września 2024 - 09:10

Właśnie UPS zmienił mi datę doręczenia na wtorek......także. to by było na tyle jeśli chodzi o premierę. :D


 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 16 Pro   AirPods MAX


#206 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 064 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 września 2024 - 09:23

a tak na serio zadzwoń na infolinie i poproś o numer do kuriera i się umów że odbierzesz od niego gdzieś z miasta

 

Nie, bo o tej 13:50 jak wychodzę, to na pociąg ;-)

Po prostu chciałbym, żeby zdążył dojechać. Jak nie, to nie, no świat się od tego nie skończy.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#207 pimik

pimik
  • 39 postów

Napisano 20 września 2024 - 09:39

Ja już mam :)

#208 woocash

woocash
  • 1 627 postów

Napisano 20 września 2024 - 09:41

Zamawiałem Pro Max 256GB tytanowy, zamówienie z 16:17, odpowiedź media expert:

Dzień dobry,
aktualnie data wysyłki nie została określona, asortyment występuje w ograniczonej dostępności i dostawy realizowane są małymi partiami. Po przekazaniu zamówienia do realizacji otrzyma Pan osobne powiadomienie mailowe.

 

Zegarek Apple Watch 10 został jednak wysłany równo na premierę i dzisiaj go otrzymam.

Nie chcesz mojego z AOS z datą 25-30.09? :)



#209 piotrjemiolek

piotrjemiolek
  • 26 postów
  • SkądWałbrzych

Napisano 20 września 2024 - 10:13

Odebrałem. Dzisiaj po 8:00 kurier przywiózł paczki. Niestety nowy model oceniam słabo. Różnica w kolorach ekranów (mój jest ok, żony jakiś żółty - oczywiście TT wyłączone). Przycisk aparatu dedykowany wyłącznie do zdjęć poziomych, przy pionowych trzeba nienaturalnie trzymać telefon by go używać. Chcąc zrobić płynny zoom podczas kręcenia filmu "kończy się" palec i nie da rady tego zrobić za jego pomocą. Lepiej jakby nowy przycisk był na środku i miał dodatkowe funkcje, np. do przewijania treści w przeglądarce - dzięki temu nie palcowałoby się ekranu. Aparat robi nieco cieplejsze zdjęcia w nowym modelu. Głośniki te same. Obecnie telefony są gorące bo zrzucają się jeszcze ostatnie dane, zdjęcia i apki z iCloud także ciężko powiedzieć czy poprawili temat grzania się urządzeń. Wygląda na to, że ja raczej swój odeślę, zmiana z 15 Pro Max wręcz irytująca w innowacjach.


Użytkownik piotrjemiolek edytował ten post 20 września 2024 - 10:16

  • shevchenko1987 lubi to

#210 Lubanski

Lubanski
  • 25 postów
  • SkądMława

Napisano 20 września 2024 - 10:34

W euro RTV są dostępne z dostawą na jutro. Mój już jest pakowany.

#211 _Artek_

_Artek_
  • 1 039 postów

Napisano 20 września 2024 - 10:39

Odebrałem. Dzisiaj po 8:00 kurier przywiózł paczki. Niestety nowy model oceniam słabo. Różnica w kolorach ekranów (mój jest ok, żony jakiś żółty - oczywiście TT wyłączone). Przycisk aparatu dedykowany wyłącznie do zdjęć poziomych, przy pionowych trzeba nienaturalnie trzymać telefon by go używać. Chcąc zrobić płynny zoom podczas kręcenia filmu "kończy się" palec i nie da rady tego zrobić za jego pomocą. Lepiej jakby nowy przycisk był na środku i miał dodatkowe funkcje, np. do przewijania treści w przeglądarce - dzięki temu nie palcowałoby się ekranu. Aparat robi nieco cieplejsze zdjęcia w nowym modelu. Głośniki te same. Obecnie telefony są gorące bo zrzucają się jeszcze ostatnie dane, zdjęcia i apki z iCloud także ciężko powiedzieć czy poprawili temat grzania się urządzeń. Wygląda na to, że ja raczej swój odeślę, zmiana z 15 Pro Max wręcz irytująca w innowacjach.

Znowu zbyt ciepłe (żółte ekrany)......o nieeeee a było tyle lat spokoju. :D


  • ftpd i otuadiordna lubią to

 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 16 Pro   AirPods MAX


#212 Paprochwbody

Paprochwbody
  • 462 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 września 2024 - 10:52

W ispocie bez problemu od ręki.



#213 otuadiordna

otuadiordna
  • 185 postów

Napisano 20 września 2024 - 11:01

a tak na serio zadzwoń na infolinie i poproś o numer do kuriera i się umów że odbierzesz od niego gdzieś z miasta

 

Nie, bo o tej 13:50 jak wychodzę, to na pociąg ;-)

Po prostu chciałbym, żeby zdążył dojechać. Jak nie, to nie, no świat się od tego nie skończy.

A ja muszę się jednak dopytać o której przyjedzie bo u mnie kurierzy nauczyli się zostawiać paczki pod drzwiami. O ile w większości sytuacji nie jest to problem to jednak wolałby aby telefonu na wycieraczce nie zostawiał.  

Edit. UPS w przeciwieństwie do DHL czy innych kurierów nie udostępnia numerów telefonów. Tak sugerował bot z chatu ale niestety infolinia potwierdziła. Trochę szkoda. No nic. Jak ktoś podwędzi paczkę to się będą tłumaczyć przed Apple.


W ispocie bez problemu od ręki.

Ahhh gdzie te coroczne walki o iPhone'a ;)


Użytkownik otuadiordna edytował ten post 20 września 2024 - 11:01


#214 shevchenko1987

shevchenko1987
  • 757 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 września 2024 - 11:08

Skończyły się tak samo jak pomysły Apple. 


  • otuadiordna lubi to

 MacBook Pro 14" 2023 (M3 Pro / 18 GB / 512 GB) |  iPhone 15 Pro (128 GB) 

 Watch Ultra 2 |  AirPods Max & AirPods Pro 2 & Beats Flex |  TV 4K (64 GB)


#215 Deniax

Deniax
  • 2 postów

Napisano 20 września 2024 - 11:09

Mediamarkt: Nic...

Status nadal Odbiór w sklepie 20 września
iPhone Pro Max Plus Biały 256 GB
Zamówiono: 13 września 13:52


#216 slaweuszek

slaweuszek
  • 76 postów
  • SkądGorzów Wlkp

Napisano 20 września 2024 - 11:24

Żony sprzęt od 9-ej czeka w paczkomacie, czyli Media Expert dał radę.

Iphone 15 Pro Max / MacBook Pro 2022 / Apple Watch Ultra / AirPods Pro 2 gen.


#217 Shamman

Shamman
  • 13 postów

Napisano 20 września 2024 - 11:38

Wiadomość sprzed chwili z ME:

 

Szanowny Kliencie,
w związku z bardzo dużym zainteresowaniem i ograniczoną dostępnością produktów u producenta, Twoje zamówienie oczekuje na potwierdzenie realizacji. Staramy się maksymalnie przyspieszyć dostawę i poinformujemy Cię natychmiast, jak tylko nastąpi możliwość realizacji.

Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o wyrozumiałość.

Z pozdrowieniami

Zespół MediaExpert.pl

 

Zamówienie z odbiorem osobistym z 14:02. 


  • slaweuszek lubi to

#218 Shrek

Shrek
  • 1 322 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 września 2024 - 11:40

Ahhh gdzie te coroczne walki o iPhone'a ;)

 

To już nie wróci :D Sam kiedyś zrobiłem rezerwację w Berlinie i jechałem w dzień premiery, barierki, kolejka od 24h wcześniej już ustawiona przez całą ulicę, radość z nowości, jak dobrze pamiętam, była przesiadka z 4 na 5S, było WOW, dzisiaj szczerze gdyby wyprodukowali coś jak 5 ale z bebechami jak 16 Pro, to bym nawet pojechał do Berlina, ale tak, nawet do paczkomatu nie wiem czy pójdę jak zostanie wsadzony, czy dopiero jak mi się zachce. U mnie ME nie dał rady jednak, zamówienie nawet nie jest w przygotowaniu, o wysyłce nie mówiąc, więc w sumie, raczej mam to już w D na tą chwilę i ani najmniejszej radości ani chęci podejmowania tego nowego cosia.


 Only Apple 

#219 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 064 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 września 2024 - 11:46

O 12:30 zadzwonił kurier, czy jestem w chacie i że będzie w ciągu 30 minut. Także istnieje szansa, że zdążę przed wyjazdem i będę w pociągu konfigurował XD


  • shevchenko1987 lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#220 Regiss

Regiss
  • 2 936 postów
  • SkądRadom

Napisano 20 września 2024 - 11:52

Mój też już dotarł. DHL się spisał jak co roku przed południem.

iPhone 15 Pro


#221 MarXino

MarXino
  • 10 postów

Napisano 20 września 2024 - 11:59

Mi DHL nie dostarczył czyli tak jak pisało Apple czekać do 23/09



#222 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 064 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 września 2024 - 12:00

Spokojnie, dzień się jeszcze nie skończył. Jeśli jest w doręczeniu, to Ci dojedzie dziś.

 

Fun fact: UPS wysyła teraz maila pod koniec trasy, na którym można na żywo śledzić samochód kuriera. Nie znałem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#223 MarXino

MarXino
  • 10 postów

Napisano 20 września 2024 - 12:04

Spokojnie, dzień się jeszcze nie skończył. Jeśli jest w doręczeniu, to Ci dojedzie dziś.

 

Fun fact: UPS wysyła teraz maila pod koniec trasy, na którym można na żywo śledzić samochód kuriera. Nie znałem.

 

Był już dziś u mnie kurier DHL i dostarczył same etui  :unsure:  



#224 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 064 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 września 2024 - 12:12

MAM!


  • shevchenko1987 lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#225 PL95

PL95
  • 237 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano 20 września 2024 - 12:13

Spokojnie, dzień się jeszcze nie skończył. Jeśli jest w doręczeniu, to Ci dojedzie dziś.

 

Fun fact: UPS wysyła teraz maila pod koniec trasy, na którym można na żywo śledzić samochód kuriera. Nie znałem.

O, ciekawe, a ile wcześniej dostałeś linka do śledzenia samochodu? Ja jak zwykle w centrum Krakowa na szarym końcu, a też mi się trochę spieszy, także chciałem zobaczyć, czy zdążę odebrać dzisiaj czy będzie ponowna próba doręczenia w poniedziałek


 iPhone 16 Pro Max  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 7 45mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 2  





Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych