Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

iPhone 16/16 Pro - status zamówienia, opłaty, kurierzy, zwroty


  • Please log in to reply
181 replies to this topic

#151 alladyn21

alladyn21
  • 1204 posts

Posted Today, 14:45

O, właśnie wpadł update dla AWU2


Szanowny Kliencie,
z przyjemnością potwierdzamy przyjęcie do realizacji Twojego zamówienia

Zleciliśmy transport produktów z magazynu do naszego Centrum Dystrybucji. Napiszemy do Ciebie ponownie, gdy dotrą one na miejsce.


Informacje o zamówieniu
Forma płatności: Płatność w sklepie

Informacje o dostawie
Wybrana data dostawy: ​ 2024-09-20

No nic najwyraźniej trzeba będzie jeszcze poczekac.

Ale gratuluje, że Tobie się udało :)

Edited by alladyn21, Today, 14:46.


#152 damianmajk

damianmajk
  • 760 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted Today, 15:24

A ja w tym roku ponownie tylko jako widownia, chociaż lubię zajrzeć tu w ten czas, kiedy paczki jadą :) obejrzałem w necie to, co mogłem z dostępnych unboxing i recenzji, i anulowałem swoje zamówienia, bo chciałem tylko testowo sprawdzić. AW ultra 2 czarny miał być jutro, iPhone 16 pro max 512 MB też miał być jutro i to z Media Markt, przynajmniej takie zapewnienia miałem na infolinii i chacie. Ale finalnie rozsądek przemówił - to już 2 rok z rzędu chyba. Gratulacje dla mnie :)

Edited by damianmajk, Today, 15:26.

  • zboras likes this

#153 soczekpl

soczekpl
  • 3219 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted Today, 15:30

A ja w tym roku ponownie tylko jako widownia, chociaż lubię zajrzeć tu w ten czas, kiedy paczki jadą :) obejrzałem w necie to, co mogłem z dostępnych unboxing i recenzji, i anulowałem swoje zamówienia, bo chciałem tylko testowo sprawdzić. AW ultra 2 miał być jutro, iPhone 16 pro max 512 MB też miał być jutro i to z Media Markt, przynajmniej takie zapewnienia miałem na infolinii i chacie. Ale finalnie rozsądek przemówił - to już 2 rok z rzędu chyba. Gratulacje dla mnie :)

 

Ale jeśli dbasz o telefon (u mnie po roku wygląda niemal jak nówka - od początku w case), to po roku dopłata do nowego, po sprzedaniu starego, może wynieść około tysiaka. A to dodatkowo nowa bateria, gwarancja, itp.

 

Żeby nie było OT - u mnie wysłane, ale UPS jeszcze nie ma przesyłki. Myślę, że będzie jutro (zamówione do małego, rodzinnego miasta, nie Warszawy).


Edited by soczekpl, Today, 15:31.

Macbook Pro '14 M1 Pro / iPad Pro '11 M4 Cellular / iPhone 16 Pro / Apple Watch series 7 SS 45mm / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#154 alladyn21

alladyn21
  • 1204 posts

Posted Today, 15:35

Jak ktoś będzie miał odbiór w Łodzi ale rezygnuje niech da znać :D chętnie odbiorę bo coś czuję że ME znowu dało ciała :P

#155 torell

torell
  • 140 posts

Posted Today, 15:48

Też zamówiłem 16 pro 256 czarny tytan i AirPods 4 anc, ale aż takich ekscytacji nie przeżywam. Sprzęt będzie jechał do mnie z niemieckiego Amazona i właśnie dostałem maila, że data dostawy to 23-24 września. Za to silikonowy czarny case będzie wcześniej, a szkło na ekran już u mnie czeka :)


Edited by torell, Today, 15:49.

iPhone 11 Pro 256 GB, Macbook Pro 13 Mid 2012 & iMac 21,5 Late 2013 & Mac Mini M1, iPad Air 2 64GB & iPad Air 4 256GB


#156 gruby19

gruby19
  • 19 posts

Posted Today, 15:55

ej... a ma ktoś aktualizacje do zamówień złożonych w MediaMarkt? No bo ME jako tako, ale jednak widać jakiś ruch, natomiast MM mam wrażenie, że milczy.
Doradcy na chacie i infolinii twierdzą, że zamówienia będą gotowe do odbioru jutro, ale nie ma na to żadnych potwierdzeń.

Ja też rzadko zamawiam z MM z dostawą do sklepu, więc też nie mam porównania nawet jak wygląda proces informowania...



#157 bartekpolska

bartekpolska
  • 71 posts

Posted Today, 16:02

z roku na rok coraz mnie postów w tym temacie. Chciałoby się wrócić do takiego ognia na forum jak za czasów 11 pro ;)



#158 pimik

pimik
  • 34 posts

Posted Today, 16:38

Na Śląsku UPS dostarcza. Dzisiaj dostałem case ale zamawiałem w poniedziałek dopiero, a 16 Pro Max jutro. Tracking zmieni się wieczorem bo to idzie w większym odbiorze.

#159 damianmajk

damianmajk
  • 760 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted Today, 16:42

Ale jeśli dbasz o telefon (u mnie po roku wygląda niemal jak nówka - od początku w case), to po roku dopłata do nowego, po sprzedaniu starego, może wynieść około tysiaka. A to dodatkowo nowa bateria, gwarancja, itp.

Żeby nie było OT - u mnie wysłane, ale UPS jeszcze nie ma przesyłki. Myślę, że będzie jutro (zamówione do małego, rodzinnego miasta, nie Warszawy).


Niby tak, ale po pierwsze pół rodziny już obdarowałem poprzednimi iPhone, więc nie sprzedaję nigdy. A nawet gdyby, to zmiany są tak marginalne, że w moim odczuciu i biorąc pod uwagę moje potrzeby, nie ma to żadnego sensu.

A odnośnie statusu w Media Markt to faktycznie do dzisiaj też nic nie miałem, no poza tym, że anulowałem. Tylko infolinia i czat niby twierdziły, że będzie na jutro.

#160 pimik

pimik
  • 34 posts

Posted Today, 16:44

Dopłata około tysiaka wynosiła jak Pro Max kosztował 5799zł teraz to już niestety 2tys z hakiem. Podobnie w przypadku Pro.

#161 Mozolekks

Mozolekks
  • 29 posts

Posted Today, 17:37

U mnie w Media Expert 16 pro 128 GB tytan pustynny, zamówienie z 13.09 13:59 - dalej nowe zamówienie, wysyłka kurierem do domu. Także raczej nie zapowiada się na sprawną dostawę. Jest ktoś kto zamawiał w ME 128 GB tytan pustynny i ma inny status zamówienia?

 

(co ciekawe cena z 13:59 w zamówieniu to u mnie 5299,99 a oficjalna cena jest bez groszy, także ciekawe co tam kombinowali)


Edited by Mozolekks, Today, 17:41.


#162 alladyn21

alladyn21
  • 1204 posts

Posted Today, 17:47

Rozmawialem wlaśnie z ME, nie ma szans na to że jutro będzie do odbioru :) no cóż.

Biorąc pod uwagę, że zamówilem równo o 14, to następne zamówienie będzie w innym sklepie :D

Gdyby ktoś chciał odstąpić rezerwacje bo miał dwie (ip 128gb czarny) chętnie przyjmę :) tym co mają wysłane gratuluje refleksu :D


Edited by alladyn21, Today, 17:48.


#163 SHarK242

SHarK242
  • 101 posts

Posted Today, 17:52

Ma ktoś jakieś informacje z Play na temat jutrzejszej dostawy? Ja się trochę spóźniłem w tym roku, ale wydawało się, że udało się jeszcze złapać na stronie dostępnego Pro Maxa 256 GB.

#164 Lubanski

Lubanski
  • 24 posts
  • SkądMława

Posted Today, 18:01

Czyli mojego z ME też nie będzie. Zamówiony 13:59. Jak by ktoś miał rezerwację i zrezygnował to z chęcią przyjmę. iPhone 16pro 128 ostatecznie 256. Północne mazowsze i warmińsko mazurskie.

Edited by Lubanski, Today, 18:03.


#165 damianmajk

damianmajk
  • 760 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted Today, 18:55

A pisałem, że te media coś to zawsze loteria :)

#166 pimik

pimik
  • 34 posts

Posted Today, 19:03

Serio myśleliście że zamówienie w ME o 14:00 będą wiarygodne? Przecież oni tak robią co roku i zawsze prawie ten sam cyrk. Jeżeli chcesz na premierę musisz kupić w AOS o 14:00.

#167 wannabe

wannabe
  • 28 posts
  • SkądGdańsk

Posted Today, 19:22

bzdura, kupowałem w AOS równo na premierę, mam dostawę na 25-30.09, płatność AP, cisza, trwa przetwarzanie, nawet środków nie pobrano


 MacBook Pro 14" M3 Pro, 36GB/1TB |  iPhone 13 Pro 128GB |  Watch Series 7 SS |  AirPods 2 Pro


#168 slaweuszek

slaweuszek
  • 73 posts
  • SkądGorzów Wlkp

Posted Today, 19:24

Właśnie przed chwilą żona dostała maila z Media Expert, że zamówienie zostało wysłane do paczkomatu .

iPhone 16 Pro Max nadjeżdża ...


Iphone 15 Pro Max / MacBook Pro 2022 / Apple Watch Ultra / AirPods Pro 2 gen.


#169 Vanshir

Vanshir
  • 3 posts

Posted Today, 19:26

Również przed chwilą dostałem informację od Media Expert, że zamówienie wysłane kurierem InPost. :)
16 pro max, zamówienie z godziny 17:04. Więc chyba nie ma reguły o której zostało złożone zamówienie.

Edited by Vanshir, Today, 19:28.


#170 slimexx

slimexx
  • 75 posts

Posted Today, 19:30

Ja tak samo. Wysłane Inpostem. I dobrze bo DPD zostawia paczki pod drzwiami nawet nie dzwoniąc do domu.



#171 Kamil2371

Kamil2371
  • 27 posts
  • SkądPoznań

Posted Today, 19:31

Moje również wysłane :) Media Expert, zamówienie złożone 16:26 w piątek.
 iPhone 14 Pro 128GB |  MacBook Pro 13” 2019 |  iPad Pro M2 |  Watch Ultra |  AirPods Pro 2

#172 Lubanski

Lubanski
  • 24 posts
  • SkądMława

Posted Today, 19:31

Zapewne wcześniej mieliście jakieś statusy na stronie. U mnie dalej widnieje status nowe zamówienie. Ja zamówiłem 16pro 128 czarny, chyba najbardziej chodliwy.

#173 pimik

pimik
  • 34 posts

Posted Today, 19:48

bzdura, kupowałem w AOS równo na premierę, mam dostawę na 25-30.09, płatność AP, cisza, trwa przetwarzanie, nawet środków nie pobrano


Co roku zakup o 14:03 i co roku na premierę. Przez aplikację.

#174 soczekpl

soczekpl
  • 3219 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted Today, 19:50

U mnie przesyłka dalej nie wyleciała z Czech :P


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPad Pro '11 M4 Cellular / iPhone 16 Pro / Apple Watch series 7 SS 45mm / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#175 pimik

pimik
  • 34 posts

Posted Today, 19:51

Spokojnie status w przypadku iPhone’a zmienia się dość późno.




12 user(s) are reading this topic

3 members, 9 guests, 0 anonymous users


    Danio02, pimik, barty96