Witam, czy ktoś się z czymś takim spoktał, że nowy iPhone 15 kupiony w salonie iSpot zaplombowany fabrycznie po uruchomieniu zamiast 0 cykli ładowania baterii pokazuje 1? Sprawdzałem na stronie Apple i data uruchomienia się zgadza z moim uruchomieniem, więc raczej nie był używany.
Nowy iPhone 15 kupiony zaplombowany i mam 1 cykl naładowania baterii
#1
Napisano 14 kwietnia 2024 - 02:12
#2
Napisano 14 kwietnia 2024 - 08:28
Nic nadzwyczajnego
Pozdrawiam z 3City
#3
Napisano 14 kwietnia 2024 - 14:00
#4
Napisano 16 kwietnia 2024 - 06:47
#5
Napisano 16 kwietnia 2024 - 06:58
iPhone 15 Pro
#6
Napisano 16 kwietnia 2024 - 07:03
No dobra, wezmę to na siebie. Twój „problem” jest z dupy, a koledzy robią sobie z tego bekę.Tylko jak to udowodnić?
- cooper69 lubi to
#7
Napisano 16 kwietnia 2024 - 07:05
No dobra, wezmę to na siebie. Twój „problem” jest z dupy, a koledzy robią sobie z tego bekę.
Nareszcie ![]()
iPhone 15 Pro
#8
Napisano 16 kwietnia 2024 - 09:26
No to pośmiane, boki zerwane, starczy.
Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



Temat jest zamknięty










