Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iWork na Mac OS Catalina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wilki_1981

Wilki_1981
  • 2 postów

Napisano 04 kwietnia 2024 - 17:26

Witam. Pewnie te pytanie padało już wielokrotnie , lecz nie mogłem znaleść posta ...

Mam starszego MacBook z Mac OS Catalina i pasuje mi ten system ale nie mogę zainstalować na niego pakietu iWork !

Czy macie jaką radę jak to zrobić ? Probowałem zainstalować ściągnięte z Chomika lecz zapora nie pozwala mi zainstalować 

Uprzedzę pytanie - Nie miałem nigdy tego wcześniej zainstalowanego. Nie mam także możliwość na nowszym systemie z moim Apple Id zainstalowania tego .

Z góry bardzo dziękuje 



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 829 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 kwietnia 2024 - 18:00

"Ściągnięte z Chomika", no powodzenia. Radzę więcej o tym nie wspominać, bo za piractwo karamy tutaj srogo.

 

Anyway, przecież wszystkie komponenty, czyli Pages, Keynote i Numbers instaluje się (za darmo) z App Store. Nic nie trzeba ściągać, tym bardziej z jakichś lewych chomików.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Wilki_1981

Wilki_1981
  • 2 postów

Napisano 05 kwietnia 2024 - 04:52

Witam . Dziękuję za odpowiedź . Jeśli chodzi o piractwo to nie chodzi mi o taki rodzaj instalacji ! Szukałem wersji trial która później normalnie mógłbym wykupić … czytałem gdzieś na innych forach że ludzie tak robią !
A jeśli chodzi o instalacje z App Store to nie ma takiej możliwości … mam starszy system i wyświetla komunikat że mam za starą wersję systemu




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych