Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Hasło do systemu: działa przy logowaniu, nie działa po zalogowaniu.


Najlepsza odpowiedź ftpd , 13 stycznia 2024 - 23:27

https://imgur.com albo inny Catbox.moe.

 

No i właśnie w 'znakach specjalnych' może być przyczyna. Upewnij się, że masz ten sam język ustawiony tu i tu, bo może któryś klawisz jest interpretowany inaczej.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rybaczenkow

Rybaczenkow
  • 5 postów

Napisano 13 stycznia 2024 - 18:24

Na wstępnie zaznaczę że szukałem tematu na grupie i znalazłem jedynie podobno, natomiast nie rozwiązują one mojego problemu. A więc po kolei:
MacBook A1502, czyli dość stary, chciałem zainstalować Monterey ale się nie udało, na tą chwilę jest na nim Big Sur. Po uruchomieniu systemu gdy pojawia się nazwa użytkownika oraz hasło: po wpisaniu system loguje się. Natomiast gdy wchodzę w preferencje systemowe i muszę potwierdzić hasłem to te samo hasło już nie dziala. To samo gdy włączy się wygaszacz ekranu i muszę wpisać hasło aby go odblokować. Pierwsze logowanie do systemu hasło działa, w innych wypadkach już nie.

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 815 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 stycznia 2024 - 21:11

Wszystko wskazuje na to, że Twój użytkownik nie jest administratorem. Dlatego hasło tego użytkownika nie jest wystarczające do odblokowania rzeczy, które wymagają podwyższenia uprawnień.

 

I nadal: to nie ma NIC wspólnego z hardware, przenoszę.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Rybaczenkow

Rybaczenkow
  • 5 postów

Napisano 13 stycznia 2024 - 22:01

Jest administratorem. Jest tylko jeden użytkownik.

Użytkownik Rybaczenkow edytował ten post 13 stycznia 2024 - 22:06


#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 815 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 stycznia 2024 - 23:22

Jesteś pewien? Pokaż.

Jeśli jesteś, może masz tam dziwne znaki i inny język na ekranie logowania, a inny po zalogowaniu?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 Rybaczenkow

Rybaczenkow
  • 5 postów

Napisano 13 stycznia 2024 - 23:24

Jak mogę zdjęcie wkleić? Hasło 8 znaków, duże, małe litery i cyfry i znaki specjalne.

#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 815 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 stycznia 2024 - 23:27   Najlepsza odpowiedź

https://imgur.com albo inny Catbox.moe.

 

No i właśnie w 'znakach specjalnych' może być przyczyna. Upewnij się, że masz ten sam język ustawiony tu i tu, bo może któryś klawisz jest interpretowany inaczej.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7 Rybaczenkow

Rybaczenkow
  • 5 postów

Napisano 13 stycznia 2024 - 23:36

Powinien być ustawiony Polski czy Polski PRO?
Ok mam. Faktycznie przy logowaniu był Polski PRO a później Polski. Dziękuję serdecznie za pomoc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych