Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Powiedomienia z Gmail - Masz nową wiadomość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MAck

MAck
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 grudnia 2023 - 12:53

Dotychczas w ramach powiadomień z aplikacji Gmail pojawiał się w ich treści, zdaje się, nadawca i temat wiadomości lub jej początek co pozwalało ocenić czy muszę daną wiadomość odczytać czy mogę ją zostawić na później.

 

Obecnie każde powiadomienie o nowej wiadomości z aplikacji Gmail nie daje takich szczegółów a jedynie wyświetla się komunikat "Masz nową wiadomość" co nie pozwala ocenić na szybko jej istotności bez odpalania aplikacji. Tak to wygląda: https://twitter.com/...779771582644469

 

Szukałem zarówno w ustawieniach aplikacji Gmail, jak i powiadomień czy można to odkręcić ale nic nie znalazłem. Problem dotyczy zarówno sytuacji gdy telefon jest zablokowany jak również po podaniu kodu blokady. Nie chodzi o ograniczenie widoczności szczegółów powiadomień w sytuacji gdy telefon nie jest odblokowany. Jak przywrócić poprzedni stan?



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 508 postów
  • Płeć:

Napisano 10 grudnia 2023 - 14:33

To jest kwestia aplikacji Gmail. Jak coś nie działa, to można pisać na Berdyczów do Google'a. Oni kontrolują aplikację i jej powiadomienia, coś popsuli u siebie (tym bardziej, że w komentarzu też ze dwie osoby piszą, że przestało im działać). 

Alternatywą jest przesiadka na wbudowanego klienta poczty. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 dorandil

dorandil
  • 1 postów

Napisano 19 stycznia 2024 - 23:50

Mam ten sam problem. Parę dni temu było dobrze a teraz pojawia mi się powiadomienie "masz nową wiadomość". Czy coś wiadomo jak przywrócić poprzedni stan?



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 stycznia 2024 - 11:25

No przecież masz napisane.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych