Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Zamiana iPhone 13 Pro na iPhone 14 Pro Max


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Dymon007Pro

Dymon007Pro
  • 13 posts

Posted 11 October 2023 - 14:19

Witam,

od grudnia 2021 jestem szczęśliwym posiadaczem iPhone 13 Pro 128 Gb. Z telefonu jestem bardzo zadowolony i nie myślałbym nad zmianą natomiast mam możliwość zmienić go na iPhone 14 Pro max 128 gb (ze stycznia bieżącego roku), obydwa telefony stan igła z tym że 14 Pro Max ma 100% kondycji baterii a mój 13 Pro 90%. Do 14 Pro przy zamianie musiałbym dopłacić 1000 zł, pytanie czy jest to opłacalne pod kątem finansowym? 

co do telefonu korzystam z Niego standardowo, zależy mi na dobrej baterii, od czasu do czasu zrobić zdjęcie, bardzo dużo oglądam you tube oraz słucham muzyki rozmiary urządzenia są mi obojętne.

Pozdrawiam,



#2 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1764 posts

Posted 11 October 2023 - 14:43

Podstawowe pytanie, to czy zamieniasz się ze swoim bratem, czy z panem z lombardu ( zakładam różnicę w poziomie zaufania). Max ma jednak mocniejszą baterię. Jakiś tam postęp jest, dopłata nie wydaje się wielka. Ekran zaś jest większy. Jak to zamiana z handlarzem do zamieniasz swój znany telefon na jakiś. 



#3 zorr

zorr
  • 34 posts

Posted 11 October 2023 - 15:16

Do 14 Pro przy zamianie musiałbym dopłacić 1000 zł, pytanie czy jest to opłacalne pod kątem finansowym?

Co za pytanie. Odpowiedź jasna i klarowna - NIE.
 



#4 Dymon007Pro

Dymon007Pro
  • 13 posts

Posted 11 October 2023 - 15:18

Podstawowe pytanie, to czy zamieniasz się ze swoim bratem, czy z panem z lombardu ( zakładam różnicę w poziomie zaufania). Max ma jednak mocniejszą baterię. Jakiś tam postęp jest, dopłata nie wydaje się wielka. Ekran zaś jest większy. Jak to zamiana z handlarzem do zamieniasz swój znany telefon na jakiś. 

Zamiana poprzez olx, po prostu osobie nie odpowiadają wymiary, 14 pro max był wystawiony na sprzedaż i zaproponowałem zamianę - fakturę potwierdzającą zakup widziałem telefon ma 9 miesięcy. 


Co za pytanie. Odpowiedź jasna i klarowna - NIE.
 

To jaka kwota byłaby odpowiednia?



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23831 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 11 October 2023 - 15:33

Jak 'bardzo dużo ogladasz youtube', to możesz ewentualnie docenić większy ekran w maxie. Za ile 'to się opłaca' - nie wiem, bo ja akurat gardzę konsumowaniem video na telefonie, więc z mojego punktu widzenia wymiana 13 na 14 zwyczajnie nie ma sensu. Dynamic Island to zabawka, a nie coś użytecznego.


  • wopo likes this

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users