Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zamiana iPhone 13 Pro na iPhone 14 Pro Max


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dymon007Pro

Dymon007Pro
  • 13 postów

Napisano 11 października 2023 - 14:19

Witam,

od grudnia 2021 jestem szczęśliwym posiadaczem iPhone 13 Pro 128 Gb. Z telefonu jestem bardzo zadowolony i nie myślałbym nad zmianą natomiast mam możliwość zmienić go na iPhone 14 Pro max 128 gb (ze stycznia bieżącego roku), obydwa telefony stan igła z tym że 14 Pro Max ma 100% kondycji baterii a mój 13 Pro 90%. Do 14 Pro przy zamianie musiałbym dopłacić 1000 zł, pytanie czy jest to opłacalne pod kątem finansowym? 

co do telefonu korzystam z Niego standardowo, zależy mi na dobrej baterii, od czasu do czasu zrobić zdjęcie, bardzo dużo oglądam you tube oraz słucham muzyki rozmiary urządzenia są mi obojętne.

Pozdrawiam,



#2 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 761 postów

Napisano 11 października 2023 - 14:43

Podstawowe pytanie, to czy zamieniasz się ze swoim bratem, czy z panem z lombardu ( zakładam różnicę w poziomie zaufania). Max ma jednak mocniejszą baterię. Jakiś tam postęp jest, dopłata nie wydaje się wielka. Ekran zaś jest większy. Jak to zamiana z handlarzem do zamieniasz swój znany telefon na jakiś. 



#3 zorr

zorr
  • 34 postów

Napisano 11 października 2023 - 15:16

Do 14 Pro przy zamianie musiałbym dopłacić 1000 zł, pytanie czy jest to opłacalne pod kątem finansowym?

Co za pytanie. Odpowiedź jasna i klarowna - NIE.
 



#4 Dymon007Pro

Dymon007Pro
  • 13 postów

Napisano 11 października 2023 - 15:18

Podstawowe pytanie, to czy zamieniasz się ze swoim bratem, czy z panem z lombardu ( zakładam różnicę w poziomie zaufania). Max ma jednak mocniejszą baterię. Jakiś tam postęp jest, dopłata nie wydaje się wielka. Ekran zaś jest większy. Jak to zamiana z handlarzem do zamieniasz swój znany telefon na jakiś. 

Zamiana poprzez olx, po prostu osobie nie odpowiadają wymiary, 14 pro max był wystawiony na sprzedaż i zaproponowałem zamianę - fakturę potwierdzającą zakup widziałem telefon ma 9 miesięcy. 


Co za pytanie. Odpowiedź jasna i klarowna - NIE.
 

To jaka kwota byłaby odpowiednia?



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 812 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 października 2023 - 15:33

Jak 'bardzo dużo ogladasz youtube', to możesz ewentualnie docenić większy ekran w maxie. Za ile 'to się opłaca' - nie wiem, bo ja akurat gardzę konsumowaniem video na telefonie, więc z mojego punktu widzenia wymiana 13 na 14 zwyczajnie nie ma sensu. Dynamic Island to zabawka, a nie coś użytecznego.


  • wopo lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych