Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Błąd podczas przenoszenia aplikacji na drugiego iPhone - aplikacji nie ma już w AppStore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 JFD

JFD
  • 18 postów

Napisano 03 sierpnia 2023 - 10:20

Cześć!

Mam nowego iPhona, na którego próbuje skopiować całą zawartość poprzedniego - standardowo za pomocą natywnej funkcji iPhone.
Wszystko zgrało się poprawnie. Niestety jedna aplikacja, jako że nie jest już dostępna w AppStore nie zgrała się.

Na starym iPhone działa normalnie, na nowym pojawia się komunikat - "nie można zainstalować, tej aplikacji nie ma już w App Store."

Próbowałem ją przenieść ze starego iPhone na nowy za pomocą AirDropa, ale ten sposób nie działa.

 

Czy ktoś miałby jakiś pomysł jak skopiować aplikację ze starego iPhone na nowy 1:1 ?

 

 

Dzięki,

Paweł



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 508 postów
  • Płeć:

Napisano 03 sierpnia 2023 - 12:30

Nie da się – o ile wiem, to nie można „ściągnąć” aplikacji z iPhone’a na komputer. Choćby dlatego, że niekoniecznie musiałaby być zgodna z nowym urządzeniem (aplikacje nie muszą mieć grafik i ikonek w wersjach na wszystkie urządzenia). 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 JFD

JFD
  • 18 postów

Napisano 14 sierpnia 2023 - 12:09

Nie da się – o ile wiem, to nie można „ściągnąć” aplikacji z iPhone’a na komputer. Choćby dlatego, że niekoniecznie musiałaby być zgodna z nowym urządzeniem (aplikacje nie muszą mieć grafik i ikonek w wersjach na wszystkie urządzenia). 

Czyli aplikacja zostaje w starym telefonie i nie da się jej przenieść na nowy telefon, mimo, że zawartość aplikacji w całości jest na urządzeniu?



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 sierpnia 2023 - 12:45

Tak właśnie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 Blue

Blue
  • 538 postów
  • SkądPoznań, Warszawa, Murcia ES

Napisano 14 sierpnia 2023 - 16:20

To jest kwestia developera, że aplikacji już w sklepie nie ma. Przenieść się nie da ot tak i jest to wbrew pozorom dobre z wielu względów. Oczywiście Apple udostępnia odpowiednie api dla autorów aplikacji, dzięki którym mogą sobie obsłużyć przeniesienie wszelkich danych aplikacji na nowe urządzenie. To żadne pocieszenie w tym przypadku niestety. Pozostaje co najwyżej pisać do developera aplikacji.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych