Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari nie wczytuje strony banku Santander


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysztof09

Krzysztof09
  • 97 postów

Napisano 02 lipca 2023 - 07:59

Witam wszystkich!

 

Posiadam MacBooka Pro (early 2015)  z systemem macOS Catalina 12.6.7 i nie mogę wejść na stronę do logowania w banku Santander. Czasami mogę się zalogować, ale po krótkiej chwili, lub po przechodzeniu między zakładkami banku wyskakuje mi informacja, że "Safari nie może znaleść serwera". Wszystkie aktualizacje zrobione zostały na bieżąco. Znalazłem jeden taki temat z 2021 roku, jednak bez udzielonej w niej odpowiedzi.

 

Czy ktoś wie jak się z tym uporać? Z góry dzięki za pomoc!


Użytkownik Krzysztof09 edytował ten post 02 lipca 2023 - 08:02


#2 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 05 lipca 2023 - 09:37

Safari i Internet Eksplorer są to programy, służące jedynie do ściągnięcia przeglądarki internetowej.


Muzyka i Komputery
https://iro.myapple.pl


#3 winmaciek

winmaciek
  • 6 509 postów
  • Płeć:

Napisano 05 lipca 2023 - 16:06

Witam wszystkich!

 

Posiadam MacBooka Pro (early 2015)  z systemem macOS Catalina 12.6.7 i nie mogę wejść na stronę do logowania w banku Santander. Czasami mogę się zalogować, ale po krótkiej chwili, lub po przechodzeniu między zakładkami banku wyskakuje mi informacja, że "Safari nie może znaleść serwera". Wszystkie aktualizacje zrobione zostały na bieżąco. Znalazłem jeden taki temat z 2021 roku, jednak bez udzielonej w niej odpowiedzi.

 

Czy ktoś wie jak się z tym uporać? Z góry dzięki za pomoc!

1. Sugeruję postawić nowszy system – jest bezpieczniej i Safari jest nowsze (=lepiej działa z obecnymi stronami). 

2. Jeśli system ma być stary (co jest złym podejściem), to lepiej jest korzystać z innej, ale zaktualizowanej przeglądarki. Zakładając oczywiście, że ma wersję na ten system. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#4 Krzysztof09

Krzysztof09
  • 97 postów

Napisano 31 lipca 2023 - 15:26

A jaką przeglądarkę polecacie?



#5 winmaciek

winmaciek
  • 6 509 postów
  • Płeć:

Napisano 31 lipca 2023 - 16:31

Edge, Firefox albo Chrome, wedle upodobań i dostępności wersji na starszy system. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#6 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 31 lipca 2023 - 17:50

Jeszcze jest Brave i Iron. Oparte na chromium.


Muzyka i Komputery
https://iro.myapple.pl


#7 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 01 sierpnia 2023 - 12:59

Chrome chyba zżera dużo pamięci w porównaniu np. do Firefoxa.


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 sierpnia 2023 - 17:57

Chrome to przede wszystkim zżera absolutnie całą naszą prywatność ;-) Firefox, mimo wielu wad, pozostaje jedyną opcją (jeśli nie Safari - lubię Safari i Apple i tak już wie o mnie wszystko, to przeglądarka w tę czy wewtę mnie nie zbawi).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych