Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja messenger na MacOs Catalina nie wyświetla historii czatów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 roback

roback
  • 109 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 marca 2023 - 10:56

Problem z wyświetlaniem messenger na MacOs Catalina polega na tym, że nie widzę czatów w kolumnie Czaty. Na ikonie aplikacji widzę, że ktoś napisał, ale po przejściu do aplikacji nie widzę kto napisał. Czy ktoś ma podobny problem i wie jak go rozwiązać?


Użytkownik roback edytował ten post 30 marca 2023 - 10:57


#2 jk5

jk5
  • 1 postów

Napisano 31 marca 2023 - 08:31

Problem z wyświetlaniem messenger na MacOs Catalina polega na tym, że nie widzę czatów w kolumnie Czaty. Na ikonie aplikacji widzę, że ktoś napisał, ale po przejściu do aplikacji nie widzę kto napisał. Czy ktoś ma podobny problem i wie jak go rozwiązać?

podpinam się, również u mnie Catalina od tygodnia w aplikacji nie widzę czatów, tylko po ich ręcznym wyszukiwaniu 



#3 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 31 marca 2023 - 11:44

taka jakość programu - trzeba napisać do ich supportu i tyle


Fallout ...war, war never changes...

#4 roback

roback
  • 109 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 kwietnia 2023 - 08:31

Naspisałem dwukrotnie i nic, głucho. Przedwczoraj zaktualizowałałem aplikacje i nadal to samo. Ciemność widzę. Napisałem tez recenzję w appstore. No nic, jak ktoś się z tym upora to prosze o informację.


Użytkownik roback edytował ten post 01 kwietnia 2023 - 08:32


#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 810 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 kwietnia 2023 - 10:19

Nikt się nie 'upora', skoro to problem po stronie developera aplikacji.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych