Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacje wspierające wydarzenia na żywo.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 08 listopada 2022 - 16:06

Zróbmy listę, bo to ciekawa sprawa.

 

Ja znam:
- Uber (nie jechałem od czasu aktualizacji, zobaczę dzisiaj wieczorem i dam znać)

- Uber Eats (w teorii - bo da się włączyć, ale nic mi się na ekranie blokady nie pojawia)

- FotMob (potestuję, jak się mundial zacznie, klubowa piłka mi wisi, to nie używam).

 

I tak jeszcze chciałbym zaznaczyć, że to strasznie jest głupi pomysł, że wydarzenia na żywo włącza się osobno per aplikacja w Ustawieniach. Mogłoby być jedno miejsce 'wszystko zainstalowane co wspiera' i tam suwaki włącz/wyłącz, a nie się człowiek musi domyślać i wchodzić w każde osobno.


  • 5b46927ee6 lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 listopada 2022 - 14:28

> Uber (nie jechałem od czasu aktualizacji, zobaczę dzisiaj wieczorem i dam znać)

 

Nie. Podobnie jak w Uber Eats, nic się nie dzieje.

 

Edit: dodałem pierwszy z brzegu mecz z FotMob i działa. Czyli ustawienia jakieś 'globalne' mam ok, to tylko Uber nie umie, chociaż mówi, że umie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych