Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

App Store i iTunes - hasło nieprawidłowe. Na iPhonie działa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 chrzanu

chrzanu
  • 91 postów
  • SkądPraga, Warszawa, Poland, Poland

Napisano 27 października 2022 - 10:57

Witam
Chce zrobić aktualizacje do nowszego systemu z yosemite. Jestem zalogowany do iCloud, nie mogę się zalogowac do App Store i iTunes- błędne hasło. Po zmianie hasła to samo. Na iPhonie w sklepie mogę się zalogowac. Formatowanie dysku i ponowna instalacja nie pomaga. Dodam ze podczas próby logowania na Macu w App Store dostaje powiadomienie na iPhonie o próbie logowania i pokazuje się kod do przepisania na Macu ale nie mam go gdzie wpisać. Przy pierwszym logowaniu do iCloud dostałem 4 smsy z kodem Apple id. Ktoś wie jak to rozwiązać?

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 października 2022 - 11:56

Tak, na Yosemite nie ma okienka do wpisania kodu. Musisz go wpisać razem z hasłem, zgodnie z tym, co napisano tutaj: https://discussions....hread/251979225


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 chrzanu

chrzanu
  • 91 postów
  • SkądPraga, Warszawa, Poland, Poland

Napisano 27 października 2022 - 20:01

Problem częściowo rozwiązany. Faktycznie działa wpisanie hasła razem z kodem wyświetlanym na ekranie telefonu. Nie przeczytałem instrukcji powyżej kodu. Zawsze czekałem na okno do wpisania kodu na Macu. Nie wiem do czego są cztery kody wysłane w SMSie. Jak zaloguje się najpierw do App Store a potem do iCloud to nie muszę przepisywać kodu z iPhone.

Mam nadzieje ze z systemem Mac OS Monterey nie bede miał takich problemów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych