Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 14/14 Pro - status zamówienia, opłaty, kurierzy, zwroty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
386 odpowiedzi w tym temacie

#51 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 10 września 2022 - 05:13

Człowiek się budzi rano, próbuje nie sprawdzać stanu realizacji zamówienia, zakiast tego jednak dostaje maila i dowiaduje się, że zamówił srebrnego pro maxa o pojemności 512gb!
Wchodzę na apkę, a tam zero info na ten temat - jedynie przetwarzanie purpurowego iphone’a…

#52 pimik

pimik
  • 26 postów

Napisano 10 września 2022 - 06:18

Dotrze 16.09 14 Pro Max 128GB Space Black. Zamówienie przez apke 14:04

#53 Misiekk

Misiekk
  • 284 postów

Napisano 10 września 2022 - 07:11

Gratuluje Panowie zakupów! Ja obserwując co zawiera telefon w stosunku do ceny to jednak chyba skuszę się na 13 pro :) Myślałem, że dystrybutorzy ściągną ceny o 400-500 a iSpot podniósł!


  • 5b46927ee6 lubi to

#54 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 10 września 2022 - 07:14

Gratuluje Panowie zakupów! Ja obserwując co zawiera telefon w stosunku do ceny to jednak chyba skuszę się na 13 pro :) Myślałem, że dystrybutorzy ściągną ceny o 400-500 a iSpot podniósł!


Co zrobią dystrybutorzy?

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#55 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 10 września 2022 - 07:15

Wszędzie ubiegłoroczne podrożaly. Nawet używane.

#56 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 września 2022 - 08:43

Człowiek się budzi rano, próbuje nie sprawdzać stanu realizacji zamówienia, zakiast tego jednak dostaje maila i dowiaduje się, że zamówił srebrnego pro maxa o pojemności 512gb!
Wchodzę na apkę, a tam zero info na ten temat - jedynie przetwarzanie purpurowego iphone’a…

To ile Ty tego zamówiłeś - 4 różne ? ;) tak na marginesie - niezły bałagan się zrobił z Twoimi zamówieniami.

Użytkownik damianmajk edytował ten post 10 września 2022 - 08:44


#57 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 10 września 2022 - 08:47

W tym właśnie cały szkopuł, że ja tego nie zamawiałem! Nie schodziłem nawet na ten kolor, ani na taką pojemność. Skupiłem się na wersji purpurowej 128gb… Może jakiś błąd wyskoczył przez to, że ciągle mnie wywalało z apki, a na AOS stronie mieliło w nieskończoność. Nie widzę innego wytłumaczenia.
Już mi anulowali. Chyba będzie spokój.

#58 soczekpl

soczekpl
  • 3 182 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 września 2022 - 09:02

Żeby Ci przypadkiem nie anulowali tego "głównego" zamówienia :P 


  • sheepysheep lubi to

Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#59 AjTee

AjTee
  • 251 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 września 2022 - 09:05

hkxrwowo.png

 

Cały czas mam przetwarzanie, hajsu nie wzięli jeszcze. Dalej dostawa 16 września. Czy z Waszego doświadczenia może być obsuwa?

Ja nigdy nie miałem obsuwy jak w AOS zamawiałem. Płaciłem kartę VISA Business w sklepie AOS dla Biznesu poprzez stronę internetową.

Czy będzie problem z dostawą na 16 września? 

 

Pytanie do tych co mają już przygotowanie do wysyłki i został zabrany hajs. Płaciliście za pomocą karty bankowej czy Apple Pay?

 

Pozdrawiam.


 MacBook Pro 14,2" (2021) (M1 Pro 10 cores CPU 16 cores GPU)   AirPods Max  iPhone 14 Pro Max 512 GB Deep Purple 

 Apple Watch S7 45mm  iPad Air 4 256 GB  Apple AirPods Pro  Apple TV 4K  Magic Mouse White


#60 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 10 września 2022 - 09:39

Żeby Ci przypadkiem nie anulowali tego "głównego" zamówienia :P

Właściwie to zupełnie prawdopodobne, zobaczymy co będziw jutro, jak się obudzę :D

hkxrwowo.png

Cały czas mam przetwarzanie, hajsu nie wzięli jeszcze. Dalej dostawa 16 września. Czy z Waszego doświadczenia może być obsuwa?
Ja nigdy nie miałem obsuwy jak w AOS zamawiałem. Płaciłem kartę VISA Business w sklepie AOS dla Biznesu poprzez stronę internetową.
Czy będzie problem z dostawą na 16 września?

Pytanie do tych co mają już przygotowanie do wysyłki i został zabrany hajs. Płaciliście za pomocą karty bankowej czy Apple Pay?

Pozdrawiam.

Nie będzie obsuwy. Niektórym później pobierają kasę. Mi w zasadzie za każdym razem tuż przed wysyłką - a zamówienie przychodzi zgodnie z podanym przez Apple terminem.

Użytkownik sheepysheep edytował ten post 10 września 2022 - 09:42


#61 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 września 2022 - 09:51

hkxrwowo.png

Cały czas mam przetwarzanie, hajsu nie wzięli jeszcze. Dalej dostawa 16 września. Czy z Waszego doświadczenia może być obsuwa?
Ja nigdy nie miałem obsuwy jak w AOS zamawiałem. Płaciłem kartę VISA Business w sklepie AOS dla Biznesu poprzez stronę internetową.
Czy będzie problem z dostawą na 16 września?

Pytanie do tych co mają już przygotowanie do wysyłki i został zabrany hajs. Płaciliście za pomocą karty bankowej czy Apple Pay?

Pozdrawiam.


Płaciłem Apple Pay i kasę zabrało prawie od razu. Ale rok temu zapłaciłem Apple Pay, dostawa wskoczyła na pierwszy możliwy termin, a po kilku h dostałem maila, że jednak transakcja nie przeszła. Wtedy zapłaciłem dopiero kartą, ale wpływu to nie miało żadnego na termin dostawy.

#62 blackj321

blackj321
  • 17 postów

Napisano 10 września 2022 - 10:03

Panowie, jak to było zazwyczaj, będzie jeszcze jakiś drugi rzut u resellerów typu cortland (nie widnieje opcja kup) czy to już koniec i zostało tylko AOS z terminem na ostatni dzień października ?

#63 AjTee

AjTee
  • 251 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 września 2022 - 10:09

Jest tu ktoś też, kto ma zamówienie na 16.09, zamówienie jest w przetwarzaniu i hajs jeszcze nie pobrany? 

 

Jak kupowałem etui do iPhone 14 Pro Max to pobrało od razu.


Użytkownik AjTee edytował ten post 10 września 2022 - 10:12

 MacBook Pro 14,2" (2021) (M1 Pro 10 cores CPU 16 cores GPU)   AirPods Max  iPhone 14 Pro Max 512 GB Deep Purple 

 Apple Watch S7 45mm  iPad Air 4 256 GB  Apple AirPods Pro  Apple TV 4K  Magic Mouse White


#64 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 września 2022 - 11:43

Panowie, jak to było zazwyczaj, będzie jeszcze jakiś drugi rzut u resellerów typu cortland (nie widnieje opcja kup) czy to już koniec i zostało tylko AOS z terminem na ostatni dzień października ?


Zawsze są jakieś dodatkowe rzuty, ale to jest kwestia weryfikowania strony non stop lub wpisania się na listę mailingową, żebyś miał informację. Co nie oznacza, że jak będzie kolejny to i tak zdążysz. Dlatego zdecydowanie wolę Apple online Store, bo wiem kiedy dostanę. No chyba, że masz nielimitowany czas wolny, to możesz chodzić od sklepu do sklepu i czekać/szukać :)

#65 pimik

pimik
  • 26 postów

Napisano 10 września 2022 - 11:44

hkxrwowo.png


Cały czas mam przetwarzanie, hajsu nie wzięli jeszcze. Dalej dostawa 16 września. Czy z Waszego doświadczenia może być obsuwa?
Ja nigdy nie miałem obsuwy jak w AOS zamawiałem. Płaciłem kartę VISA Business w sklepie AOS dla Biznesu poprzez stronę internetową.
Czy będzie problem z dostawą na 16 września?

Pytanie do tych co mają już przygotowanie do wysyłki i został zabrany hajs. Płaciliście za pomocą karty bankowej czy Apple Pay?

Pozdrawiam.

Zawsze płace Apple Pay mam już przygotowanie do wysyłki na 16.09

Załączone pliki


Użytkownik pimik edytował ten post 10 września 2022 - 11:49


#66 _Artek_

_Artek_
  • 1 009 postów

Napisano 10 września 2022 - 11:45

Ja miałem 19 a już mam przygotowanie do wysyłki...... ale naprawdę nie wiem po co go kupiłem mając 13 pro kupiony za 5699 chyba to coś w rodzaju uzależnienia ;D co więcej chciałem w tym roku pro max ale cena wraz z brakiem jakichkolwiek dodatków softwarowych dla większego ekranu skutecznie mnie odstraszyły. 


Użytkownik _Artek_ edytował ten post 10 września 2022 - 11:47

 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 11 Pro  TV 4K   AirPods 


#67 pimik

pimik
  • 26 postów

Napisano 10 września 2022 - 11:52

Jest tu ktoś też, kto ma zamówienie na 16.09, zamówienie jest w przetwarzaniu i hajs jeszcze nie pobrany? 
 
Jak kupowałem etui do iPhone 14 Pro Max to pobrało od razu.


Kasa pobrana jeszcze wczoraj, już przygotowanie do wysyłki 14 ProMax Space Black na 16.09

#68 AjTee

AjTee
  • 251 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 września 2022 - 12:06

Ja miałem 19 a już mam przygotowanie do wysyłki...... ale naprawdę nie wiem po co go kupiłem mając 13 pro kupiony za 5699 chyba to coś w rodzaju uzależnienia ;D co więcej chciałem w tym roku pro max ale cena wraz z brakiem jakichkolwiek dodatków softwarowych dla większego ekranu skutecznie mnie odstraszyły. 

Ja mam cały czas przetwarzanie, a mam na 16.09. Niby płaciłem kartą. Wczoraj dzwoniłem i sprawdziła moje zamówienie. Powiedziała że wszystko jest w porządku. Był podany tylko błędnie numer telefonu, ale to skorygowała. Nie rozumiem tu dlaczego tylko u mnie taka sytuacja. Ja zamawiałem gdy większość modeli była już na 19.09-21.09, ale mój jeszcze miał datę 16.09.


Użytkownik AjTee edytował ten post 10 września 2022 - 12:06

 MacBook Pro 14,2" (2021) (M1 Pro 10 cores CPU 16 cores GPU)   AirPods Max  iPhone 14 Pro Max 512 GB Deep Purple 

 Apple Watch S7 45mm  iPad Air 4 256 GB  Apple AirPods Pro  Apple TV 4K  Magic Mouse White


#69 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 września 2022 - 12:26

Ja miałem 19 a już mam przygotowanie do wysyłki...... ale naprawdę nie wiem po co go kupiłem mając 13 pro kupiony za 5699 chyba to coś w rodzaju uzależnienia ;D co więcej chciałem w tym roku pro max ale cena wraz z brakiem jakichkolwiek dodatków softwarowych dla większego ekranu skutecznie mnie odstraszyły.


Spoko - pocieszę Ciebie. Gadżeciarze tak mają. Ja mam Fenixa 7x Solar Sapphire, który tani nie jest, kupiłem go 3 msc. temu i już zamówiony Apple Watch ultra, a Fenix na sprzedaż. To samo iPhone - 13 Pro Max 256 GB na sprzedaż i wchodzi 14 Pro Max 256 GB. Tego nie uzasadnisz - tak jest i tyle :)

#70 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 10 września 2022 - 12:29

Ja mam cały czas przetwarzanie, a mam na 16.09. Niby płaciłem kartą. Wczoraj dzwoniłem i sprawdziła moje zamówienie. Powiedziała że wszystko jest w porządku. Był podany tylko błędnie numer telefonu, ale to skorygowała. Nie rozumiem tu dlaczego tylko u mnie taka sytuacja. Ja zamawiałem gdy większość modeli była już na 19.09-21.09, ale mój jeszcze miał datę 16.09.


Ale przecież pisałem już, że nie tylko u Ciebie tak to wygląda. W poprzednich latach miałem podobnie. Dostawa na pierwszy dzień sprzedaży danego modelu, a wciąż przetwarzali i przetwarzali, i nic z konta nie schodziło. Kasę pobierali tuż przed wysyłką. Jeśli dodatkowo dzwoniłeś do Apple i z zamówieniem jest wszystko ok - to odpada problem z pobraniem kasy z banku. Uzbrój się w cierpliwość i zobaczysz, że telefon dotrze na czas. Na pewno to denerwuje, że status z „przetwarzania” na „przygotowanie do wysyłki” zmienia się u wszystkich dookoła, tylko nie u Ciebie - jednak uwierz, nie jesteś sam. W takiej samej sytuacji jest pewnie wiele innych osób, tylko tego nie napisali na forum.

#71 AjTee

AjTee
  • 251 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 września 2022 - 12:34

Ale przecież pisałem już, że nie tylko u Ciebie tak to wygląda. W poprzednich latach miałem podobnie. Dostawa na pierwszy dzień sprzedaży danego modelu, a wciąż przetwarzali i przetwarzali, i nic z konta nie schodziło. Kasę pobierali tuż przed wysyłką. Jeśli dodatkowo dzwoniłeś do Apple i z zamówieniem jest wszystko ok - to odpada problem z pobraniem kasy z banku. Uzbrój się w cierpliwość i zobaczysz, że telefon dotrze na czas. Na pewno to denerwuje, że status z „przetwarzania” na „przygotowanie do wysyłki” zmienia się u wszystkich dookoła, tylko nie u Ciebie - jednak uwierz, nie jesteś sam. W takiej samej sytuacji jest pewnie wiele innych osób, tylko tego nie napisali na forum.

No spoko powiedzieli mi również na infolinii, że to może wynikać z tego, że niektóre zamówienia będą realizowane szybciej.


 MacBook Pro 14,2" (2021) (M1 Pro 10 cores CPU 16 cores GPU)   AirPods Max  iPhone 14 Pro Max 512 GB Deep Purple 

 Apple Watch S7 45mm  iPad Air 4 256 GB  Apple AirPods Pro  Apple TV 4K  Magic Mouse White


#72 soczekpl

soczekpl
  • 3 182 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 września 2022 - 12:35

Pewnie sporo osób się śmieje z kolegi, że taki w gorącej wodzie kompany, a ja wczoraj ze zdenerwowania przepociłem t-shirt, bo wywalało błąd :P 

 

Żeby było śmieszniej, znajomy zamówił Pro Maxa z dostawą na październik i już mu ściągnęło kasę, ale ma przetwarzanie.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#73 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 10 września 2022 - 12:40

Pewnie sporo osób się śmieje z kolegi, że taki w gorącej wodzie kompany, a ja wczoraj ze zdenerwowania przepociłem t-shirt, bo wywalało błąd :P


No, ja aż rumieńców dostałem i nie mogłem zrozumieć, jakim cudem inni zamawiają, kiedy ja jestem komoletnie odcięty od działania ;D

#74 AjTee

AjTee
  • 251 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 września 2022 - 12:41

Ok, widzę że to loteria z tym ściąganiem hajsu. Trzeba trzymać się daty która jest tam podana.


  • sheepysheep lubi to

 MacBook Pro 14,2" (2021) (M1 Pro 10 cores CPU 16 cores GPU)   AirPods Max  iPhone 14 Pro Max 512 GB Deep Purple 

 Apple Watch S7 45mm  iPad Air 4 256 GB  Apple AirPods Pro  Apple TV 4K  Magic Mouse White


#75 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 10 września 2022 - 12:43

No spoko powiedzieli mi również na infolinii, że to może wynikać z tego, że niektóre zamówienia będą realizowane szybciej.


Ten zwrot „realizowane szybciej” odnosi się do procesu obsługi zamówienia, nie do terminu jego dostarczenia. Jeśli Apple podało, że telefon dotrze do Ciebie 16. września, to tak będzie.

Ok, widzę że to loteria z tym ściąganiem hajsu. Trzeba trzymać się daty która jest tam podana.


Dokładnie. Najważniejsze, że udało się zamówić :)
  • AjTee lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych