Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Instalacja starszej wersji programu czy jest możliwe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 scorpion_1982

scorpion_1982
  • 82 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 11 kwietnia 2022 - 18:21

Witam serdecznie
Mam IPhone 6 z iOS 12.5.5

Dość często korzystałem z aplikacji PanParagon
Dla mnie bomba
Po aktualizacji w lutym aplikacja przestała działać na moim systemie.
Pojawia się splash screen aplikacji i apka jest ubijana.
Według strony AppStore minimum wersja iOS to 11.
Po kontakcie w wsparciem technicznym aplikacji i opisaniu problemu stwierdzili że minimum system to iOS 13.
Piszą dziadygi aktualizacje zaniżają wersje że ona się pobiera u ludzi korzystających z iOS 12 i człowiek jest bezradny bo nie wybiorę by pobrał starszej działającej wersji.
Kochani czy jest szansa na wymuszenie instalacji starszej wersji takiej aplikacji ??

Kiedyś była taka opcja ale nie działa obecnie.
Że App Store nie weryfikuje głupot wypisywanych przez developerów.

Od pory mojego zgłoszenia wyszły trzy aktualizacje, dane na stronie App Store dalej mówią że wymagania to IOS 11 lub nowszy. Niestety aplikacja nie działa u mnie.
Macie jakieś pomysły na instalacje starszej wersji aplikacji ??
Dziękuje i pozdrawiam

Apple MAC OS 10.13.6
Iphone 6, 16GB, IOS 12.5.5


#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 11 kwietnia 2022 - 18:34

Moim zdaniem nie da się. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 scorpion_1982

scorpion_1982
  • 82 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 11 kwietnia 2022 - 18:39

Trochę mnie kolego dobiłeś.
App Store i samo Apple nie ma wpływu na niezgodność treści ??.
Wszystkie aplikacje przechodzą sprawdzeniu ale widocznie nikt nie sprawdza poprawności danych jak również wymagana wersje oś a szkoda.
Developer widać że ma to gdzieś skoro nawet danych się mu nie chce zmienić na stronie App Store do aplikacji.

Apple MAC OS 10.13.6
Iphone 6, 16GB, IOS 12.5.5


#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 615 postów
  • Płeć:

Napisano 11 kwietnia 2022 - 18:59

To nie do końca jest tak, że developer wpisuje, co chce. Wersję iOS wpisuje się w ustawieniach projektu w Xcode i z tego wynika, jakich bibliotek, frameworków itd., da się użyć w kodzie. Jeżeli aplikacja wykłada się na Twoim telefonie z iOS 12, mimo, że z opisu w App Store wynika, że wystarczy iOS 11, to prawdopodobnie albo gdzieś w aplikacji jest bug, albo w Twoim telefonie coś się gryzie. Może być też tak, że ta apka ma duże zapotrzebowanie na RAM, a o ile pamiętam iP6 ma tylko 0,5 GB pamięci.

 

Jeżeli bardzo zależy Ci na tej aplikacji, możesz spróbować zrobić sobie pełen backup telefonu, następnie przywrócić go testowo do ustawień fabrycznych i zainstalować na gołym telefonie tylko tę apkę. Jeżeli będzie działać, to albo zostawisz i doinstalujesz sobie wszystkie stare rzeczy od początku, albo olejesz sprawę i przywrócisz z backupu.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 11 kwietnia 2022 - 19:19


#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 kwietnia 2022 - 20:27

Albo wymień zwyczajnie ośmioletni telefon na coś nowszego, a nie się cudów spodziewasz.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6 scorpion_1982

scorpion_1982
  • 82 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 12 kwietnia 2022 - 08:15

Na świeżym telefonie próbowałem ale to samo.
Dzięki panowie - jasne że wymienię telefon bo mój faktycznie już stary ale gdy coś działa dobrze i służy to mam mentalność używania.
Z Aplikacja PanParagon to tylko przykład.

Liczyłem że jest jakaś opcja wgrania starszej wersji bo to nie jedno krotnie by się przydało i sądzę że nie tylko mi.
Dziękuje panowie za dyskusje.
Gdyby ktoś znał opcje wgrania starszej wersji aplikacji to proszę o info. Niejedno krotnie coś w aplikacji zepsuto a starsza była fajniejsza.

Pozdrawiam

Apple MAC OS 10.13.6
Iphone 6, 16GB, IOS 12.5.5





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych