Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari - ucięta jakość dźwięku na Youtube podczas przyśpieszenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 vandaal91

vandaal91
  • 5 postów

Napisano 04 lutego 2022 - 23:31

Cześć. Jest problem z przeglądarką Safari podczas wszystkich filmów na Youtube, gdy je przyśpieszymy. Różnica dźwięku jest porażająca. Z czego to wynika, dlaczego tak długo nie jest ten problem rozwiązany? Nie wierzę, że tylko mi to przeszkadza. Zawsze oglądam Youtube na przyśpieszeniu a dźwięk jest dla mnie istotny. Na Chrome nie ma takiego problemu



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 lutego 2022 - 23:56

> oglądam Youtube na przyśpieszeniu

> dźwięk jest dla mnie istotny

 

Pick one. Przecież na przyspieszeniu dźwięk jest zawsze zdeformowany (fizyka, te sprawy), także skoro jest istotny, oglądaj jak człowiek.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 vandaal91

vandaal91
  • 5 postów

Napisano 05 lutego 2022 - 00:00

> oglądam Youtube na przyśpieszeniu

> dźwięk jest dla mnie istotny

 

Pick one. Przecież na przyspieszeniu dźwięk jest zawsze zdeformowany (fizyka, te sprawy), także skoro jest istotny, oglądaj jak człowiek.

co za głupia odpowiedź. Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz co napisałem. Na Chromie nie ma tego problemu. Także nie fizyka te sprawy a problem z Safari. Spróbuj chociaż na własnej przeglądarce to od razu zauważysz różnicę. Brzmi to jakby ścięło pasmo o połowę, dźwięk robi się płaski.


Użytkownik vandaal91 edytował ten post 05 lutego 2022 - 00:03





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych