Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Crash aplikacji Twittera przy starcie


Najlepsza odpowiedź ftpd , 25 stycznia 2022 - 09:43

Szukasz po 'twitter', a w OP sam wskazałeś, że ta aplikacja będzie się raczej tam nazywała 'maccatalyst.com.atebits.Tweetie2'. Ja bym wywalił wszystko z tym związane.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 stycznia 2022 - 09:15

Koledzy i koleżanki,

 

dziś rano wywaliła mi się aplikacja Twittera, ta oficjalna, z Mac App Store. Restartowałem Maka, nic nie pomogło. Był jakiś raport błędu, wpisałem go w Google. Znalazłem rozwiązanie na zagranicznym forum poprzez wpisanie w terminal:

 

Fix seems to be deleting ~/Library/Containers/maccatalyst.com.atebits.Tweetie2/Data/Documents/com.twitter.TFSFeatureSwitches.config

 

To niestety pogorszyło sprawę, bo aktualnie aplikacja włącza się na sekundę i wyłącza, nie wyświetlając już żadnego raportu. Próbowałem skasować aplikację i zainstalować od nowa, ale nic to nie daje. Robiłem też restart Maka.

 

Dodam, że na koncie gościa aplikacja się uruchamia. Jakieś pomysły?


Użytkownik soczekpl edytował ten post 25 stycznia 2022 - 09:15

Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 25 stycznia 2022 - 09:34

A próbowałeś odinstalować aplikację i przejrzeć katalog biblioteki użytkownika pod kątem śmieci? 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 stycznia 2022 - 09:37

A próbowałeś odinstalować aplikację i przejrzeć katalog biblioteki użytkownika pod kątem śmieci? 

 

Próbowałem w tym sensie, że jedyny katalog, który znajduję w bibliotece, to "com.twitter.TFSFeatureSwitches.config" i po jego usunięciu i ponownym zainstalowaniu Twittera niestety to samo.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 stycznia 2022 - 09:43   Najlepsza odpowiedź

Szukasz po 'twitter', a w OP sam wskazałeś, że ta aplikacja będzie się raczej tam nazywała 'maccatalyst.com.atebits.Tweetie2'. Ja bym wywalił wszystko z tym związane.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 stycznia 2022 - 10:00

Szukasz po 'twitter', a w OP sam wskazałeś, że ta aplikacja będzie się raczej tam nazywała 'maccatalyst.com.atebits.Tweetie2'. Ja bym wywalił wszystko z tym związane.

 

Ha, dzięki, działa. Na przyszłość, ta aplikacja zostawia masę plików, nawet niekoniecznie pod tą nazwą, ale np. nazwą użytkownika twittera i jakieś numerki.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych