Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Air Pods 3 - opinie i wrażenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 18 października 2021 - 19:31

Zakładam wątek dotyczący nowych Air Podsów 3 generacji. Już po prezentacji. Jak wrażenia?

Ja jestem trochę zaskoczony brakiem ANC za taką cenę. Fajnie, że w końcu ruszyli z odświeżeniem wyglądu, ale jeśli dalej ma to grać podobnie do EarPodsów to 949 złotych to trochę przesada.

Podsy Pro są dostępne za 919 złotych, a zagrają zdecydowanie czyściej plus maja ANC.

BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#2 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 18 października 2021 - 19:50

Gdyby miały ANC, to czym różniłyby się od Pro? Gumkami? :P

 

Oczywiście, że lepiej Pro, ale one oficjalnie kosztują 1250.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#3 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 18 października 2021 - 20:15

Nie no podejrzewam, że AP3 dalej będą grać zdecydowanie gorzej od Pro, także oprócz gumek różniłyby się jeszcze tym, że miałyby gorszą jakość dźwięku :)

Nie no, oficjalni resellerzy sprzedają Pro za 919 złotych. To nie jest oficjalna cena? :P

BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 799 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 października 2021 - 20:46

Na apple.pl ap3 kosztują 949, a pro 1249. To są 'oficjalne ceny'.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 18 października 2021 - 20:50

Niby tak. Ale pro u resellera mozna kupic za troche ponad 900 co jest duzo lepszym wyborem.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#6 shevchenko1987

shevchenko1987
  • 654 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 października 2021 - 21:06

Jeśli będą grały na poziomie zwykłych AirPods'ów to absolutnie nie warto. 


 MacBook Pro 14" 2023 (M3 Pro / 18 GB / 512 GB) |  iPhone 15 Pro (128 GB) 

 Watch Ultra 2 |  AirPods Max & AirPods Pro 2 & Beats Flex |  TV 4K (64 GB)


#7 winmaciek

winmaciek
  • 6 497 postów
  • Płeć:

Napisano 18 października 2021 - 22:15

ANC przy tej konstrukcji jest raczej nierealne. Aby to miało sens musi być w miarę sensowna izolacja wnętrza ucha od czynników zewnętrznych. To da się zrobić ze słuchawkami wokółusznymi (np. AirPods Max) lub dokanałowymi. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#8 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 października 2021 - 08:03

Co to znaczy oficjalna cena? Oficjalna cena to 919zł, 1249zł to cena dla nieogarniętych ludzi zamawiających ze strony Apple. 
Co do słuchawek: poza Spatial audio (którego nie miałem okazji testować) nic specjalnego, a cena z kosmosu. Zostaje przy moich AirPods 2. 



#9 Vspr

Vspr
  • 26 postów

Napisano 05 maja 2022 - 11:00

Czołem,

 

Wczoraj przyszły do mnie AirPodsy 3, nie chciałem pro bo nie lubię słuchawek dousznych. 

Zaliczyłem już w nich długi spacer z synem i bieganie + się trochę pobawiłem nowym gadżetem w domu.

 

Pierwsze wrażenia:

 

wykonanie: bardzo dobrze spasowane, dobry plastik itd, pudełko ładujące fajnie się zamyka/otwiera, wszystko na magnesikach, ogólnie pozytywne wrażenia

ułożenie w uchu: bez zastrzeżeń, prawie ich nie czuję, ale mam wrażenie że dobrze siedzą, podczas biegania nie "obluzowywały się"

jakość dźwięku: w domu mam porządny sprzęt stereo, słucham głównie muzyki instrumentalnej i jestem przyzwyczajony do dobrego dźwięku. Po słuchawkach nie spodziewałem się niewiadomo czego, i tak nie zagrają tak jak sprzęt w domu. Porównanie mam z jakimiś JBLami do biegania za 300 zł. Ogólnie ok, mogą być, jakość jest na poziomie jakiego się spodziewałem po takich słuchawkach. Bez szału ale jest w miarę porządnie. Są porobione triki, które mają podnieść wrażenia słuchacza, typu kontur na dole, uwypuklona góra, przestrzeń rozszerzona na siłę itd. Reasumując, jak na słuchawki spacerowo-biegowe jak najbardziej ok. Przy czym nie mam porównania jak gra konkurencja.

parowanie: no to jest bajer, przełączają się automatycznie z iphona do macbooka i odwrotnie, fajna jest ta animacja jak się dokłada je do telefonu żeby sprawdzić stan naładowania baterii. 

bateria: za krótko używam żeby się wypowiedzieć ale super opcją jest doładowywanie z etui.

cena: aż nie wiem jak się odnieść, takie małe coś za tyle kasy.. Nie wiem czy ten sprzęt jest wart tych pieniędzy. Ja kupiłem je za 650 zł więc powiedzmy że do zaakceptowania, ceny powyżej 800 czy 900 to już jest kosmos. Ale jakbym nie miał możliwości kupienia ich za 650 to pewnie za ponad 800 też bym kupił, żeby było do pary z resztą sprzętu. 

 

 

Ogólnie na ten moment jestem bardzo zadowolny. Można powiedzieć, że cena jest nadmiernie wygórowana ale słuchawki są "fajne", heh nie wiem czy to wystarczający argument za kupnem ale jakiś jest;)


  • cesiu111 lubi to

#10 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 630 postów
  • Płeć:

Napisano 06 maja 2022 - 07:55

Wczoraj przyszły do mnie AirPodsy 3, nie chciałem pro bo nie lubię słuchawek dousznych. 

Przyznam, że nie rozumiem tego argumentu. Przecież oba modele są douszne i w sumie mają dość podobną konstrukcję.



#11 cesiu111

cesiu111
  • 736 postów
  • SkądRz

Napisano 06 maja 2022 - 08:00

Pewnie chodziło mu o dokanałowe.



#12 Vspr

Vspr
  • 26 postów

Napisano 06 maja 2022 - 14:09

Pewnie chodziło mu o dokanałowe.


Dokładnie..

#13 maxwawa

maxwawa
  • 305 postów

Napisano 07 maja 2022 - 10:48

Mam AirPodsy 2 gen i Aipods Pro i te pierwsze mają lepszą jakość dźwięku i separację kanałów (mam nadzieję że 3 gen. gra co najmniej tak dobrze jak 2 gen.) i to one powinny mieć dopisek "Pro" pod tym względem, chociaż brakuje czasami w nich bardzo niskich tonów   -  opisałem dokładniej tutaj https://myapple.pl/f...usja/?p=2293627

poza tym wszystkie inne cechy użytkowe na korzyść Pro.

Do sportu i innych czynności ruchowych zdecydowanie AirPodsy Pro ponieważ nie wypadają z uszu bo ze zwykłymi albo trzeba co jakiś czas poprawiać albo po prostu wypadają.

Dokanałowe Pro można za pomocą wymiennych silikonowych gumek spokojnie dopasować do kształtu kanału ucha natomiast douszne Airpodsy to niestety nie wszyscy mają taki samą budowę ucha  :blink:

 

 

.... Ja kupiłem je za 650 zł więc powiedzmy że do zaakceptowania...

 

mam nadzieję że kupiłeś oryginały  B)  bo jest niesamowicie dużo podróbek.


Użytkownik maxwawa edytował ten post 07 maja 2022 - 11:45

iPhone Pro  iPad Pro  MacBook Pro  AirPods Pro   iWatch


#14 Vspr

Vspr
  • 26 postów

Napisano 08 maja 2022 - 20:50

Chyba oryginały, przy przedłużaniu umowy w T-Mobile dostałem rabat 300 zł na dowolne urządzenie.
Były tam między innymi airpodsy to wziąłem.

Minęło kilka dni odkąd je mam i są ok, do tego co opisałem wcześniej mogę dodać że dobrze trzyma bateria w tych słuchawkach, nie chce mi się mierzyć czasu ale mam wrażenie, że wolno spada zasób energii.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych