Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 2G - gdzie naprawić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karol Masalski

Karol Masalski
  • 2 postów

Napisano 11 października 2021 - 21:38



Dzień dobry Wszystkim :)
Piszę do Was w dość nietypowej sprawie. Odnalazłem ostatnio po latach iPhone’a 1. Generacji - zdaje się, ze paradoksalnie oficjalna nazwa to 2G. W każdym razie telefon jest na ten moment bezużyteczny - mam całkowicie potłuczony ekran, nie wiem czy w ogóle się uruchomi nawet po wymianie. Pytanie do Was drodzy forumowicze - co z tym zrobić? Czy jest tu ktokolwiek, kto mógłby taki telefon pomoc mi naprawić? Gdzie szukać części? Gdzie kupić nowy ekran z szybka? Dajcie znać, bo próbowałem już przez różne serwisy Apple i nikt mi nie jest w stanie pomoc.
Z góry wielkie dzięki!

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 października 2021 - 21:54

Nie, '2g' nie jest oficjalną nazwą. Ten produkt nazywa się po prostu iPhone, '2g' dodali ludzie, żeby odróżnić od drugiej generacji, czyli iPhone 3G.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Snipper42

Snipper42
  • 251 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 12 października 2021 - 07:25

Generalnie w obecnych czasach zostaje tylko Aliexpress 



#4 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 12 października 2021 - 08:36

A jaki jest cel takiej naprawy - czy ciekawostka do kolekcji, czy używanie? Po poza prostym telefonowaniem wiele się z niego już nie wyciśnie. Fejsa nie poskrolujesz :) Widziałem, że na allegro ktoś wystawia taki za ponad 1400, ale czy jest szansa na sprzedaż nieidealnej sztuki w takiej cenie - nie wiem?



#5 Karol Masalski

Karol Masalski
  • 2 postów

Napisano 12 października 2021 - 13:44

Generalnie zależy mi na tym żeby ten telefon po prostu uruchomić i zgrać z niego dane z 2007 roku :D 

Natomiast naprawa jego ma dla mnie bardziej sentymentalny charakter. Nie zamierzam go sprzedawać, nie zamierzam też z niego na codzień korzystać. 

Pytanie czy ma ktoś pomysł jak taki telefon naprawić? Gdzie? I skąd wziąć części, czyt. ekran :D 



#6 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 645 postów
  • Płeć:

Napisano 12 października 2021 - 14:04

Jeżeli podłączony do ładowarki się w ogóle nie uruchamia, to szansa na odzyskanie z niego jakichkolwiek danych jest znikoma.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych