Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Godzina na forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 chrobro

chrobro
  • 168 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 03 listopada 2020 - 23:47

Proszę zaktualizujcie godzinę, bo głupieje jak o godz.23.15 czytam posty z dziś a niby są one wczorajsze.



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 listopada 2020 - 00:03

1) Do takich rzeczy jest osoby dział - przenoszę.
2) U mnie godzina jest w porządku - oto dowód (screen jest przed edycją, w której dodałem linka).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 chrobro

chrobro
  • 168 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 04 listopada 2020 - 00:12

Teraz jak się wylogowałem to pokazuje poprawnie, po zalogowaniu zmienia +1h.

W ustawieniach dałem czas London i jest ok, ciekawe w czym problem, zmieniło się w ostatni weekend wraz ze zmianą czasu.



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 listopada 2020 - 10:23

A jakie masz locale w systemie? I którą strefę czasową?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 04 listopada 2020 - 11:02

 

W ustawieniach dałem czas London i jest ok, ciekawe w czym problem, zmieniło się w ostatni weekend wraz ze zmianą czasu.

Fajnie, ale nie żyjemy w London tylko Warsaw. Dasz tak i będzie OK:

2020-11-04-11-01-18.png



#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 listopada 2020 - 11:09

Nie no, to też pytanie, jaką on ma strefę czasową w komputerze. Jeśli London, to to ma sens, bo celem (chyba) jest uzyskanie tej samej godziny na forum i zegarku ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7 chrobro

chrobro
  • 168 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 04 listopada 2020 - 12:25

Oczywiście, że na macu mam poprawną strefę :) chłopaki nie szydźcie ze mnie, nie mam 7 lat :)

Problem tak jak pisałem, stworzył się samoczynnie po zmianie czasu w ostatni weekend października.

Jak na forum jestem zalogowany to jest +1h jak wylogowany to jest poprawnie.

Dla spokoju zmieniłem czas na forum na London i po zalogowaniu jest poprawnie.

Jeśli to tylko u mnie to temat można usunąć.



#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 listopada 2020 - 12:44

Dalej nie napisałeś, jaka to jest - według Ciebie - 'poprawna' strefa. Ale ok.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych